Giriş Kayıt
Yorumların başka sitede paylaşılması
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
yido52

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
yido52
 Yorumların başka sitede paylaşılması

Googlede kullanıcı adımla arama yaptım ve turkcealtyazıorg da yaptığım yorumların farklı film sitelerinin altında yorum olarak paylaşıldığını gördüm. Hayatımda girmediğim sitelerin altında sanki ordan izlemişim gibi yorumum paylaşılmış ve ayrıca farklı tarihler yansıtılarak yorumlarım görünüyordu. Sizlerde de öyle mi? Kullanıcı adınızı yazarak Google görsellerden görebilirsiniz. Ayrıca site adminlerinin bir bilgisi var mıdır?

İletiTarih: 13 Mart 2021 13:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1189

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Öyle bile olsa bir sakıncası var mı? Biz koca koca altyazı dosyalarını bedavaya paylaşıyoruz herkesle, yorum paylaşmışız çok mu?

@yido52
İletiTarih: 13 Mart 2021 15:38
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yido52

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
yido52
Siz altyazı dosyalarınızı başka yerlerde paylaşılacağını bilerek veya bekleyerek yayımlıyor olabilirsiniz. Ben ise sadece turkcealtyazıorg da yayınlanacağını bildiğimden yorum yapıyorum. İzlemediğim bir sitede neden ordan izlemiş gibi o sitede yorumum görünsün ki? Ayrıca tarihleri de farklı göstererek yanıltıyorlar. 4 ay önce yaptığım bir yorumu 3 sene önce yayımlandı gibi göstermişler.

İletiTarih: 13 Mart 2021 16:31
Kara Thrace

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Kara Thrace
İlk kez böyle birşey duyuyorum.Gerçekten yapılıyorsa acayip bir durum.

İletiTarih: 01 Nisan 2021 03:32
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024