Giriş Kayıt
Dirt (2007-2008)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 [Tanıtım] Dirt (2007-2008)

resim

Dirt
2007
Dirt
Dram60 dk

Yönetmen: Chris Long, Matthew Carnahan, Paris Barclay
Lucy Spiller (Courteney Cox), Now ve Dirt adlı iki büyük magazin dergisinin başındaki isimdir. İşini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş ve tüm hayatını bu dergilere odaklı kurmuştur. Elde etmek istediği haber uğruna yapmayacağı şey, harcamayacağı insan...
6.9 (7,133 Oy)

Lucy Spiller (Courteney Cox), Now ve Dirt adlı iki büyük magazin dergisinin başındaki isimdir. İşini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş ve tüm hayatını bu dergilere odaklı kurmuştur. Elde etmek istediği haber uğruna yapmayacağı şey, harcamayacağı insan yoktur. Bu durum da onu yanızlaştırmış ve kendi ufak dünyasına sıkıştırmıştır. Dostum diyebileceği tek insan, devamlı halisünasyonlar gören ilaç bağımlısı fotoğrafçı Don Conkey’dir (Ian Hart). Lucy’nin Don’la arası iyi olduğundan ve Don işinde uzman olduğundan en zor görevler ona gitmektedir. Don, istenilen fotoğrafı çekmek uğruna her türlü şeyi yapmaya hazırdır. Buna türlü türlü kılıklara girmek ve gerekirse kendine zarar vermek de dahil.

Lucy’nin anlayışına göre dergilerin satışlarını arttırmak için her türlü haber ve her yol mübahtır. Ünlü yıldızlara kurulan seks tuzakları, gizli ve izinsiz fotoğraf çekimleri ve hatta ceset fotoğrafları. Hal böyle olunca da her türlü şeyle karşılaşmak mümkün. İşin içine bu kadar girip, bu dünyaya böyle yakından baktıkça her şeyin aslında ne kadar farklı olduğunu ve önemli olan tek ama tek şeyin bomba haber olduğunu görüyoruz. Bize gösterilenlerin ardında gelişenleri, tam anlamıyla magazin dünyasının arka planını ve paparazzilerin nasıl haber yakaladıklarını izliyoruz.

İletiTarih: 15 Temmuz 2009 13:30
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CaSo

İletiler: 111

Özel mesaj gönder
CaSo
CNBC-e 'den takip ettiğim dizilerden..
Birkaç bölümünü izledim ve çok hoşuma gitti sonra da devamı geldi..
Üniversite başlayınca CNBC-e yerine yine internet aracılığıyla indirerek takip etmek zorunda kalıcam ama olsun böyle dizi için internet hızı harcanır..
Aslinda 1 hafta beklemek yerine hemen internetten indirip izleyesim var ama altyazi bulma sorunu yasayacağimi düşündüğümden denemek istemedim..
Neyse, teşekkürler buraya böyle güzel bir dizinin başlığını açtığın için..

İletiTarih: 21 Temmuz 2009 02:53
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film