Giriş Kayıt
Pocket Monsters(Pokemon): Best Wishes
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
Ryuuji

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Ryuuji
Çok pardon ama günlerdir bekliyorum artık dayanamadım ve sorayım dedim. Acaba 3. ve 5. bölümün altyazısı gelecek mi, yoksa boşuna mı bekliyorum? =) Umarım yanlış anlamazsınız beni... Hehehehe

İletiTarih: 18 Ekim 2010 22:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Aslında 3 çevrildi bekliyor. Geceye tamamlarım. 5'e daha başlamadık o da çevrilecek. Saygılar

İletiTarih: 18 Ekim 2010 22:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 2732

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
3. bölüm bittiği halde redaktesi yapılmadığı için bekliyordu yarın sabaha 3 akşam ise 5. bölümü koyacağız siteye. çevirilerle ilgili yorumlarınızı özel mesaj olarak bize gönderirseniz seviniriz Melek ama..

Saygılar

İletiTarih: 18 Ekim 2010 22:40
ArizMend

İletiler: 727

Özel mesaj gönder
ArizMend
Kolay Gelsin

İletiTarih: 18 Ekim 2010 22:51
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
Kolay gelsin. Saygılar Ben de bi ara başlarım izlemeye yakaladım

İletiTarih: 18 Ekim 2010 23:32
Ryuuji

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Ryuuji
arigato gozaimasuuuu =)

Anlaşıldı, bir dahakine sorum olduğunda özel mesajla belirtilecektir. Hehehehe

İletiTarih: 19 Ekim 2010 01:58
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
Pokemon serisini kaçırmaz izlerdim, her ne kadar kazık olmuş olsak bile. Argonun alt yazıya dahil edilmesi konusunda fikir beyanatı istenmiş, haber ettiler bende geliverdim. yakaladım Şaka şaka beyanat veren olmadı, ben kendim çalıp kendim oynuyorum. Gülücük

Bir kaç tespit gördüm, hem haklı buldum hemde komik. Hani haklı buldum, çünkü 8 yaşında bebeklikten çıkmış bir yavrucağın oturup da baba, şu videoyu açıver birde alt yazısı olacak TA da onu hallediver de bende izlemeye çalışayım.

Evlat sen okumayı yeni söktün, bu ne acele yahu. yakaladım

Diyaloğu gözümde canlanıverdi bir an. Hani şu da var ki yeni nesil bebeler artık senin benim gibi büyümüyor. 5 yaşına gelmeden prof olabilecek kıvamdalar, ee mayası bizim gibi değildi çünkü.

Pokemonu çok takip ederdim ama haberlerde çıkan doğru mudur yanlış mıdır artık muallak ama camdan bacadan pikaçuuu diye atlayan çocuklar duyunca, dedim "sakata gelmeyelim, kocaman adamız ama belli olmaz bakarsın" hahahahaha

Şaka bir yana tabii, sonrasında doktorların yazılı sözlü açıklamalarıyla sanıyorum pokemon yasaklanmıştı. Çok acayip bir memleket burası. Ee bizimde pokemon kültürümüz! yarım kaldı. Sayenizde tamamlamış olacağız. Biraz beni saiyo nun çevirisini üstlendiği iron demir adam sardı. Ondan bıkarsam buna geçerim. Sonraki çevirilerde kolaylıklar dilerim. Yapabileceğim bir yardım olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Google hizmetlerini ayağınıza sermeye hazırım.

