Giriş Kayıt
The Pride of the Yankees (1942)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
 The Pride of the Yankees (1942)

resim

The Pride of the Yankees
1942
The Pride of the Yankees
Biyografi / Dram / Romantik128 dk

Yönetmen: Sam Wood
Ünlü beyzbol oyuncusu Lou Gehrig'in kariyeri ve hayat hikayesini anlatan bir yapım. Gehrig’in yaşamından uyarlanan The Pride Of Yankees, Amerikan erkeği açısından "duygusal sinema" dendiğinde ilk akla gelen filmlerden biridir. Gary Cooper’ın kariyerinin...
7.6 (12,072 Oy)

Film Hakkında

Ünlü beyzbol oyuncusu Lou Gehrig'in kariyeri ve hayat hikayesini anlatan bir yapım.

"Bugün kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak görüyorum." Beyzbol efsanesi Lou Gehrig, yakalandığı nadir ALS hastalığından (Hatta Lou Gehrig Hastalığı da denir) ölmeden birkaç ay önce Beyzbol tarihinin efsanevi konuşmasında bu unutulmaz sözleri aktarır.

Gehrig’in yaşamından uyarlanan The Pride Of Yankees, Amerikan erkeği açısından "duygusal sinema" dendiğinde ilk akla gelen filmlerden biridir. Gary Cooper’ın kariyerinin en başarılı performanslarından biri ile Gehrig’i canlandırdığı film, Gehrig’in konuşmasını Cooper’ın ağzından aktararak yürek burktuğu kadar, gururlandıran muazzam bir final de sunmaktadır...

İngilizce Altyazı Bulunmaktadır.

İletiTarih: 18 Ekim 2012 06:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CAROL

İletiler: 48

Özel mesaj gönder
CAROL
gary cooper Gülücük
benden de bir istek Gülücük

İletiTarih: 30 Nisan 2013 20:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
reji

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
reji
ben de bu filmi çok izlemek istiyorum benden de bir istek Hehehehe

İletiTarih: 01 Mayıs 2013 15:34
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film