Giriş Kayıt
Eureka (2006-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Deiji

İletiler: 466

Özel mesaj gönder
Deiji
 [Tanıtım] Eureka (2006-)

resim

Eureka
2006
Eureka
Macera / Komedi / Dram60 dk

Yönetmen: Mike Rohl, Michael Robison, Matthew Hastings
2. dünya savaşı sonrası bilimin amacı dünyayı güvenli tutmak olmuştur.Sonraları Albert Einstein'ın liderliğinde bir ekip Amerika da kuzey pasifik civarlarında bir bölgede dünya için yararlı olacak, çeşitli über-zekalı insanlar yetiştiren, en iyi plancı...
7.9 (58,630 Oy)

Eureka, ABD’nin 2. Dünya Savaşı sonrası inşa ettiği ve içinde ülkenin en zeki bilim adamlarının ve insanlarının olduğu ufak bir kasaba. Her türlü bilimsel çalışma bu kasabada yürütülüyor. Hal böyle olunca da kasabada meydana gelen olaylar her gün karşılaşabileceğimiz gündelik olaylar olmaktan çıkıyor. Bir araba kazası sonucu kızı Zoe (Jordan Hinson) ile birlikte yolu bu kasabaya düşen başroldeki federal görevli Jack Carter’ın (Colin Ferguson) da bunu anlaması fazla uzun sürmüyor. Kasabada bulunduğu zaman içinde onlarca garip olaya tanıklık ediyor ve bir sürü enteresan kişiyle karşılaşıyor. Ve misafirliği süresince olaylar gelişiyor. Daha sonra kasabanın bir şerife ihtiyacı olması nedeniyle kasabada kalan Carter'ın komik ve heyecan dolu macerası başlıyor.

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 18:37
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
SlaveMaster

İletiler: 208

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SlaveMaster
Arkadaşlar kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğim dizilerden. Hayalgücünün sınırı yok bu dizide ve unutmayalım belki 20-30 yıl içinde bu dizide gördüklerimizin çoğunu hayatımızda görmeye başlayacağız.

Bu dizide komedi unsurları ile birlikte macera ve gizem çok iyi kotarılmış hiç sıkmadan kendini seyrettiriyor. Ayrıca yaz sezonu dizisi olduğunuda belirteyim.

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 18:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CaNaN^_^

İletiler: 374

Özel mesaj gönder
CaNaN^_^
Aşırı derecede merakımı cezbetmiş bir dizi.En kısa süre içerisinde izleyeceğim umarım.

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 22:59
Deiji

İletiler: 466

Özel mesaj gönder
Deiji
3. sezon bomba gibi gidiyor.
Adamım Jack yine beni güldürmeyi başarıyor. Süper dizi süper kadro.

Fazla bölümüde yok, bir an önce indirip izleyin derim.

İletiTarih: 13 Ağustos 2009 17:29
hakanweb1907

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
hakanweb1907
4.sezon ne zaman başlıyo arkadaşlar ?

İletiTarih: 20 Ekim 2009 21:10
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
dizinin Eureka.S03E18 yayınlanalı 3hafta oldu sanırım son burda bitti bende bekliyorum tekrardan başlasın diye erken ara verdi ne oldu anlamadım ama birden kesildi gerisi Çok Mutlu çok güzel bir dizi tavsiye ederim izlemedim demeyin

İletiTarih: 21 Ekim 2009 01:00
hakanweb1907

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
hakanweb1907
ben geriden gelenlerdenim son bölümü izleyeli daha 1,5 hafta oldu Çok Mutlu

İletiTarih: 21 Ekim 2009 01:32
istasy10
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 358

Özel mesaj gönder
istasy10 Güvenilir Yükleyici
Colin Ferguson'un twitter hesabındaki duyuruya göre dizinin 4. sezonu ara verdi. 4. sezonun yeni bölümü noelden sonra ekranlara gelecek.

İletiTarih: 27 Eylül 2010 01:40
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film