Giriş Kayıt

Mecnun'a Leyla Dayanmıyor!

1. Haberler
  2. Dizi
Mawashi - 07 Ağustos 2012 14:36

2333 

resim

Müge Boz ve Zeynep Çamcı'nın diziden ayrılmasının ardından yeni Leyla karakteri belli oldu.

TRT'nin fenomen dizisi 'Leyla ile Mecnun'un kadrosuna 'Issız Adam'daki performansıyla dikkat çeken Melis Birkan da katıldı.

TRT 1'in resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda dizinin yeni sezonunun da 10 Eylül'de başlayacağı açıklandı. TRT'nin duyurusu bir anda sosyal medyayı hareketlendirirken dizinin yapımcısı Eflatun Film yetkilileri Birkan'la henüz anlaşma sağlanamadığını belirtti. Müge Boz ve Zeynep Çamcı'nın diziden ayrılmasının ardından Birkan'ın yeni Leyla olacağı söyleniyor.

Kaynak:intersinema

Yorumlar

ZihU 07 Ağustos 2012 15:06
Başlığa iyi güldüm. hahahahaha
mesutizm 16 Ağustos 2012 13:39
başlık gerçekten hoş olmuşGülücük yeni sezonu merakla bekliyorum. Melis Birkan olursa eğer iyi bir seçim...
Claire Redfield 16 Ağustos 2012 17:08
Aralarındaki yaş farkını bilmiyorum ama Melis Birkan Mecnundan büyük görünüyor. Pek iyi bir çift olacağını düşünmüyorum açıkçası. Çünkü diğer Leylaların hepsi gençti ve Mecnun'a uyuyorlardı. Bekleyip, göreceğiz.
sicagnetti 16 Ağustos 2012 18:04
Bu gidişle bizim mecnun, 1 - 2 sene sonra Issız Adam olarak çıkacak karşımıza...
fanatic_anchovy 16 Ağustos 2012 18:10
« timeline » yazdı:
Aralarındaki yaş farkını bilmiyorum ama Melis Birkan Mecnundan büyük görünüyor. Pek iyi bir çift olacağını düşünmüyorum açıkçası. Çünkü diğer Leylaların hepsi gençti ve Mecnun'a uyuyorlardı. Bekleyip, göreceğiz.

Mecnun '76, yeni Leylamız '81 doğumluymuş. Severiz kendisini. Çok Seviyor
Claire Redfield 17 Ağustos 2012 01:10
« fanatic_anchovy » yazdı:
Mecnun '76, yeni Leylamız '81 doğumluymuş. Severiz kendisini. Çok Seviyor

Ben yine de aynı şeyleri düşünüyorum. Gülücük Mecnun çocuksu hallerinden dolayı daha küçük görünecektir. yakaladım
eminmetehan 17 Ağustos 2012 02:02
resim

Bence iyi bir çift olacaklar en azından son 2liden kesin iyi olur...

Not: Fotoğraf Trt1in facebook sayfasından alıntıdır.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film