Giriş Kayıt
Hall Pass 2011/Aşk her zaman kazanır.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim

resim

Hall Pass
2011
Hall Pass
Komedi / Romantik105 dk

Yönetmen: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
İki kafadar Rick ve Fred (Owen Wilson ve Jason Sudeikis) uzun süredir evlidirler. Eşlerini sevmektedirler ama diğer bazı erkekler gibi karşılarına çıkan kadınlara bakmaktan da kendilerini alamazlar. Alışkanlık hâline gelen bu göz banyolarından bıkan eşleri...
5.9 (131,430 Oy)

Gözü dışarda olan bir grup evli erkek ve bu gruptan 2 kişi Rick ve Fred karılarıyla bir süre ayrı takılmak için izin alırlar.

Farrelly kardeşler bence ortaya güzel bir komedi filmi çıkarmışlar.Takıldım Sana,Aşk Kupası ,Alçak Adam,Ben Kendim ve Sevgilim,Salak İle Avanak,Ah Mary Vah Mary gibi komedi filmlerine imza atmış olan kardeşler bu filmdede farklı bir bakış açısı katmış.tabbiki mizahi bir dilde ağlanacak halimize gülüyoruz.tabiri bu filme cuk diye oturuyor.

Bakış açısı farkı ile ilgili yapmış olduğu filmlerden örnek verecek olursak,Alçak Adam filminde çirkin ve güzel kavramıyla kafamızı tek düze çalıştırmamayı bize göstererek bu bağlamadada mizahi bir yaklaşımı vardı.

Şıpsevdi:Bence İki kadın bir adam kavramına değişik bir bakış açısıydı.

Özellikle beni yere yatıran bir sahne vardı ki bunu söylemeden edemiyeceğim.

ilk sahnede baba ve çocuklarının muhabbeti oldukça hoş ve tam gülümsemelikti.özellikle çocuğun konuşma tarzı çok tatlıydı.(maşallah diyelim.)

işte filmde geçen o bölümdeki replikler.

-Buradaki mavi şortlu
aygırı tanıyor musunuz?

-Üniversiteden mezun olduğum yaz.

-Baba, sende iyi kas varmış.

-Hâlâ daha var.

-Nerede?

-Şu an kış uykusundalar.

-Kim o kız?

-Annen.

-Hayır, yanında duran genç.

-Annen.

-Peki niye artık
-annem bikini giymiyor?

-Kıçı büyük diye mi?

-Evet. Sanırım.

-Ne? Hayır.
-Kim demiş annenin kıçı büyük diye?

Ailece izleyebileceğiniz bir film değil bunuda söylemek isterim.çünkü içinde pek hoş olmayacak laflar ve sahneler var.

Gelelim açılış müziğine film Deer Tick - Art Isn't Real (City Of Sin) şarkısıyla başlıyor. bence hoş bir karşılama olmuş izleyici için.

Fragman

İletiTarih: 31 Temmuz 2011 16:04
En son McFly tarafından 31 Temmuz 2011 19:31 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Baba, sende iyi kas varmış.

-Hâlâ daha var.

-Nerede?

-Şu an kış uykusundalar.

Komikmiş yarıldım hahahahaha Hemen İzlemem lazım. İnceleme için teşekkürler. Saygılar

İletiTarih: 31 Temmuz 2011 17:40
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film