Giriş Kayıt
Being Human (2011)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 8. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 111 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Yazar Mesaj
LoneStar
Amerikan Sineması

İletiler: 1458

facebook twitter Özel mesaj gönder
LoneStar
Amerikan Sineması
Yardım lazım ise her türlü el atarız, dert etme sen finallerini bitir. yakaladım
Kolay gelsin. yakaladım

İletiTarih: 17 Ocak 2012 18:33
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
nymph Eski Yönetici
Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Melek ama..

Ancak sitemize yüklenen altyazı yeterli olduğundan ve kendi vakit kısıtımdan ötürü çeviriyi iptal ediyorum. Umarım çevirmen arkadaş devam eder, aksi hâlde tekrar bakacağım duruma. Hıhı

Başka çevirilerde buluşmak dileğiyle. Saygılar

İletiTarih: 18 Ocak 2012 23:22
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
snistra

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
snistra
Merhabalar,

2. sezon 9. bölüm çevirisi yapacak olan yok mu? Çok üzgün

İletiTarih: 19 Mart 2012 10:21
aguries

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
aguries
arkadaşlar 2.sezon altyazılarının hdtv uyumlu paketini yayınlar mısınız. Hıhı

İletiTarih: 01 Mayıs 2012 00:16
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Çevirecek arkadaş yokmu bu diziyi Sümüklü ''thedarksideofme'' arkadaşımız çeviriyordu sanırım oda bıraktı

İletiTarih: 27 Şubat 2013 08:11
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
« nymph » yazdı:
Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Melek ama..

Ancak sitemize yüklenen altyazı yeterli olduğundan ve kendi vakit kısıtımdan ötürü çeviriyi iptal ediyorum. Umarım çevirmen arkadaş devam eder, aksi hâlde tekrar bakacağım duruma. Hıhı

Başka çevirilerde buluşmak dileğiyle. Saygılar

Dostum 2 haftadır çevirmen arkadaş çeviriyi yapmıyor .. Devam edicek mi bilmiyorum çeviriye ilgilernirsen sevinirim

İletiTarih: 05 Mart 2013 21:44
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 8. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 111 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film