Giriş Kayıt
The Nine Lives of Chloe King
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 81 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
Yazar Mesaj
oguziskenderoglu

İletiler: 727

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
oguziskenderoglu
 [Çeviri] The Nine Lives of Chloe King
Bu kız kedi olur :)

2011
Aksiyon / Macera / Suç60 dk

Yönetmen: Joe Lazarov, Chris Grismer
Doğum gününde artan yeteneklerini geliştirmeye başlıyan ve gizemli bir kişi tarafından takip edildiğini anlayan bir kız etrafında gelişiyor. Chloe, insan suikastçılar tarafından avlanan kadim bir ırkın parçası olduğunu yakın bir zamanda keşfediyor ve...
7.0 (10,607 Oy)

Dizinin pilot bölümü yeni yayınlandı. Ne zamandan beri bir dizinin çevirsine başlamak isitiyordum. Zamanı geldi sanırım. Tek başıma zamanında hızlı bir şekilde yetiştirebilirmiyim bilmiyorum. Tabi birde çeviri ilk çevirim olacağı için acemilikler hatalar olacaktır elbette. Bunları mazur görürseniz sevinirim. Fakat çeviriye ortak olmak isteyen arkadaşlar olursa benim içinde iyi olur.(Bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz.). İlk bölümün çevirisine başlıyorum. En kısa zamanda eklemeye çalışacağım..

oguziskenderoğlu & Loaris çevirisidir..

İletiTarih: 15 Haziran 2011 21:36
En son oguziskenderoglu tarafından 15 Haziran 2011 23:45 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
İlk diziniz hayırlı olsun diyelim o zaman. Saygılar

İletiTarih: 15 Haziran 2011 21:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
oguziskenderoglu

oguziskenderoglu
« Müjdat Deniz » yazdı:
İlk diziniz hayırlı olsun diyelim o zaman. Saygılar

Teşekkürler... Umarım elime yüzüme bulaştırmam tabi sizlerinde desteğiyle olacak bir iş bu.

İletiTarih: 15 Haziran 2011 21:44
DoodLez
Amerikan Sineması

İletiler: 678

twitter Özel mesaj gönder
DoodLez
Amerikan Sineması
Başarılar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 15 Haziran 2011 21:52
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 15 Haziran 2011 23:17
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Aktivitelerden sonra sizin çeviri dünyasına bir adım daha attığınızı görmek mutluluk verici. Hıhı
Yeni dizinizde kolaylıklar diliyorum. Yardımcı olacağımız konular olursa buralardayız, her zaman bekleriz. Hıhı Saygılar

İletiTarih: 15 Haziran 2011 23:38
oguziskenderoglu

oguziskenderoglu
« jeekepy_35 » yazdı:
Aktivitelerden sonra sizin çeviri dünyasına bir adım daha attığınızı görmek mutluluk verici. Hıhı
Yeni dizinizde kolaylıklar diliyorum. Yardımcı olacağımız konular olursa buralardayız, her zaman bekleriz. Hıhı Saygılar

Teşekkürler.
Bu arada çeviriyi Loaris arkadaşımızla ortak yapıyoruz...

İletiTarih: 15 Haziran 2011 23:40
LoneStar
Amerikan Sineması

İletiler: 1458

facebook twitter Özel mesaj gönder
LoneStar
Amerikan Sineması
Re: The Nine Lives of Chloe King

« oguziskenderoglu » yazdı:
Fakat çeviriye ortak olmak isteyen arkadaşlar olursa benim içinde iyi olur.

İlk bölümüne bağlı bir izleyelim de. yakaladım
Kolay gelsin ikinize de.

İletiTarih: 15 Haziran 2011 23:58
dmg
Eski Yönetici

İletiler: 884

Özel mesaj gönder
dmg Eski Yönetici
Hayırlı olsun ve kolay gelsin ikinize de. Hıhı
Saygılar

İletiTarih: 16 Haziran 2011 00:52
oguziskenderoglu

oguziskenderoglu
Re: The Nine Lives of Chloe King

« LoneStar » yazdı:
İlk bölümüne bağlı bir izleyelim de. yakaladım
Kolay gelsin ikinize de.

Bekleriz Gülücük

İletiTarih: 16 Haziran 2011 00:53
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar

İletiler: 2348

Özel mesaj gönder
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar
Kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 16 Haziran 2011 01:00
LoneStar
Amerikan Sineması

İletiler: 1458

facebook twitter Özel mesaj gönder
LoneStar
Amerikan Sineması
Diziyi az önce izleme fırsatı buldum da güzel bir dizi, sardı bana eğer sizin içinde sorun olmaz ise çeviriyi beraber yapalım derim. yakaladım

İletiTarih: 16 Haziran 2011 20:43
Loaris

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Loaris
Bu bölümü çevirdik ancak siteye koyamadan başka bir arkadaş koymuş . Haftaya sen de katılırsın 3 kişi hızlıca bitiririz .

İletiTarih: 16 Haziran 2011 21:07
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

Mr_Nobody
İskandinav Sineması
« Loaris » yazdı:
Bu bölümü çevirdik ancak siteye koyamadan başka bir arkadaş koymuş . Haftaya sen de katılırsın 3 kişi hızlıca bitiririz .

Yine de koyun siteye siz. Takip eden arkadaşlar diziye hangi çevirmenle başlarsalar onunla devam ederler. Hıhı

Bu arada ortaklığınız hayırlı olsun. Saygılar

İletiTarih: 16 Haziran 2011 21:36
Gonradell

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Gonradell
merhaba. ilk bölümün çevirisini ben yapmıştım. tabi sizin de çevirdiğinizden haberim yoktu. ben devam etmeyi düşünmüyorum, bir bölüm zaman geçirmek için çevirmiştim. ileriki bölümleri de sizin çevirinizle izleriz artık. kolay gelsin.

İletiTarih: 16 Haziran 2011 22:45
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 81 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film