Giriş Kayıt
Mr. Show
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
saintkitten

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
saintkitten
 [Çeviri] Mr. Show
with Bob and David

Mr. Show with Bob and David
1995
Mr. Show with Bob and David
Komedi27 dk

Yönetmen: John Moffitt, Troy Miller, Valerie Faris
Donanma kuvvetlerinden atıldıktan sonra skeç yaparak ülkelerine hizmet etmeye devam eden Bob ve David adlı iki karakterin oynadığı dizide Breaking Bad ve Better Call Saul'den tanıdığımız Bob Odenkirk hem başrol, hem de senarist konumunda. | Gönderen: Bostonceltics...
8.4 (10,610 Oy)

Mr. Show, 90'lı yılların popüler HBO televizyon programıdır. Bob Odenkirk ve David Cross'un yazarlık, sunuculuk ve oyunculuğunu yaptığı program, canlı ve önceden kaydedilmiş skeçleriyle son derece cüretkar fakat bir o kadar da komik esprilerle eşcinsellik, ırkçılık, din ve popüler kültür gibi konularla alay etmektedir. Jay Johnston, Tom Kenny, Jill Talley ve John Ennis'in de arasında bulunduğu oyuncular, farklı skeçlerde farklı karakterleri canlandırmaktadır. Skeçler programın kendine özgü tarzıyla iç içe geçerek ve birbirine bağlanarak durmadan devam etmektedir ve bu oyuncuların kendileriyle konuşmaları, aynı ortamda iki farklı karakteri canlandırmaları gibi durumları meydana getirmektedir.
1995 - 1998 yılları arasında 4 sezon boyunca süren Mr. Show, skeçlerinde Jack Black ve Sarah Silverman gibi komedyenleri de konuk etmiştir.

Vikipedi'den alıntı yaptım ki yazarı benim zaten Gülücük
Mr. Show'un ilk sezonu 4 bölümden oluşuyor. Geçen aydan itibaren çevirmeye başladım ve ilk 3 bölümü gönderdim. 4. ve son bölümü de kısa sürede ekleyeceğim.
Altyazılar için kısa yol

Son olarak demek istiyorum ki; Mr. Show hayatımda izlediğim en şahane, en uç ve en bağımlılık yapan komedi programı. Bu yüzden de hayatımın ilk çevirilerini yaptırdı bana ki siz de izleyiniz, izleyiniz ve izleyiniz, efendim.

İletiTarih: 12 Eylül 2011 02:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Size kolaylıklar dilerim öyleyse efenim! Saygılar

İletiTarih: 12 Eylül 2011 03:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
saintkitten

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
saintkitten
« Müjdat Deniz » yazdı:
Size kolaylıklar dilerim öyleyse efenim! Saygılar

Sayenizde kusursuz altyazılar yapıyorum artık Gülücük

İletiTarih: 12 Eylül 2011 03:07
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 12 Eylül 2011 09:13
LadyHulya

İletiler: 263

Özel mesaj gönder
LadyHulya
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 12 Eylül 2011 09:31
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Kolay gelsin.

İletiTarih: 12 Eylül 2011 10:18
rainy.afternoon

İletiler: 1539

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
rainy.afternoon
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 12 Eylül 2011 12:16
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
« saintkitten » yazdı:
Sayenizde kusursuz altyazılar yapıyorum artık Gülücük

Hiçte bile! Maharet çevirmende, diyelim biz ona. Füüü üüü üü

İletiTarih: 12 Eylül 2011 15:15
Akturk
Müdavim

İletiler: 1461

Akturk Müdavim
Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 12 Eylül 2011 18:37
oguziskenderoglu

İletiler: 727

oguziskenderoglu
Kolay gelsin... Saygılar

İletiTarih: 12 Eylül 2011 18:38
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film