Giriş Kayıt
Chuck (2007)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 Chuck (2007)

resim

Chuck
2007
Chuck
Aksiyon / Komedi / Dram43 dk

Yönetmen: Robert Duncan McNeill, Allan Kroeker, Patrick R. Norris
Uluslararası teröristler, suikastçılar, silah kaçakçıları... Beynine indirilen bilgilerle kendini birdenbire hükümetin tüm sırlarına vakıf yürüyen bir bilgisayar olarak bulan Chuck Bartowski’nin zoraki bir şekilde başladığı “ajancılık oyunu”...
8.2 (147,549 Oy)

Chuck bildiğimiz, sıradan bir bilgisyar teknisyenidir, fakat bir gün üniversitedeki, nefret ettiği oda arkadaşının, ona bir e-mail göndermesiyle hayatı değişir. E-mail'in içinde CIA in tüm bilgileri bulunmaktadır ve e-maile baktığı anda, tüm bilgiler Chuck'ın beynine yazılır.
Ne kadar bu ajanlık işini yapmak istemese de, ailesinin ve arkadaşlarının hayatını riske atmamak için yapılması gerekenleri kendö yöntemiyle yapmak için çabalamaya devam edecektir. Bol bol aksiyon ve biraz duygusallıkla gerçekten izlenesi bir dizi.

3. sezon mart 2010 da başlayacaktır.

İletiTarih: 15 Temmuz 2009 13:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CaNaN^_^

İletiler: 374

Özel mesaj gönder
CaNaN^_^
Birinci sezonunu cnbc-e den takip etmiştim.Fakat ikinci sezonu pek takp edemedim,yalnızca ilk iki bölümü falan izledim sanırım.Ama bugün itibariyle ikinci sezonda elimde ve ben şimdi de Chuk izlicem durmadan =)

Dizi çok eğlenceli bir dizi.Chuck karakteri çok sempatik.Sarah aynı Chuck'ın anlattığı gibi:güzel,zeki vs...Casey favorim=))onu izlerken de çok eğleniyorum.Bay mükemmel,Ellie ve Morgan'da ayrı bir tat katıyor diziye...

İletiTarih: 21 Temmuz 2009 12:22
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CaSo

İletiler: 111

Özel mesaj gönder
CaSo
Devam edip etmeyeceği düşünülüyordu demek devam edicekmiş ama çok geç... Neyse bunada şükür..

İletiTarih: 22 Temmuz 2009 03:09
LadyHulya

İletiler: 263

Özel mesaj gönder
LadyHulya
Bölümü için 3 boyutlu gözlük aldığım fakat az daha gözlerimden olmama neden olan dizi : ) ama Allah için iyi dizidir : = )

İletiTarih: 15 Eylül 2009 15:47
HasanAga

İletiler: 384

Özel mesaj gönder
HasanAga
asıl sezon 3 ü bekleyin, 2.sezonun finaline bakarsak chuck kendini aşacak. Gülücük

İletiTarih: 15 Eylül 2009 19:51
chernoby
Dizi Dünyası
Eski Yönetici

İletiler: 1857

Özel mesaj gönder
chernoby
Dizi Dünyası
Eski Yönetici
güzel bi sezon bizi bekliyo ama gerçektende geç başlıyo sabretmek zor.

İletiTarih: 22 Eylül 2009 23:40
PrudoN

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
PrudoN
neden bu kadar geç başlıyor ki...
reytingler falanmı düşük acaba...

İletiTarih: 07 Ekim 2009 12:05
CaSo

İletiler: 111

Özel mesaj gönder
CaSo
« PrudoN » yazdı:
neden bu kadar geç başlıyor ki...
reytingler falanmı düşük acaba...

Ohoo haberin yok senin Chuck devam etmeyecekti falan sonradan yine yapma kararı aldılar Gülücük

İletiTarih: 07 Ekim 2009 17:20
Mrhizm

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Mrhizm
Ben de yeni sezonu sabırsızlıkla bekleyenler arasındayım. sezon finalinin ardından merak etmemk elde değil, dizinin gidişatı nasıl değişecek acaba!

