Giriş Kayıt
Pocket Monsters(Pokemon): Best Wishes
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 2732

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
« Saiyo » yazdı:
Ben ne yaptım Şok

SA senin ayran men çevirin yüzünden pikaçu izleyemiyormuş daha ne olsun hahahahaha hahahahaha

İletiTarih: 21 Ekim 2010 19:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
« Attiwolf » yazdı:
SA senin ayran men çevirin yüzünden pikaçu izleyemiyormuş daha ne olsun
Saiyo sizden daha *özveriyle* çeviri yapıyor ve hala neden müdavim anlamış değilim. yow yow Hatta yasaklara rağmen yine de konusunda torrent paylaşımı yapıyor. Alkışlar saiyo ya gelsin.
Hehehehe
Saiyo Takipçiler Birliği Üyesi Hımmm yakaladım

*(şaka)

İletiTarih: 21 Ekim 2010 22:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
« sesizadam » yazdı:
Saiyo sizden daha *özveriyle* çeviri yapıyor ve hala neden müdavim anlamış değilim. yow yow Hatta yasaklara rağmen yine de konusunda torrent paylaşımı yapıyor. Alkışlar saiyo ya gelsin.
Hehehehe
Saiyo Takipçiler Birliği Üyesi Hımmm yakaladım

*(şaka)

olmadı SA bu şimdi, o kadar google çevirmen övmemize, hesabımıza para gelmemesine rağmen olmadı bu, ayrıca gözlüğüm kırıldı okuyamadım alttaki yazıyı hahahahaha

İletiTarih: 21 Ekim 2010 22:17
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
« Attiwolf » yazdı:
hesabımıza para gelmemesine rağmen olmadı
Bu sözleriniz şirketimize zarar vermektedir. Google ı karşınıza aldığınızın farkında mısınız? Melek ama.. hahahahaha Google affetse de ben affetmem. Füüü üüü üü

İletiTarih: 21 Ekim 2010 22:27
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Başlığımı kirletmeyin huleyn yakaladım

Saiyo'ya laf edelim, edeceksek başka bir konudan edelim. Çok Mutlu
Bu arada adam istikrarlı olsa olurdu aday değil mi Serkan sana diyom Hehehehe
Anladı o beni. Füüü üüü üü

İletiTarih: 21 Ekim 2010 22:32
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
« JnRMnT » yazdı:
Başlığımı kirletmeyin huleyn yakaladım

Saiyo'ya laf edelim, edeceksek başka bir konudan edelim. Çok Mutlu
Bu arada adam istikrarlı olsa olurdu aday değil mi Serkan sana diyom Hehehehe
Anladı o beni. Füüü üüü üü

Pardon?! Burada yerden yere vurulmuşum resmen yeni görüyorum. Nasıl bir istikrarsızlığımı gördün merak ediyorum. Garip. Eğer bu şakaysa ben böyle şakaları sevmem. Daha önce de söylemiştim. Ki şaka değilse bile karşılık vermeye değmez.
Ayrıca, anlamadım.

İletiTarih: 25 Kasım 2010 22:32
JnRMnT

JnRMnT
« Saiyo » yazdı:
Pardon?! Burada yerden yere vurulmuşum resmen yeni görüyorum. Nasıl bir istikrarsızlığımı gördün merak ediyorum. Garip. Eğer bu şakaysa ben böyle şakaları sevmem. Daha önce de söylemiştim. Ki şaka değilse bile karşılık vermeye değmez.
Ayrıca, anlamadım.

O 1 ay önceki yazımdı, o zamanlar siteye arada bir uğruyor ve pek çeviri yapmıyordun. Şu ara yapıyorsun ama o ara durum öyleydi. Hıhı

İletiTarih: 25 Kasım 2010 22:35
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
İyi, öyle olsun... Günaydın

Bu arada, teşekkür ederim sesizadam.. Melek

İletiTarih: 25 Kasım 2010 22:43
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
Beşinci bölüm siteye eklenmiştir. İyi seyirler dilerim.

http://www.turkcealtyazi.org/sub/301664/pokemon-best-wishes.html

JnRMnT ile ben bu aralar çok yoğunuz o yüzden çevirilerin gidişatıyla ilgili olarak kesin birşey söyleyemeyeceğim, vakit buldukça çevirmeye çalışacağız. Saygılar

İletiTarih: 12 Aralık 2010 17:48
ErKuTErDeM

İletiler: 75

Özel mesaj gönder
ErKuTErDeM
en iyi dilekler anlamında ancak neden durdunuz ?

İletiTarih: 01 Haziran 2011 19:11
JnRMnT

JnRMnT
Artık çevirmeyeceğiz diye konuşmadık Attiwolf ile ama başta da belirtmiştik bu anime önceliklerimizin arasında değildi. Belki yazın boş vakitlerimizde araya birkaç bölüm atabiliriz ama şimdilik durum bu Saygılar

İletiTarih: 01 Haziran 2011 21:06
MrBaris

İletiler: 52

Özel mesaj gönder
MrBaris
Yıllar sonra gelen bir tebrik daha:

Ellerine sağlık Gülücük

Bu arada @paralax sanırım senin demek istediğin pokemon togepiydi. Hatta resmini verecek olursam:

resim

İletiTarih: 05 Şubat 2018 19:27
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film