Giriş Kayıt
Anger Management (2012)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 Anger Management (2012)
Anger Management (2012)

resim

Anger Management
2012
Anger Management
Komedi / Romantik22 dk

Yönetmen: Bob Koherr, Gerry Cohen, Steve Zuckerman
Kendi hayatı çığrından çıkmış bir öfke yönetimi terapisti, hastalarına ne kadar yardım edebilir? Charlie tam bir kaos halindeki hayatını, en yakın arkadaşı ve terapisti ayrıca obsesif kompülsif bozukluğu olan 13 yaşındaki kızı ile yaşamaya çalışırken,...
6.6 (31,944 Oy)

10 bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelecek olan Anger Management, kendisi de aynı dertten muzdarip olan, öfke yönetimi seansları düzenleyen bir terapist olan Charlie'nin hikayesi.

Kadroda Selma Blair, Shawnee Smith, Daniela Bobadilla, Michael Arden ve Noureen DeWulf bulunuyor.

Yayın Tarihi:28 Haziran Perşembe

İletiTarih: 11 Nisan 2012 16:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Aklıma direk Adam Sandler'ın aynı adlı filmi geldi. Esinlenme değildir umarım.

İletiTarih: 11 Nisan 2012 16:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
Sevgili Marvel 2003 yapımı Anger Management Filminden esinlenilmiş.

İletiTarih: 11 Nisan 2012 16:14
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
« McFly » yazdı:
Sevgili Marvel 2003 yapımı Anger Management Filminden esinlenilmiş.

O film en sevdiğim filmlerdendir, uyarlaması kendisini geçemez ama ona yakın bir mizah getirebilirse dünyamıza, çok eğlenebiliriz bence.

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 11 Nisan 2012 16:16
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
« Marvel » yazdı:
Aklıma direk Adam Sandler'ın aynı adlı filmi geldi. Esinlenme değildir umarım.

Bende aynı şeyi düşündüm başlığı görünce daha sonra konusuna baktım emin oldum daha da sonra semin mesajını ardından McFly'ın mesajını görünce...

Neden konuyu uzatıyorsam filmden uyarlama olacak işte hahahahaha hahahahaha

Umarım filmi kadar iyi olur. Jack amcanın en sevdiğim filmlerindendir. Haber için teşekkürler McFly Saygılar

İletiTarih: 11 Nisan 2012 16:52
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Dizi başlamış la neden haber vermedi kimse. hahahahaha İzleyenler izledikten sonra yorum atarsa sevinirim.

İletiTarih: 29 Haziran 2012 23:13
kutupyildizi

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
kutupyildizi
filmi kadar olmasada izlenebilir. henüz güldürebilmiş değil.

İletiTarih: 09 Temmuz 2012 01:56
Galatyan

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
Galatyan
Dizi gayet güzel fakat charlie'den beklenti büyük olduğu için birçok kişiye yetersiz geldi

İletiTarih: 28 Temmuz 2012 01:08
nebula61

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
nebula61
tam hiç güzel değil diyecekken, üstteki arkadasın "charlie'den beklenti büyük olduğu için birçok kişiye yetersiz geldi" cülmesini okudum ve düsüncemi buna çevirmeye karar verdim. tabi sadece ilk bölümü izleyerek konusuyorum geri kalanları sildim.

İletiTarih: 28 Temmuz 2012 01:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film