İletiTarih: 22 Ekim 2009 08:11
murti_34
Yorumbaz

İletiler: 84

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
Daha önce chuck hakkında son haberler yazısında görmüş olduğumuz duyumlar yeni bir gelişme ile internette yer almış.

nbc 'nin the hollywood reporter üzerinden yapmış olduğu açıklama ile chuck için sipariş edilen 13 bölümlük anlaşmaya ilave 6 bölüm daha çekilerek 19 bölümlük yeni bir anlaşma yapılmış. vancouver'da yapılacak kış olimpiyatlardan sonra ise chuck gösterilmeye devam edilecek.

Kaynak:

Edit: Link paylaşımı yasaktır.

İletiTarih: 01 Kasım 2009 15:25
YSN/SBR

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
YSN/SBR
Devam etmeseydi gerçekten çok üzülürdüm öyle bir yerde kaldı ki devamının gelmemesi zaten büyük bir hayal kırıklığı olurdu .

Burda bütün suç kanal NBC'in ... Yanılmıyorsam Wendy isimli bir bayanın başlattığı daha sonra büyüyen ve oyuncularında katılımı (Zachary Levi , Joshua Gomes) ile daha da büyüyen tepkiler sonucu dizi garantiledi sezonu . İlk 3-4 bölüme bakan kanal dizinin en iyi bölümleri olduğuna karar veriyor ve ondan sonra 13 bölüme ek olarak 6 bölüm daha isteniyor . NBC'in akıl ermez işleri işte Gülücük

Yeni sezon 22 Ocak'ta başlayacak . 22 Ocak'ta 2 bölüm ve 23 Ocak Pazartesi'de de 1 bölüm olmak üzere 1 haftada 3 bölüm izleyeceğiz premiere özel olarak Gülücük Merakla bekliyoruz ... Hıhı

İletiTarih: 12 Aralık 2009 14:08
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
« YSN/SBR » yazdı:
Yeni sezon 22 Ocak'ta başlayacak . 22 Ocak'ta 2 bölüm ve 23 Ocak Pazartesi'de de 1 bölüm olmak üzere 1 haftada 3 bölüm izleyeceğiz premiere özel olarak Gülücük Merakla bekliyoruz ... Hıhı

Chuck yeni sezonu 10 ocakta başlıyor. 2 Bölümlük özel galadan sonra, ertesi gün 1 bölüm daha Chuck bizi bekliyor olacak. Üstüne Kristin Kreuk da var:)

Bu da 3. sezonun genişletilmiş bir tanıtımı.
Chuck'u gitar çalarken ve dans ederken görmek gerçekten ilginç oldu.

İletiTarih: 13 Aralık 2009 15:18
murti_34
Yorumbaz

İletiler: 84

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
Başlasın artık, merakla bekliyorum vallahiii Punky

İletiTarih: 13 Aralık 2009 16:21
YSN/SBR

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
YSN/SBR
« Marvel » yazdı:

Chuck yeni sezonu 10 ocakta başlıyor. 2 Bölümlük özel galadan sonra, ertesi gün 1 bölüm daha Chuck bizi bekliyor olacak. Üstüne Kristin Kreuk da var:)

Bu da 3. sezonun genişletilmiş bir tanıtımı.
Chuck'u gitar çalarken ve dans ederken görmek gerçekten ilginç oldu.

Özür diledim yanlış bilgi için Gülücük NBC'in dengesizliğine kurban olmuşum Çok Mutlu Dizi Mart 2010'da başlayacaktı tarih 10 Ocak'a kadar indi Gülücük Elbette bu durumdan mennunuz ama kanal keşke en başından beri diziye sahip çıksaydı . Fanların isyanı olmasa şimdiye çoktan dağılmıştı ekip Füüü üüü üü

Kristin Kreuk'u 7 sene Smallville'de izledikten sonra şimdide bir başka favori dizim Chuck'ta izleyecek olmaktan son derece mennunum açıkçası Gülücük Smallville'de Lana'yı sevmezdim ama Chuck'taki karakterini seveceğim sanırım Gülücük

Yeni karakterler ile ilgili olarak ;

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 25 Aralık 2009 20:37
berris

İletiler: 45

Özel mesaj gönder
berris
Kristin Kreuk konuk oyuncu olarak bir kaç bolüm mü oynayacak, yoksa artık diziden birimi oldu?

Sezon 3 tanıtımını izledim iyice meraklanmaya başladım.
İlk 2 sezondan daha güzel bir sezon olacak gibi gorünüyor.

İletiTarih: 25 Aralık 2009 21:29
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film