Giriş Kayıt
Sinemaya ne sıklıkla gidersiniz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »

Sinemaya ne sıklıkla gidersiniz?
Her yeni filme giderim.
2%
 2%  [ 27 ]
Haftada bir mutlaka giderim.
8%
 8%  [ 81 ]
Ayda bir giderim.
25%
 25%  [ 247 ]
3-4 ayda bir giderim.
28%
 28%  [ 273 ]
Yılda bir giderim.
18%
 18%  [ 180 ]
Sinemaya gitmem.
16%
 16%  [ 160 ]
Toplam Oylar : 968 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
Mr_Iso

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Mr_Iso
Ayda 2 veya 3 defa giderim. Cebimdeki miktara ve vizyon filmlerine bağlı, tamamen.
Zonguldak'ta ikamet ettiğim için(geçici olarak), bilet fiyatları konusunda şanslıyım. Prestige sinemalarında öğrenci 9 TL hafta içi, sivil 10 TL. Haftasonu 1er TL daha fazla. 3D 15 TL sivil, ögrenci 14 TL, gözlük hariç..

Gelen filmler ise, genelde vasat filmler. Yerli film çöplüğü, kısaca. BKM, Taff Pictures, TMC gibi yapım şirketlerinin ve ayrıca Warner Bros'un salonları işgal etmesinden rahatsızım.
Fury, The Judge ve Unutursam Fısılda'yı sinema salonunda aynı gün izlemiş bir sinefilim. son 3-4 senedeki değişim, olumsuz anlamda, büyük.

16 senedir sinemaya giderim. Toplumun, şirketlerin, yöneticilerin, sinemacıların..vs sinemaya bakışları açısından, en kötü dönemlerindeyiz.Son 2 senedir böyle.
Sofra Sırları'nı çarşıda Cinemapink salonlarında izledim. Mükemmel salonlara sahipler.Ama gelin görün ki, müşteri yok. 5 kişiydik sadece ya. Ve film sadece 1 hafta kaldı salonda. Abuk sabuk komedilere, bilet alan alana.
İstanbul'da Ankara'da, İzmir'de ilk 3 gün kapalı gişe oynayan Black Panther'a ilk gün gittim. Salonun 4'te 1'i doluydu.

Kötüye giden, aynı zamanda sinema izleyicisi. Bilinç yok. Nitelikli-vasat ayrımı yapan, yapabilen yok.

Kelebekler'e gideceğim, vizyondan kalkmadan. Haftaya oynamaz, büyük ihtimal. Ready Player One'a belki giderim. 12 Strong Men'e de niyetim var. Sonrası zaten Infinity War...

İletiTarih: 01 Nisan 2018 01:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
YILKIM

Özel mesaj gönder
YILKIM
Sinemaya ne sıklıkla giderim

22 yıldır sinemaya hiç gitmedim. Ama bazen gecede 3 film izlediğim olur. hahahahaha

İletiTarih: 02 Nisan 2018 21:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
xxxdefaktoxxx

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
xxxdefaktoxxx
gitmeme sebeplerim
1- parasını verdiğimiz halde izletilen reklamlar, eskiden sadece film tanıtımları olurdu, bu reklamlar sizi evde tv izliyormuşsunuz hissi veriyor.
2. sinemaya gelenlerin görgüsüzlüğü.
3. fiyatlar.
4. bol efektli içi boş filmler.

İletiTarih: 03 Nisan 2018 23:51
panterr55

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
panterr55
Güzel film geldi de biz mi gitmedik saçma filmleri dolduruyorlar artık kim seçiyorsa. Allahtan internet diye bişi var yoksa napardık Gülücük

İletiTarih: 05 Nisan 2018 18:09
HasanAga

İletiler: 384

Özel mesaj gönder
HasanAga
En son sinemada bilet ve yer yüzünden sinemacı ile kavga ettim.
O akşam kızıp, evime projeksiyon sistemi aldım. 10 senedir sinemaya para vermiyorum.
Aileyi toplayıp sinema gününü kendim organize ediyorum.
3D ' de eksik kalsın, onun için masrafa bile girmem.
2 kuruş yüzünden beni kızdıran sinemacı da rahat etmiştir inşallah.

