Giriş Kayıt
Les Lyonnais (2011)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 26 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2
Yazar Mesaj
LadyHulya

İletiler: 263

Özel mesaj gönder
LadyHulya
Kolay gelsin.

İletiTarih: 06 Temmuz 2012 13:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2543

Özel mesaj gönder
g.c. Sinefil Grubu
Kolay Gelsin

İletiTarih: 06 Temmuz 2012 13:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 08 Temmuz 2012 10:19
Düdük Makarnası

İletiler: 377

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Düdük Makarnası
Kolay gelsin Melek ama..

İletiTarih: 08 Temmuz 2012 19:34
yunuschav

İletiler: 181

yunuschav
Çeviriyi tamamladım. Fakat telif hakkı nedeniyle altyazıyı gönderemiyorum...

Unutmadan şu telif hakkı alınmış filmlerin ayırımını nereden yapacağız bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?

İletiTarih: 09 Temmuz 2012 20:59
burak_fertek

İletiler: 521

Özel mesaj gönder
burak_fertek
« yunuschav » yazdı:
Çeviriyi tamamladım. Fakat telif hakkı nedeniyle altyazıyı gönderemiyorum...

Unutmadan şu telif hakkı alınmış filmlerin ayırımını nereden yapacağız bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?

Aynen katılıyorum, bilmek lazım. Hatta bir liste yaylınlamak yerine telif hakkından türkçe altyazı yüklenemeyecek filmlerdeki ingilizce altyazıların kaldırılması en temiz çözüm olur.

Altyazıyı gönderememiş de olsan, ellerine sağlık Saygılar

İletiTarih: 09 Temmuz 2012 21:09
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Yasak kalkmış sanırım altyazı eklenmiş bir tane sende yüklersen indirip izlemeyi düşünüyorum Gülücük Yasaklanacak ne varmış merak ediyorum bu filmde Çok Mutlu

İletiTarih: 12 Temmuz 2012 10:45
yunuschav

yunuschav
Ya ben siteye upload edicem fakat olmuyor rica etsem yöneticilerden birisi benim çeviriyi yükler mi yükleyen kişi nasıl yaptıysa bilemiyorum ama ben hala telif hakkı yüzünden atamıyorum siteye...

http://netload.in/datei35O3a5epJG.htm

İletiTarih: 12 Temmuz 2012 11:44
En son yunuschav tarafından 12 Temmuz 2012 12:27 tarihinde değiştirildi.
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
« yunuschav » yazdı:
Ya ben siteye upload edicem fakat olmuyor rica etsem yöneticilerden birisi benim çeviriyi yükler mi yükleyen kişi nasıl yaptıysa bilemiyorum ama ben hala telif hakkı yüzünden atamıyorum siteye...

http://netload.in/datei35O3a5epJG.htm

Ben buradan indirdim ancak forum kurallarına aykırı olabilir bu şekilde link paylaşımı o nedenle isteyen olursa özel mesajla göndermeni öneririm. Telif sorununa gelince de umarım senin altyazıyı da görürüz sitede. Saygılar

İletiTarih: 12 Temmuz 2012 11:54
beregost

İletiler: 763
Şehir: PLUTON GEZEGENİ. Gezegenimizi güneş sisteminden çıkaranlar utansın

Özel mesaj gönder
beregost
Ellerine sağlık. Saygılar

İletiTarih: 16 Temmuz 2012 16:03
yunuschav

yunuschav
Teşekkür ederim arkadaşlar...

İletiTarih: 16 Temmuz 2012 17:50
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 26 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film