Giriş Kayıt

Sarah Michelle Gellar: ''Ringer'daki beklenmedik dönüşleri seviyorum!''

1. Haberler
  2. Dizi
ArizMend - 21 Ekim 2011 20:37

1659 

Sarah Michelle Gellar, yeni dizisi Ringer'da olayların umulduğundan farklı gelişmesi ve beklenmedik dönüşlerde bulunulmasının çok hoşuna gittiğini ifade etti.

ETonline'a konuşan aktrist The CW'nin gizem ve gerilim içeren dizisinin sezon boyunca izleyicileri tahminlere zorlayacağını söylerken ''Bu diziyle ilgili en sevdiğim şeylerden birisi bu durum ve bu benim için çok önemli. Senaryodaki gizem unsurunu çok seviyorum'' şeklinde konuştu.

Gellar, Ringer'daki cevapların yavaş yavaş ve kademeli bir şekilde ortaya çıkacağını ve sadık izleyicilerin beklentilerini kesinlikle boşa çıkarmayacaklarını belirtirken ''Bir izleyici olarak cevapları hemen öğrenmek istediğinizi biliyorum. Ancak şu da bir gerçek ki dizide gelişen olay ve ortaya çıkan soruların birçoğunun yanıtını hızlı şekilde verdik. Ancak daha birçok yeni soru ve şaşırtıcı olaylara hazırlıklı olun'' ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta The CW cephesinden gelen haberle beklenen reyting oranlarına ulaşılmasının ardından diziye dokuz ek bölüm onayı verilmiş ve böylece dizinin ilk sezon bölüm sayısı 22'ye çıkmıştı.

Salı akşamları The CW ekranlarına gelmeye devam eden Ringer, zengin ikiz kız kardeşinin yerine geçip onun hayatını yaşayan sorunlu bir genç kadının yaşadıklarını bizlere aktarıyor.

dizimizi.com

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film