Giriş Kayıt
Revolution (2012 - )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7268

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
 [Tanıtım] Revolution (2012 - )

resim

Revolution
2012
Revolution
Aksiyon / Macera / Dram43 dk

Yönetmen: Charles Beeson, Steve Boyum, Fred Toye
Açıklanamayan bir sebepten ötürü dünya üzerindeki bütün teknoloji durur. Elektriklerin kesilmesiyle bilgisayarlar çalışmaz, arabalar durur, tüm elektronik cihazlar bir daha açılmamak üzere kapanır. Neler olduğunu bilen tek kişi Ben Matheson'dur ancak durumu...
6.6 (86,205 Oy)

Dizini olacağı haberini kazayla nette dolaşırken farkettim. Henüz başlama tarihi belli değil ama J.J. Abrams ve Eric Kripke bu dizide bir araya gelmesinden dolayı müthiş derecede merak uyandırdı. Gülücük

Konusu: (Kendi çakma ingilizcemle anladığım yakaladım )

Alıntı:
Dünyada ki her türlü elektrik enerjisinin gizemli bir şekilde kaybolmasıyla, bir grup insanın herşeyi tekrardan eski haline getirme mücadelesini anlatıyor.

Umarım doğru anlamışımdır. hahahahaha

İngilizce metin:
Alıntı:

A group of people struggle to survive and reunite with loved ones in a world where the all forms of energy have mysteriously disappeared.

İletiTarih: 15 Haziran 2012 01:37
En son Barış K tarafından 26 Ağustos 2013 22:13 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
UpuauT
Emektar

İletiler: 233

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
UpuauT Emektar
http://www.tv.com/shows/revolution-2012/

Bizdeki tarih sanırım hatalı. 17 Eylül gözüküyor yukarıda.

Not: 17 Eylül 2012 olarak düzeltildi. PANGeA

İletiTarih: 15 Haziran 2012 04:32
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Güzel bir dizi olacağa benziyor.

İletiTarih: 15 Haziran 2012 09:19
guncul

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
guncul
izleyeceğiz bakalım nasıl

İletiTarih: 24 Haziran 2012 18:15
archraist
Müdavim

İletiler: 3197

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Şöyle bir baktım da güzel diziye benziyor .. Diğer dizilerden 2 hafta kadar erken başlaması da cabası , umarım hayal kırıklığı olmaz yada ilk sezondan sonra iptal edilen diziler kervanına girmez ... Hangi diziye başlasak iptal ediyorlar insanlarda izleme şevki bırakmadılar!!

İletiTarih: 03 Eylül 2012 05:58
Walder

İletiler: 119

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Walder
Senaryosunu ve Yapımını JJ Abrams üstleniyorsa o dizi kolay kolay bitmez Saygılar

İletiTarih: 03 Eylül 2012 08:48
gluform

İletiler: 1167

Özel mesaj gönder
gluform
İzleme listeme bir bilimkurgu dizi daha girmek üzere.Sabırsızlıkla bekliyorum.

İletiTarih: 03 Eylül 2012 20:19
archraist
Müdavim

İletiler: 3197

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
İlk Bölüm yayınlanmıştır çevirmenlerin dikkatine

İletiTarih: 05 Eylül 2012 03:56
CaglayanWade
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 220

Özel mesaj gönder
CaglayanWade
Amerikan Sineması
Yorumbaz
« archraist » yazdı:
İlk Bölüm yayınlanmıştır çevirmenlerin dikkatine

Evet daha ilk bolume 13 gun var ama masallah dusmus nete. Gülücük

İletiTarih: 05 Eylül 2012 06:23
Neymar
Yorumbaz

İletiler: 499

twitter Özel mesaj gönder
Neymar Yorumbaz
İngilizce altyazı yüklenmiştir,Çevirmen arkadaşlar bir el atalarsa sevinirim... Saygılar

İletiTarih: 05 Eylül 2012 12:38
Blue_Man

İletiler: 343

Özel mesaj gönder
Blue_Man

Altyazısı çıkan yeni dizi, açıkçası dizinin ilk bölümüne biraz baktım akşam izliyeceğim, bayağı hoşuma gitti, güzel bir bilimkurgu maceraya filan benziyor. Çok Mutlu

İletiTarih: 05 Eylül 2012 20:05
Arkebuz Bilenor

İletiler: 337

Özel mesaj gönder
Arkebuz Bilenor
1. Bölümden notlar :

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 05 Eylül 2012 22:28
TheMechanic

İletiler: 18

facebook Özel mesaj gönder
TheMechanic
Dizi güzel gidiyor bakalım 2.sezon gelcek mi?

İletiTarih: 14 Nisan 2013 07:32
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7268

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
İlk sezonun finali kötüydü bence. Dizinin 2. sezonu nasıl izlemeli miyim? İzleyen birileri varsa yorum yapabilir mi 2. sezonun gidişatı hakkında. yakaladım

İletiTarih: 03 Mart 2014 22:25
kanaryam12

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
kanaryam12
güzel bir dizi severek takip ediyorum..

İletiTarih: 06 Mayıs 2014 22:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film