Giriş Kayıt
Alacakaranlık (16 Ocak 2009)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Ayrton

İletiler: 123

Özel mesaj gönder
Ayrton
 Alacakaranlık (16 Ocak 2009)
Twilight

Twilight (Alacakaranlık)
Gösterim Tarihi: 16 Ocak 2009

Dram, Fantastik, Romantik, Gerilim

resim

Twilight
2008
Twilight
Dram / Fantastik / Romantik122 dk

Yönetmen: Catherine Hardwicke
Alacakaranlık bir genç kız ile, içgüdüleriyle savaşmak pahasına onu kötü vampirlerden koruyan iyi vampirin aşkını konu alan aksiyon dolu bir modern aşk hikayesidir. Bella Swan (Kristen Stewart) her zaman için diğerlerinden farklı olmuştur; Phoenix kolejindeki...
5.3 (490,033 Oy)

Isabella Swan Washington'ın, hiç yağmurun dinmediği küçük kasabası Forks'a taşınır. Bu, şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. fakat, gizemli ve çekici Edward'la tanışması hayatını heyecenlı ve tüyler ürpertici bir hale sokar. Edward, şimdiye kadar içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. Ancak, artık kimse güvende değildir, özellikle Edward'ın en değer verdiği insan olan Isabella... İki sevgili kendilerini, tutku ve tehlike arasında dengede duran bir bıçağın en keskin noktasında bulurlar.

Fragman 1:

Fragman 2:

İletiTarih: 17 Haziran 2009 03:27
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
harry777

İletiler: 243

twitter Özel mesaj gönder
harry777
Güzel bir film olabilir.Ancak ben çok fazla abartıldığını düşünüyorum.Aslında film tipik bir genç kız rüyası film.Yaşlanmayan,yakışıklı,koruyucu bir sevgili

İletiTarih: 21 Eylül 2009 12:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
buk@

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
buk@
güzel filmdi kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum artık

İletiTarih: 02 Aralık 2009 18:48
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film