Giriş Kayıt
En İyi Peter Parker (Spider-Man) Hangisi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 31 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »

En İyi Peter Parker (Spider-Man) Hangisi?
Tom Holland
23%
 23%  [ 234 ]
Andrew Garfield
8%
 8%  [ 84 ]
Tobey Maguire
67%
 67%  [ 666 ]
Toplam Oylar : 984 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
overclocking

İletiler: 15

Özel mesaj gönder
overclocking
Tabi ki Tom Holland.

Eskiden olsa Tobey Maguire derdim. Fakat kendisi karaktersiz, beş para etmez birisi.
Tek avantajı ise gençken This Boy's Life adlı filmde beraber oynadığı Leonardo Di Caprio
ile filmde tanışarak arkadaş ve hatta poker arkadaşı olduğu için kendisinin nüfuzu sayesinde
filmlerde kendisine yer bulabilmesi. Kötü oyuncu demiyorum, fakat Tom Holland, Spider Man
rolüne daha iyi yakışıyor. Buradaki üyelerin Tobey Maguire demelerinin sebebi ise alışkanlık.

İlk oynayan Tom Holland olsaydı, onun adını yazarlardı.

İletiTarih: 12 Ekim 2019 12:07
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
denisilin
Yorumbaz

İletiler: 122

Özel mesaj gönder
denisilin Yorumbaz
Tobey.

İletiTarih: 15 Ekim 2019 10:00
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Zero Cool
Emektar

İletiler: 1478

facebook Özel mesaj gönder
Zero Cool Emektar
Tobey Maguire iyi ama çizgi romanlarına daha bağlı olan denirse Tom Holland'ın versiyonu derim. Normalde Örümcek Adam ergen ve komiktir, sürekli diğer kahramanlarla dalga geçer özellikle Fantastik Dörtlü'nün Ateş Adam'ıyla. Ayrıca İlk versiyonundaki gibi bileklerinden nereden geldiği belli olmayan bir ağ atmaz, diğer versiyonlarında olduğu gibi bir mekanizma yardımıyla, formülle ürettiği ağı atar. Saygılar Ben çizgi romanlarıyla büyüdüm o yüzden TOM HOLLAND yakaladım

İletiTarih: 16 Ekim 2019 15:07
realdark86

İletiler: 58

Özel mesaj gönder
realdark86
Spider-Boy
"En iyi" tartışılabilir, ama en sempatik ve en çok yakışan belli gibi...

Toby sürpriz değil ama ikinci Andrew olmalıydı sanki. Oyunculuk anlamında değil, ama sempati ve role oturma açısından...

İletiTarih: 19 Ekim 2019 15:05
trink

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
trink
Spiderman tom holland ile igrenç pis izlenmez bişeydir

Tom hollandlı spiderman izleyip bi de en iyisi diyenlerin mide sorunu var. Çocukluğumda tüm çizgi romanlarını okumuş biri olarak spiderman karakterinden ve senaryosundan nefret ettim.
İzlerken hadi kaplan dedirtecek bi Andrew vardı,Tobey fena değildi gerisi tırt. Zaten gerçek örümcek hikayesi bi onda vardı, kalanı değişiklik olsun üretimi 8-10 yaş eğlence filmleri.
Spiderman üniversitede okuyan geçinmek için fotoğraf satan bir karakterdir. Çizgi romanını okudum deyip ortaokul bebesi gerçek siperman hikayesidir diyene inanırsanız geçmiş olsun.
Tom holland spiderman değil sipidemal dır.

İletiTarih: 21 Ekim 2019 20:34
keepparanoid

İletiler: 62

Özel mesaj gönder
keepparanoid
Sam Raimi Tapıyorum

İletiTarih: 23 Ekim 2019 16:41
TravisBicklee

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
TravisBicklee
İlkler unutulmaz: Tobey Maguire

Tobey Maguire

İletiTarih: 27 Ekim 2019 21:17
salih_m7

İletiler: 102

Özel mesaj gönder
salih_m7
Garfield'i bi ben beğenmişim nerdeyse :)

