Giriş Kayıt
Supernatural (2005-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 41 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
bulutsuzgece

İletiler: 222

Özel mesaj gönder
bulutsuzgece
 [Tanıtım] Supernatural (2005-)

resim

Supernatural
2005
Supernatural
Dram / Fantastik / Korku44 dk

Yönetmen: Robert Singer, Philip Sgriccia, John F. Showalter
Evlerinin yandığı şüpheli bir yangında, annelerinin ölümünden sonra, Sam ve Dean Winchester yaşları büyüdükçe babaları ile yollarda bir hayat yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer ve bir av sırasında kaybolan babalarını bulmak için kardeşler bir araya...
8.4 (487,328 Oy)

Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester'in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Bu olaydan sonra Jonh Winchester ve oğulları Sam ve Dean bu olayın sorumlusu sarıgözlü varlığı avlamak için yollara düşerler. Sam ve Dean bu esnada karşılaştıkları bir çok doğaüstü olay ve varlıkla da mücadele ederler. Zamanla bu işi kendilerine meslek edinirler ama temel hedefleri, annelerinin ölümüne yol açan varlığı bulmaktır. Dizide bütün dinlerde yer alan doğaüstü varlıklara ve olaylara atıfta bulunulmakta ve sık sık yer verilmektedir. Her bölümde ayrı bir olayla karşılaşıp çözmeye çalışan Sam ve Dean kardeşler, bazı bölümlerde çözmeye çalıştıkları olayın arkasında dizinin ana konusunu oluşturan sarıgözlü'nün olduğunu öğrenirler. Dizinin üçüncü sezonuyla birlikte annelerinin öldürülmesiyle başlayan olaylar zincirinin arkasında sarıgözlüden daha büyük şeylerin olduğu ortaya çıkar. Taşıdığı gizem ve giderek tırmanan heyecanıyla izleyicileri koltuğa bağlayan Supernatural, zaman zaman gülümsetmekte, zaman zaman korkutmakta, ana konuya değindiği bölümlerde ise adeta nefesleri kesmektedir. Son yılların en güzel dizilerinden biri olarak listelerde yerini almıştır.

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 10:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Deiji

İletiler: 466

Özel mesaj gönder
Deiji
Son yıllarda sevdiğim tarzda tek dizi diyebilirim.
İlk yayınlandığı tarihten beri takip eder keyifle izlerim.

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 12:29
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Ben de ne zamandır izlemek istiyorum ama dizinin çok uzun olması gözümü korkutuyor.

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 13:10
CaNaN^_^

İletiler: 374

Özel mesaj gönder
CaNaN^_^
« Marvel » yazdı:
Ben de ne zamandır izlemek istiyorum ama dizinin çok uzun olması gözümü korkutuyor.

Gözünüz hiç korkmasın.Ben de 4 sezonu birden bitirdim,bu ay içerisinde.Harika bir dizi.Normalde gecenin bir yarısı yatmadan önce kitap okurken geçirdiğim bir ay boyunca geceleri elime kitap alamadım.Harika bir dizi.Jensen(Dean) ve Jared(Sammy) ın oynadığı karakterler bir harika=)Özellikle Jensen Ackles'ın oynadığı Dean karakterine bayılıyorum.Eminim ki izlerseniz siz de beğeneceksiniz..Her bölüm çok farklı olaylar ve heyecanlar yaşayacaksınız.Gerilim had safhada...Özellikle 1. sezon harika fakat 4. sezon da mükemmel bir başlangıç yaptı ve insanları merak içinde bırakarak sezon finali yaptı.

Yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum....

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 14:23
Shagrathian

İletiler: 990

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Shagrathian
Ben de şu an ikinci sezondayım. İlk sezonda sıkılıp bırakmıştım, bir arkadaş(bilir o kendini Müzik dinliyorum ) yeniden başlattı. Bakalım görebilecek miyim 5. sezonu. Füüü üüü üü

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 16:47
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
« CaNaN^_^ » yazdı:
« Marvel » yazdı:

Gözünüz hiç korkmasın.Ben de 4 sezonu birden bitirdim,bu ay içerisinde.Harika bir dizi.Normalde gecenin bir yarısı yatmadan önce kitap okurken geçirdiğim bir ay boyunca geceleri elime kitap alamadım.Harika bir dizi.Jensen(Dean) ve Jared(Sammy) ın oynadığı karakterler bir harika=)Özellikle Jensen Ackles'ın oynadığı Dean karakterine bayılıyorum.Eminim ki izlerseniz siz de beğeneceksiniz..Her bölüm çok farklı olaylar ve heyecanlar yaşayacaksınız.Gerilim had safhada...Özellikle 1. sezon harika fakat 4. sezon da mükemmel bir başlangıç yaptı ve insanları merak içinde bırakarak sezon finali yaptı.

Yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum....

Şu an eğlenceli bir şeyler izlemek istiyorum aslında ama bakalım,dizi kıtlığı yaşadığım şu günlerde kurtarıcım olabilir.

İletiTarih: 16 Temmuz 2009 17:34
bulutsuzgece

Özel mesaj gönder
bulutsuzgece
« Shagrathian » yazdı:
Ben de şu an ikinci sezondayım. İlk sezonda sıkılıp bırakmıştım, bir arkadaş(bilir o kendini Müzik dinliyorum ) yeniden başlattı. Bakalım görebilecek miyim 5. sezonu. Füüü üüü üü

Ama bennn

İletiTarih: 17 Temmuz 2009 00:22
azadi

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
azadi
bencede cok guzel bı dızı ozellıkle sonlara dogru cok heyecan verıcı olduu:)bence ızleyın

İletiTarih: 19 Temmuz 2009 23:18
FAÇALI - 2

İletiler: 124

twitter Özel mesaj gönder
FAÇALI - 2
Ağır ağır ilk sezonu izliyorum. Güzel gerilim var dizide. =)
Bakalım sonraki bölümlerde neler göreceğim. Şimdilik güzel gidiyor... yakaladım

İletiTarih: 14 Ağustos 2009 17:03
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Gayet güzel bir dizi şu böcekli bölüm hariç tüm bölümlerini keyifle izledim Çok Mutlu

İletiTarih: 28 Ağustos 2009 21:36
SSM

İletiler: 163

Özel mesaj gönder
SSM
Güzel kurgulanmış sürükleyici bir dizi. Seyredilmeğe değer Hıhı

İletiTarih: 29 Ağustos 2009 04:13
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
Bu diziyi çeviren kojiro arkadaşımızada teşekkür etmemiz gerekir bence Saygılar Saygılar Saygılar

İletiTarih: 29 Ağustos 2009 08:14
WalterBishop

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
WalterBishop
valla bencede hiç korkmana gerek yok Gülücük 1.sezonun sonuna yaklaştığın an çerez gibi gitmeye başlıyo bölümler sende anlayamıyosun tavsiye ederim Gülücük

İletiTarih: 30 Ağustos 2009 03:45
bulutsuzgece

Özel mesaj gönder
bulutsuzgece
5. Sezon 10 Eylül 2009 Perşembe günü başlıyor arkadaşlar...

Supernatural'ın yeni sezonu önümüzdeki hafta "Sympathy for the Devil*" bölümüyle start alıyor...

*Sympathy for the Devil: Çok eski yıllara ait bir Rolling Stones parçası. Bu isim aynı zamanda Grey's Anatomy dizisinin 5. sezonunun 12. bölümünde kullanılmış..

5.Sezon'un ilk promo ve trailerları düşmeye başladı.

1) http://www.youtube.com/watch?v=Swaf-1jBtmU

2) http://www.youtube.com/watch?v=WuZshF9XDcA

3) http://www.youtube.com/watch?v=ZW1vJ6gg4XM

4) http://www.youtube.com/watch?v=Ciitw0zFxVo

5) http://www.youtube.com/watch?v=waqZvBH49U0

Gerçekten inanılmaz.... Bomba gibi dönüyor...

Baygın

İletiTarih: 05 Eylül 2009 21:46
En son bulutsuzgece tarafından 06 Eylül 2009 04:12 tarihinde değiştirildi.
canary

İletiler: 201

Özel mesaj gönder
canary
Supernatural

Uzun süredir takip ettiğim diziler tatilde olduğu için sıkılmıştım, Supernaturel in başlıyor olmasına çok sevindim. İzlemeyenlerin izlemesini tavsiye ederim. İlk sezonlarda konu her bölüm için sonuçlanıyor ancak bölümlerdeki ipuçları ilerleyen sezonlarda birleşiyor ve dördüncü sezonda beşinci sezonda neler olacağını merakla bekleyeceğiniz bir finalle sonlanıyor. Merakla bekliyorum. Heyoo

İletiTarih: 06 Eylül 2009 04:09
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 41 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film