Giriş Kayıt
Bana Bir Soygun Yaz (14 Aralık 2012)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
fanatic_anchovy
Eski Yönetici

İletiler: 2862

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
fanatic_anchovy Eski Yönetici
Tür: Komedi

resim

Film Hakkında:

Onur Ankara’ya bir işini çözmek için yola çıkarken, arkadaşı Hacamat Hüso ona, Ankara'da bir tanıdığı teslim edilmek üzere bir kutu şekerleme teslim eder.

Onur'un uzatmalı sevgilisi olan Leyla, aldatıldığı kanısına varır ve çıkan tartışma sonucu Onur'un bütün eşyalarını, şekerleme kutusu da dahil olmak üzere yakar. Onur, sokakta peş parasız kalınca çocukları arkadaşları soluğu Fiko ile Süleyman evinde alır. Fakat 2 gün sonra Hacamat Hüso adamları, üçünü de yaka paça evden çıkartarak bir depoya getirir ve güzelce döverler. Zira başlarına büyük bela sarmışlardır. Hüso'nun onur'a emanet ettiği ve Leyla'nın yaktığı şekerleme kutusunda şeker değil, teslim edilmesi gereken 50 bin euro vardır!

Yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın senaristliğini ise İnci Uluçay'ın üstlendiği komedi filminin kadrosunda ise televizyon ve tiyatro dünyasından aşinası olduğumuz Hakan Yılmaz, Sera Tokdemir, Mehmet Özgür, Hazel Çamlıdere, Mehmet Usta, Çetin Altay, Umut Oğuz gibi isimler yer alıyor.

İletiTarih: 07 Aralık 2012 02:06
En son fanatic_anchovy tarafından 20 Aralık 2012 22:35 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Hakan Yilmaz dışında film de dikkat çeken bir unsur göremedim. Utandı

İletiTarih: 13 Aralık 2012 18:47
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz

İletiler: 1423

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz
Eğlenceli bir filme benziyor . Bekleyip görelim bakalım. Hıhı

İletiTarih: 13 Aralık 2012 22:12
Taşındı: 15 Mart 2013 16:47 - Sinigami tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
filmcibatu35

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
filmcibatu35
Hacı tiplemesi iyidi Çok Mutlu

İletiTarih: 21 Mart 2013 16:18
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film