Giriş Kayıt
Warrior
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ensarcan10

İletiler: 30

Özel mesaj gönder
ensarcan10
 [Spoiler] Warrior
Dövüşcü

*WARRİOR*

SAVAŞCI

resim

Arkadaşlar öncelikle filmi UFC dövüşlerini bilen izleyen takip eden arkadaşların izlemesini tavsiye ederim çünkü onun üzerine yazılmış bir film..

Filmin genel konusu eskiden UFC dövüşçülerinden biri olan filimde Fizik öğretmenliği yapan JOEL EDGERTON krediyle aldığı yeni evin taksitlerini ödüyemeyince son çare olarak son zamanlarda düzenlenen en büyük UFC turnuvasına katılmak için hazırlanmaya başlar fakat uzun zamandır görmediği kardeşide bu turnuvaya katılmaktadır..

Filimde dövüş sahneleri çok gerçekci yapılmış izlerken izleyiciye büyük bir zevk yaşatıyo ve senaryosu ustaca yazılmış..Filim dövüş üzerine olsada içinde çook duygusal sahneleride var Üzgünüm ... Ben izledim çok beğendim sizinde izlemenizi tavsiye ederim umarım sizde benim gibi filimden sıkılmadan zevk alarak izlersiniz... İYİ SEYİRLER.. Polis

YORUM: ENSAR ŞAHİNOĞLU Punky Punky

İletiTarih: 27 Ocak 2012 01:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film