İletiTarih: 05 Nisan 2018 22:01
meetehun

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
meetehun
Merhaba,

Güzel bir başlık olmuş, esasında prensibim iyi film oldu mu gitmek onun hariçinde gitmek istemiyorum..

Esasında ise her ay gitmek gibi bir planım vardı, maalesef bazen iş, bazende başka farklı planlarımdan dolayı gidemiyorum..

Sinemada izlenecek film var, evde izlenecek film var..

Hayatımda sinemada izlemek isteyipte evde izlediklerim var. En çok gidemeyipte üzüldüklerim;
1-MATRİX
2-İNCEPTİON
3-İNTERSTALLER
Sümüklü Sümüklü Sümüklü

İletiTarih: 07 Nisan 2018 22:01
EnderYıldırım

İletiler: 78

Özel mesaj gönder
EnderYıldırım
2-3 güne bir sinema programlarını kontrol ediyorum.Ona göre bir takvim çıkıyor zaten. Bende takvime göre uygun zamanımda gidiyorum.Her ay 2-3 oluyor genelde

İletiTarih: 07 Nisan 2018 22:58
Rindaman

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Rindaman
Salonda langur lungur ölümüne yiyip içen insanlar, oturduğum koltuğa ayağıyla rahatsızlık verenler.... telefonla konuşanlar aşırı ses yapanlar!!

artık tiksindim, bizim insanımız hanzo, sinemaya felan gitmiyorum. Çok çok gerekirse en geç ve en boş seansa gidiyorum...

Hayvan herifler!

İletiTarih: 12 Nisan 2018 04:55
kingman

Özel mesaj gönder
kingman
eskiden sık sık giderdim ama artık gitmiyorum..en son gittiğimde arka koltukta oturanlara dalacaktım ..oturma özürlü insanlar...diğer yorumlardaki gibi hart hurt bişeyler atıştırıp sinir bozan insanlar telefonlarıyla konuşan görgüsüzler..şuan 65 inç tv ve sinema sistemimle evimde huzurlu bi şekilde reklamsız mola zamanı bana kalmış faziyette filmlerimi izliyorummmm

İletiTarih: 12 Nisan 2018 12:32
prince_ipator

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
prince_ipator
2-3 ayda bir kez. Anca böyle aralıklarla değeceğini düşündüğüm filmler çıkıyor.

İletiTarih: 17 Nisan 2018 11:43
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Bu sıralar sinemaya gitmek için kendime fazlasıyla zaman ayırıyorum. Filmleri belirlerken beklentilerini ön planda tutmaya çalışıyorum. Eğer beklentimi karşılayan birden fazla film varsa haftada iki kez salonda yerimi alıyorum. Beklentime uygun film bulamazsan o haftayı eş geçebilirim.
Bugün "Sessiz Bir Yer" filmine gideceğim. Bir de gittiğim filmler ile ilgili yazılar yazıyorum. Bunları paylaşmasam da sinema defterinde yerini alıyorlar.

İletiTarih: 17 Nisan 2018 12:36
Jeux interdits

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
Jeux interdits
Eğer tiyatro, sergiler, konserler yoksa her gün giderim, çünkü emekliyim.Gülücük

İletiTarih: 20 Nisan 2018 20:48
Avant-Garde

İletiler: 101

facebook Özel mesaj gönder
Avant-Garde
Vizyona giren filmlerin türüne vs bağlı. Ama düz hesap ayda bir diyebilirim.

İletiTarih: 08 Mayıs 2018 15:01
kimboknam

İletiler: 83

Özel mesaj gönder
kimboknam
Küçük şehirlere düzgün film gelmiyor Sümüklü

İletiTarih: 11 Ağustos 2018 19:12
rukiye_rky

İletiler: 29

Özel mesaj gönder
rukiye_rky
3-4 ayda bir giderim.

İletiTarih: 25 Ağustos 2018 11:06
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film