Giriş Kayıt
İlginç hatalar oluştu!
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
tayfunerbilen

İletiler: 12

twitter Özel mesaj gönder
tayfunerbilen
 İlginç hatalar oluştu!

Şu film için altyazı indirmeye çalışırken bu hatayı alıyorum, nedenini bilen var mı acaba?
https://turkcealtyazi.org/sub/150380/tmnt.html

Hata: İlginç hatalar oluştu!

İletiTarih: 29 Mart 2021 15:26
En son tayfunerbilen tarafından 29 Mart 2021 15:33 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5016

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Siz dedikten sonra 2-3 altyazıda denedim. Bende iniyor. Sorun sizden kaynaklanıyor olabilir.

İletiTarih: 29 Mart 2021 15:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
tayfunerbilen

İletiler: 12

twitter Özel mesaj gönder
tayfunerbilen
« Revengeance » yazdı:
Siz dedikten sonra 2-3 altyazıda denedim. Bende iniyor. Sorun sizden kaynaklanıyor olabilir.

birkaç tane denedim evet iniyor ancak şu film için bu hatayı alıyorum, rica etsem deneyip söyleyebilir misiniz, hala aynı çünkü durum

https://turkcealtyazi.org/sub/150380/tmnt.html

İletiTarih: 29 Mart 2021 15:32
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5016

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Bu sefer aynı hatayı bende aldım. Hıhı

İletiTarih: 29 Mart 2021 15:34
Kara Thrace

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Kara Thrace
Bende bazı eski altyazılarda bu hatayı alıyorum.Muhtemelen bu altyazılar siteden kaldırılmış ama teknik bir hatadan dolayı hala sitede var gibi görünüyorlar.Tabi gerçekte bu altyazılar siteden kaldırılmış olduğu için indirmeye çalıştığınızda hata veriyorlar.

İletiTarih: 18 Ekim 2021 13:54
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024