Giriş Kayıt
The Bridge (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 [Tanıtım] The Bridge (2010)

resim

The Bridge
2010
The Bridge
Suç / Dram60 dk

Yönetmen: John Fawcett, Holly Dale, Paul A. Kaufman
Bir polis, polis gücü için sendika lideri olur. Polis kuvvetini korumak ve güçler arasında kalan kirli polisleri dışarı çıkarmak arasında denge kurması gerekiyor. - Gönderen: ismetc...
7.0 (475 Oy)

CBS’te 2009 - 2010 sezonu güz döneminde yayınlanancak olan “The Bridge“, yeni yayın döneminde merakla beklenen polisiye dramalardan bir tanesi. Daha şimdiden 13 bölümlük sipraşi verilmiş olan dizinin konusuna kısaca değinmek gerekirse; karizmatik ve aynı zamanda lider kişiklikli bir polis memurunun sokakta oluşan yozlaşmaya ve kir işlere karşı açtığı kendi savaşına odaklanılacak.

Dizinin uygulayıcı yapımcıları arasında emekli emniyet görevlisi Craig Bromell, Laszlo Barna ve “The Guardian“dan ise Adam J. Shully olurken başrolünde “Battlestar Galatica” ve “Smallville“den tanıdığımız Aaron Douglas ve yardımcı rollerde ise Paul Popowich, Inga Cadranel ve iki kez Emmy ödülü alan Stuart Margolin yer alacak.

Prodüksiyonu CBS ve CTV tarafından yapılacak olan “The Bridge“in henüz kesin yayın tarihi belli değil.

İletiTarih: 14 Temmuz 2009 23:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
taylor_durden

İletiler: 54

Özel mesaj gönder
taylor_durden
Bu dizinin pilot bölümünü ilk çıktığında indirmiştim ama bir türlü altyazı çevrilmeyince öyle kalmıştı. Yakın zamanda CBS'in diziyi yayınlamasının da pek olası olmadığını duyunca, pilotu izleyip sileyim diye öylesine izledim ve dizi beni o kadar sardıki 2 günde 7.bölüme kadar geldim. Pilot bölümü zaten tek kelimeyle harikaydı, bir buçuk saatlik bir film gibiydi adeta. Belki yüksek beklentilerle izlesem bu kadar beğenmezdim ama yinede kesinlikle şans verilmeye değer bir dizi bence. Özellikle polisiye severlere The Bridge'i izlemelerini tavsiye ederim.

İletiTarih: 30 Nisan 2010 06:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Bu aralar, şu Polisiye / Dram dizilerinin sayısı amma da çok artıyor yahu Füüü üüü üü . Bari aralarından elle tutulur güzel yapımlar çıksa. Bunda pek öyle olacağa benzemiyor.

İletiTarih: 26 Mayıs 2010 20:40
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film