Giriş Kayıt

Korkunç Bir Film 5(Scary Movie 5)'ten İlk Fragman Yayınlandı!

1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 22 Aralık 2012 14:29

3900 

resim

Malcolm D. Lee tarafından yönetilen, senaryosu David Zucker tarafından yazılan yeni korku komedisi Scary Movie 5′in ilk resmi film fragmanı online olarak yayınlandı.

Konu:
“Üç dançsı — biri tecrübeli bir sanaçı ikisi deneyimsiz en yakın arkadaşlar — kibirli, soğuk, zorba ve sekse düşkün bir yönetmenin yeni yapımında başrolü kapmak için yarışır.”
Yani Paranormal Aktivite, Başlangıç ve Siyah Kuğu’yla dalga geçecekler, dalga geçmek için enteresan seçimler gibi görünüyor!

Oyuncu kadrosunda Ashley Tisdale, Erica Ash, Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Simon Rex, Molly Shannon, Terry Crews, Marisa Saks, Heather Locklear, Jasmine Guy, Angie Stone, Kate Walsh, Angela Raiola, Sherée Whitfield, Mike Tyson, Audrina Patridge, Kendra Wilkinson ve Katt Williams yer alıyor. Scary Movir 5 için gösterim tarihi 12 Nisan 2013 olarak belirlendi.

Yararlanılan Kaynak:film-sinema-fragman

Yorumlar

Barış K 22 Aralık 2012 15:27
Fragman pek komik gelmedi bana. Anna Faris serinin Cindy'si de yok sanırım bu filmde.
Sinigami 22 Aralık 2012 15:34
« screable » yazdı:
Fragman pek komik gelmedi bana. Anna Faris serinin Cindy'si de yok sanırım bu filmde.

Maalesef Yok. Zaten serinin hangisi doğru düzgün komik ki. Ama serinin bazı sahnelerinde çok güldüm. Bu filmi de bekliyorum.
Barış K 22 Aralık 2012 15:54
« Sinigami » yazdı:
Maalesef Yok. Zaten serinin hangisi doğru düzgün komik ki. Ama serinin bazı sahnelerinde çok güldüm. Bu filmi de bekliyorum.

Gene izlenir ama film için olan bütün beklentim şu an son buldu gibi bir şey. Diğer filmleri bana göre oldukça iyiydi. Cindy ve Regina Hall (Brenda) götürüyordu seriyi. yakaladım
CruSuS 22 Aralık 2012 16:25
Bu filmde , dalga geçilecek filmler (dalga geçilecek demeyi de pek doğru bulmuyorum ama) konu olarak bana açıkçası pek tutacakmış gibi gelmedi.Bu serinin devam edebilmesi için sanırım sağlam bir korku filmi şart.(Çığlık ve Halka en güzel örneği bence )Filmlere bakınca inişli çıkışlı hep ve iniş bence devam edecek. Paranormal Aktivite'den güzel bir şeyler çıkacağını (Fragmanda tam aksi olsa da )fakat Başlangıç ve Siyah Kuğu için aynı şeyi söylemek bana biraz zor gibi geliyor.
tlgaltyazi 22 Aralık 2012 16:34
yehuuuuuuuuuuuu Heyoo
CruSuS 25 Aralık 2012 15:16
Birkaç kaynakta dalga geçilecek filmler olarak Açlık Oyunları,Avatar,Superman,Harry Potter,Charlie'nin Çikolata Fabrikası' ve Iron Man olarak geçiyor.Fragmanda bunu destekler nitelikte.Fakat IMDB dahil birçok kaynakta da diğeri Question

Sinigami 25 Aralık 2012 15:21
« CruSuS » yazdı:
Birkaç kaynakta dalga geçilecek filmler olarak Açlık Oyunları,Avatar,Superman,Harry Potter,Charlie'nin Çikolata Fabrikası' ve Iron Man olarak geçiyor.Fragmanda bunu destekler nitelikte.Fakat IMDB dahil birçok kaynakta da diğeri Füüü üüü üü

Bu Scary Movie'nin fragmanı değil ki. Epik Movie'nin fragmanı hahahahaha
st. forester 25 Aralık 2012 15:22
CruSuS 25 Aralık 2012 15:29
hahahahaha hahahahaha hahahahaha

Bir kez daha anladım ki en güvenilir kaynak burası Çok Mutlu

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film