Görevim bu benim. Hımmm

İletiTarih: 19 Ekim 2010 02:38
Nobunaga_Oda

İletiler: 113

Özel mesaj gönder
Nobunaga_Oda
öncelikle kolay gelsin
pokemon'u çevirdikten sonra
Sengoku Basara 2 animesinede bir el atarsanız sevinirim
ama keşke önce Sengoku Basara 2 animesini çevirseniz
toplam 12 bölümlük bir anime kısa yani

İletiTarih: 19 Ekim 2010 05:42
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolay gelsin bide biz izleyelim bakalım nasılmışGülücük)

İletiTarih: 19 Ekim 2010 06:57
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 2732

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
« sesizadam » yazdı:
Pokemon serisini kaçırmaz izlerdim, her ne kadar kazık olmuş olsak bile. Argonun alt yazıya dahil edilmesi konusunda fikir beyanatı istenmiş, haber ettiler bende geliverdim. yakaladım Şaka şaka beyanat veren olmadı, ben kendim çalıp kendim oynuyorum. Gülücük

Bir kaç tespit gördüm, hem haklı buldum hemde komik. Hani haklı buldum, çünkü 8 yaşında bebeklikten çıkmış bir yavrucağın oturup da baba, şu videoyu açıver birde alt yazısı olacak TA da onu hallediver de bende izlemeye çalışayım.

Evlat sen okumayı yeni söktün, bu ne acele yahu. yakaladım

Diyaloğu gözümde canlanıverdi bir an. Hani şu da var ki yeni nesil bebeler artık senin benim gibi büyümüyor. 5 yaşına gelmeden prof olabilecek kıvamdalar, ee mayası bizim gibi değildi çünkü.

Pokemonu çok takip ederdim ama haberlerde çıkan doğru mudur yanlış mıdır artık muallak ama camdan bacadan pikaçuuu diye atlayan çocuklar duyunca, dedim "sakata gelmeyelim, kocaman adamız ama belli olmaz bakarsın" hahahahaha

Şaka bir yana tabii, sonrasında doktorların yazılı sözlü açıklamalarıyla sanıyorum pokemon yasaklanmıştı. Çok acayip bir memleket burası. Ee bizimde pokemon kültürümüz! yarım kaldı. Sayenizde tamamlamış olacağız. Biraz beni saiyo nun çevirisini üstlendiği iron demir adam sardı. Ondan bıkarsam buna geçerim. Sonraki çevirilerde kolaylıklar dilerim. Yapabileceğim bir yardım olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Google hizmetlerini ayağınıza sermeye hazırım.

Görevim bu benim. Hımmm

sayın SA okudum ama argo ile ilgili bir fikir göremedim, yahu pikaçu ne zaman uçmuşta çocuklar pikaçu taklidi yapıp camdan atlayacaklar. Saiyo'nun oyunları bunlar hahahahaha

not: arkadaşlar 3.bölüm çevirisi çıkar demiştim ama maalesef JnRMnT redaktesini daha yapamamış sanırım bir sorun çıkmazsa onu da bu akşam gibi çıkarırız Melek ama..

İletiTarih: 19 Ekim 2010 16:03
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
Argonun olup olmayışı pek bir anlam ifade etmez demek istedim. Sekiz yaşındaki numune tip o yüzdendi. Bunu edinen de en azından ergen olmuştur ve bu durumda bir sakınca görülmez. Hani çelişkide kaldığım kısım, bu zamane veletlerinin çok hızlı yeşerdiğini ve bilgelendiğini düşününce, insan tereddüt ediyor. Melek ama..

Kura çekelim. Gülücük Füüü üüü üü

İletiTarih: 19 Ekim 2010 17:21
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
3. bölüm tamamlanmıştır.
Uygun olduğumuz vakit 5'i de çevireceğiz. Bay Bay

İletiTarih: 19 Ekim 2010 17:28
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Ellerinize sağlık efendim.

İletiTarih: 19 Ekim 2010 18:03
yasirisay

İletiler: 247

Özel mesaj gönder
yasirisay
Ellerinize sağlık çevirilerin devamını bekliyoruz.

İletiTarih: 20 Ekim 2010 11:20
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
« Attiwolf » yazdı:
Saiyo'nun oyunları bunlar hahahahaha

Ben ne yaptım Şok

3 için teşekkürler Hıhı

İletiTarih: 20 Ekim 2010 12:28
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film