İletiTarih: 27 Ekim 2019 23:19
W0LFMAN

Özel mesaj gönder
W0LFMAN
Nedense Türkiye'de bir Tobey Maguire hayranlığı var. Dünya genelinde bu anket yapıldığında açık ara Tom Holland birinci geliyor. Ben de yıllarca çizgi romanlarını okumuş, animasyonlarını izlemiş biri olarak diyebilirim ki Tom Holland'ın çizdiği karakter orjinal Spider-Man'e daha uygun. Ayrıca Tom Holland'ın Spider-Man rolü öncesi yaptığı antreman videolarını izlerseniz insanların neden bu role en çok onu yakıştırdığını anlarsınız. Atletiklik ve fiziksel kapasite bakımından diğerleri Tom Holland'ın yanına yaklaşamaz.

İletiTarih: 28 Ekim 2019 02:24
asthmasato

İletiler: 10

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
asthmasato
Her fikre saygım var Saygılar ama...,
Spider-Man karakterinin liseli olması yani ergen olması gerekiyor. Bazı arkadaşlar ergen diye itici bulmuşlar Tom Holland'ı.
Seri de orjinal Spider-Man karakteri ile en iyi örtüşen Tom Holland. Çünkü o daha lise çoçuğu. Sevdiği kıza, arkadaşlarına ben Spider-Man' im diyebilme isteğini en iyi o yansıttı. Büyük işler karşısında bir tek o tırstı. Bu noktalardan bakınca Tom Holland diğer serilere göre daha bir mantıklı olan senaryonun da desteği ile en iyi Spider-Man bence. Tobey ilk olmanın avantajını yaşadı sadece. Eğer ilk seri çok başarlı olsa idi özellikle Tobey çok başarılı olsa idi diğer seriler bu kadar başarılı olamazdı sanki.

Son olarak Garfield da Tobey den iyiydi. Ama Holland'ı geçemezdi.

Karakter olarak sıralamam - Holland > Garfield > Tobey

Film olarak sıralam - Garfield > Holland > Tobey.

İletiTarih: 30 Ekim 2019 10:49
Schlizer

Özel mesaj gönder
Schlizer
En iyi Spider-Man: Andrew Garfield
En iyi Peter Parker: Tobey Maguire

Tom Holland da ise ikisinden azar/biraz.
Tabi bu yönetmen/senarist le de ilgili bir durum. Sadece oyunculuk bazında düşünmemek gerek.

İletiTarih: 06 Kasım 2019 13:29
QtarantinoQ

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
QtarantinoQ
Tobey Maguire derim ve susarım.

İletiTarih: 12 Kasım 2019 13:32
Rindaman

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Rindaman
« overclocking » yazdı:
Tabi ki Tom Holland.

Eskiden olsa Tobey Maguire derdim. Fakat kendisi karaktersiz, beş para etmez birisi.
Tek avantajı ise gençken This Boy's Life adlı filmde beraber oynadığı Leonardo Di Caprio
ile filmde tanışarak arkadaş ve hatta poker arkadaşı olduğu için kendisinin nüfuzu sayesinde
filmlerde kendisine yer bulabilmesi. Kötü oyuncu demiyorum, fakat Tom Holland, Spider Man
rolüne daha iyi yakışıyor. Buradaki üyelerin Tobey Maguire demelerinin sebebi ise alışkanlık.

İlk oynayan Tom Holland olsaydı, onun adını yazarlardı.

hocam olay karakter değil zaten, filmi izlerken bunlara bakmıyoruz. Bizim gönlümüzde öyle yer etmiş, ikinci film efsaneydi.

Yoksa biz de biliyoruz çok da uyuz herifin teki. Ona gelirsek hollywood'da bu dağları ben yarattım diyen kitle epey fazla, bizim sanatçı sandığımız sonradan görmelerde bile böyle şeyler çok.

İletiTarih: 17 Kasım 2019 03:12
batminator

Özel mesaj gönder
batminator
tabiki Andrew Garfield

İletiTarih: 19 Kasım 2019 22:34
Wylde

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Wylde
Net Toby. Diğerleriyle birlikte Spider Man özünü kaybetmiştir.

İletiTarih: 20 Kasım 2019 01:02
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 31 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film