Giriş Kayıt
"Giant Killing" (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 76 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
Yazar Mesaj
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Ellerine sağlık fudy Saygılar Sunumlarında ki güzellik ilgi alanını oluşturan kültürün yansıması gibi. Uzak Doğu Sinema/Tv kaynaklarına baktığımda gördüğüm sunum zerafetini bu çeviri sayfalarında da görmek ne güzel.

İletiTarih: 20 Ağustos 2010 00:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Ellerine sağlık dostum

İletiTarih: 20 Ağustos 2010 03:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
delidarbe

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
delidarbe
Haydi arkadaşlar fudy kardeşimize mesajlarımızla olsun destek olalım. Tam gaz çalışma için bu gerekli. Yorumlarımız bu animeyi izleyip izleyemememizde etkili olacak. Hehehehe
Fudy Fudy bir numara... Heyyy yaa
Fudy Fudy bir numara... Heyyy yaa

İletiTarih: 01 Eylül 2010 21:26
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar

İletiler: 2348

Özel mesaj gönder
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar
Kolaylıklar dilerim. eskiden ne izlerdim tsubasuyu

İletiTarih: 02 Eylül 2010 00:17
yasirisay

İletiler: 247

Özel mesaj gönder
yasirisay
bu animeyi yerni gördüm çok etkileyici gibi hemen başlıyorum Hıhı

İletiTarih: 02 Eylül 2010 01:25
fudy
Emektar

İletiler: 409

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
resim
resim

13. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
resim

Arkadaşlar çeviriler için sabırsızlandığınızı anlıyorum ama biraz da çeviren tarafı (ki bu ben aluyorum) düşünün. Görüyorsunuz kaç farklı seriyi birden çeviriyorum, bir ondan bu şundan derken anca vakit geliyor. Artı; Bayram'dan sonra okul başlayıp stajlarla meşgul olacağımdan çeviriye ne kadar zaman ayırabilirim bilemiyorum. Ama Allah'tan bir kaza olmadığı sürece yavaş yavaş er ya da geç el attığım tüm serileri tamamlama niyetindeyim.

Herkese bol animeli günler dilerim. Saygılar

İletiTarih: 03 Eylül 2010 14:38
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Ben de tekrar tekrar ellerine sağlık, derim vallaha Wink Hıhı

İletiTarih: 03 Eylül 2010 14:42
PSi-SHiN

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
PSi-SHiN
Kardeş ellerine sağlık. Kolay gelsin. Devamı için sabırsızlanıyorum. İnşallah kısa zamanda bitirebilirsin.

GİANT KİLLİNG Şu anki favori animem Gülücük

İletiTarih: 20 Eylül 2010 16:44
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Animelerle aram her ne kadar iyi olmasa sonuç olarak burada emek harcıyorsun, Eline Sağlık ve Kolay Gelsin Fudy. Saygılar Hıhı

İletiTarih: 20 Eylül 2010 17:46
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Ellerine sağlık, devamı içinse kolay gelsin..
Saygılar

İletiTarih: 20 Eylül 2010 19:16
madcow

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
madcow
Ellerine sağlık emeğine sağlık. Şu an Giant Killing izliyorum ama 13 te kaldım. Büyük bir sabırsızlıkla yeni bölüm bekliyorum. Hatta dayanamayıp altyazı olamadan izlemeye çalıştım ama hiç birşey anlamadım. Hehehehe
Odamda dönüp duruyorum. Hehehehe
Çeviriler için çok teşekkür eder ve çevirmenimiz fudy'nin ellerinden öperim. Hehehehe
fudy saygılar seni çok seviyor ve o muhteşem çevirilerine aç olduğumu belirtmek istiyorum. Bay Bay

İletiTarih: 23 Eylül 2010 23:42
madcow

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
madcow
BU NEDİR ARKADAŞ HANGİ ANİMEYE BAŞLASAM ÇEVİREN ADAMLAR İŞİNİ YARIM BIRAKIP GİDİYOR. İNDİRME SAYISINA BAKILIPTA BİR İŞ YARIDA BIRAKILMAZ Kİ KARDEŞİM. NE OLACAK ŞİMDİ NASIL İZLEYECEZ DEVAMINI. BUNU YAPACAK ADAM BU İŞE HİÇ BAŞLAMASIN DAHA İYİ. YOK MU ÇEVİRECEK OLAN. İNGİLİZCE BİLSEM BEN ÇEVİRİP KOYACAM ŞURAYA VALLA. MÜMKÜNSE BİRİLERİ ÇEVİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER.

Bilgi : Aynı mesaj ile bir çok kuralı çiğnediğinizi üzülerek bildiriyorum. Forumdaki katılım devamlılığınız için bu tarz sorgulamalardan ve yazım dilinden uzak durmanızı rica ediyorum. [byKush]

İletiTarih: 02 Kasım 2010 22:58
Ephemerid
Eski Yönetici

İletiler: 2951

Özel mesaj gönder
Ephemerid Eski Yönetici
Söylemleriniz hiç yakışmadı şimdi Sayın madcow. Çevirmen arkadaş ne yapıyor, ne oldu, neden devam etmiyor diye düşündünüz mü hiç? Keşke yabancı dil bilseydiniz de çeviriyi siz yapsaydınız. O zaman size, sizin ithamlarınızla yaklaşıldığında ne düşünürdünüz acaba, merak konusu? Nihayetinde yolu yordamı olan bir durum söz konusu ortada.

İletiTarih: 02 Kasım 2010 23:14
fudy
Emektar

İletiler: 409

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
resim
resim

14. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
resim

Çevirilere devam ettiğimin yani bu seriyi unutmadığımın göstergesi olarak 14. bölümü çevirip yükledim. Devamı da gelecektir. Saygılar

İletiTarih: 16 Ağustos 2011 18:03
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Ellerinize sağlık. Hıhı

İletiTarih: 16 Ağustos 2011 18:05
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 76 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film