Giriş Kayıt
Like Crazy (2011)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Burak Duman
Yorumbaz

İletiler: 414

twitter Özel mesaj gönder
Burak Duman Yorumbaz
 [İptal] Like Crazy (2011)

resim

Like Crazy
2011
Like Crazy
Dram / Romantik86 dk

Yönetmen: Drake Doremus
Çılgınlar Gibi, ilk aşkın kırılgan olduğu kadar nasıl bir o kadar da korkutucu ve mutluluk verici olabileceğinin unutulmaz hikayesini anlatıyor. İngiliz üniversite öğrencisi Anna (Felicity Jones, Ulusal Eleştirmenler Birliği En İyi Kadın Oyuncu) Amerikalı...
6.6 (63,369 Oy)

KAYNAK ALTYAZIYI BÜYÜK İHTİMAL SALLAYARAK ÇIKARMIŞLAR, OYUNCULARIN SÖYLEDİKLERİYLE YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI YOK.

İletiTarih: 12 Şubat 2012 12:31
En son Burak Duman tarafından 12 Şubat 2012 17:05 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
rainy.afternoon

İletiler: 1539

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
rainy.afternoon
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 12 Şubat 2012 13:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
trigger

İletiler: 232

Özel mesaj gönder
trigger
Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 12 Şubat 2012 13:37
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

McFly Müdavim
Kolay gelsin.

İletiTarih: 12 Şubat 2012 15:28
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 12 Şubat 2012 16:16
Burak Duman
Yorumbaz

İletiler: 414

Burak Duman Yorumbaz
Değerli arkadaşlar, filmi indirdim, gerçekten çok güzel bir film, altyazısını çevirmek istiyorum, ingilizce altyazısını buldum indirdim, ama filmle alakası yok, örnek ''How are you?'' diyor filmde, Ben altyazıda VOC's est böyle şeyler görüyorum. İngilizce altyazısını bulmam için yardımcı olabilir misin, eğer olmazsa. Proje iptal olacak, ve gerçekten üzüleceğim, güzel film, tam bizim toplumun seveceği tipten Sümüklü

İletiTarih: 12 Şubat 2012 16:49
burak_fertek

İletiler: 521

Özel mesaj gönder
burak_fertek
Altyazı zaten kırmızı onay almış yani korsan altyazı. Dvd'sinin çıktığını sanmıyorum o yüzden iptal etmen yerinde olmuş.

İletiTarih: 12 Şubat 2012 17:54
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film