Giriş Kayıt
Black Dynamite (2009)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 46 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
Dra7m

İletiler: 681

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Dra7m
Etkinliğe katılan arkadaşlar, teslim süresi son durumda pazar gecesi olarak belirlendi. Çok büyük aksilik olmadıkça çevirilerinizi pazar gecesine yetiştirebilirseniz çok iyi olacak. Hıhı

İletiTarih: 06 Şubat 2010 04:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Gönül rahatlığıyla galatasaray maçına gidebilirim artık.

İletiTarih: 06 Şubat 2010 09:22
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Serhat737

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Serhat737
Geçen hafta film müftelası bir arkadaşımda izlemiştik filmi türkçe altyazılıydı muhtemeş bir komediydi...
80'lerdeki filmlerle dalga geçmişler tabi bizim türk filmleride nasibini almış Gülücük
Black Dynamite... Bütü erkekleri döver bütün kızları dider Gülücük

Anlayamadığım bu arkadaş çeviriyi nerden buldu... DVD olarak almış bende internetten indiririm diye almadım kendisi bana 700km uzakta... bi baktım türkçesi yok filmin altyazı aradım oda yok nerden buldu merak ediyorum...

İletiTarih: 06 Şubat 2010 13:43
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
Ya bir şey soracaktım çeviriyle ilgil. İsimleri İngilizce halleri ile mi bırakalım yoksa Türkçeye mi çevirelim.
Bana isimden daha çok lakap falan gibi geldiler. Hehehehe
Ör: Black Dynamite/Kara Dinamit falan. Hehehehe Saygılar

İletiTarih: 06 Şubat 2010 18:32
Serhat737

Özel mesaj gönder
Serhat737
Cream Corn, O'Leary vs. bunları çevirmek pek anlamlı olmaz...Olduğu gibi kalsa daha iyi olur

İletiTarih: 06 Şubat 2010 20:39
endoplazmikretiKulum

İletiler: 193

Özel mesaj gönder
endoplazmikretiKulum
Aktiviteye katılan herkese şimdiden kolay gelsin.

İletiTarih: 06 Şubat 2010 22:29
Dra7m

Dra7m
« mujdat6 » yazdı:
Ya bir şey soracaktım çeviriyle ilgil. İsimleri İngilizce halleri ile mi bırakalım yoksa Türkçeye mi çevirelim.
Bana isimden daha çok lakap falan gibi geldiler. Hehehehe
Ör: Black Dynamite/Kara Dinamit falan. Hehehehe Saygılar

Cevap biraz gecikti ama isimler sorun değil. Redaktede düzeltilir onlar. Gülücük

İletiTarih: 06 Şubat 2010 22:31
otomatikportakal

İletiler: 1110

Özel mesaj gönder
otomatikportakal
Lakapları çevirmekte fayda var. Black Dynatm için ise hiç dinamit olayına girmeyelim derim. "Kara Bomba" iyi gibi. Bu şekilde redaktörün işini de kolaylaştırırız. Küfür yazmaktan çekinmeyin. Lan, ulan ve hatta ülen bile kullanın.

Yerine oturmayan avize, kafaya çarpan mikrofan, aslında yanmayan sigara gibi ince espiriler mevcut. Tam bir kara mizah. Çevirirken çok eğlendim. Size de kolay gelsin arkadaşlar.

Hatta şöyle yapalım. Henüz çevirmeyenlere yardımı dokunur belki. Partım;

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 07 Şubat 2010 17:27
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Teslimatı yaptım, redaktörümüzün belirlediği son teslim tarihi bu geceydi, hatırlatayım dedim.

İletiTarih: 07 Şubat 2010 21:07
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

PhalanX Eski Yönetici
Bitirmeyenler forumdan uzaklaştırılıyormuş kuşlar dedi Füüü üüü üü
Şaka bir yana, kolay gelsin redaktörümüze ve bitirmeye çalışan diğer arkadaşlara Hıhı

İletiTarih: 07 Şubat 2010 21:21
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
Alıntı:
"Kara Bomba" iyi gibi.

İyi mi? Bence süper. Hehehehe Ben çok beğendim valla.

İletiTarih: 08 Şubat 2010 17:06
Naja nivea

İletiler: 281

Naja nivea
Kolaylıklar dilerim Saygılar

İletiTarih: 09 Şubat 2010 15:27
Dra7m

Dra7m
Arkadaşlar bir aksilik olmazsa redaktemiz yarın gece tamamlanacaktır. Bilgilendirmiş olalım. Hıhı

İletiTarih: 10 Şubat 2010 01:48
Serhat737

Özel mesaj gönder
Serhat737
Heyecanla bekliyoruz... kolay gelsin

İletiTarih: 10 Şubat 2010 22:42
Dra7m

Dra7m
İki arkadaşımız çevirisini teslim edemediğinden bekliyoruz arkadaşlar. Çevirinin redaktesi tamamlanmış durumda. Diğer çeviriler gelir gelmez redakteyi bitirip altyazıyı yayınlarız. Bekleyen arkadaşlar varsa, gecikme için kusura bakmasınlar. Gülücük

İletiTarih: 11 Şubat 2010 17:44
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 46 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film