Giriş Kayıt
Aladdin (2019)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 36 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
Bienvenidos

İletiler: 62

Özel mesaj gönder
« canem72 » yazdı:
ben yüklemedim o siteye kardeşim

Ben bu siteden bahsediyorum başka siteden alıp buraya yüklüyorsun dediğim o ki aynı altyazıyı atan (makine çevirisi) 3.ü kişisin dedim

İletiTarih: 12 Ağustos 2019 22:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
JackSawyer

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
Bence altyazı ekleyenlere kızmayın insanlar 2 aydır bekliyorlar. Yorumlara bakıp herkes izlemek istiyor iştahlanıyor ama ortada düzgün bir çeviri yok. İnsanların ne kadar izlemek istediğini anlamıyor musun bak 1 saatte 1000 kişi indirmiş. Asıl sorulacak soru çeviri yapan başka bir üstad var mı. Zannediyorum enes üstad bıraktı. Koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denirmiş.

İletiTarih: 12 Ağustos 2019 23:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Bienvenidos

İletiler: 62

Özel mesaj gönder
« JackSawyer » yazdı:
Bence altyazı ekleyenlere kızmayın insanlar 2 aydır bekliyorlar. Yorumlara bakıp herkes izlemek istiyor iştahlanıyor ama ortada düzgün bir çeviri yok. İnsanların ne kadar izlemek istediğini anlamıyor musun bak 1 saatte 1000 kişi indirmiş. Asıl sorulacak soru çeviri yapan başka bir üstad var mı. Zannediyorum enes üstad bıraktı. Koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denirmiş.

Bir konuda size hak veriyorum çeviri yapılacaksa yapılsın milleti bekletmenin faydası yok hani arada çeviri güncellemesi yapılırsa eyw. Öyle bırakıp gitmesi de tuhaf geliyor olabilir insanlık hali se diyebiliriz hastalık vardır başka durumlarda olabilir bunu not olarak bıraksa iyi olurdu diyr düşünüyorum

İletiTarih: 12 Ağustos 2019 23:33
bozUNtu
Webmaster

İletiler: 3059

Özel mesaj gönder
Bu filme bir kişi daha translate çeviri yüklerse, bir daha bu siteye üyeliğiyle veya üyeliksiz giriş yapamayacaktır. IP değiştiririm diye de düşünmesin...
Saygılar.

İletiTarih: 13 Ağustos 2019 00:16
didemyil

facebook Özel mesaj gönder
Yaklaşık 4-5 saat önce çeviriye başladım. 10/10 bir çeviri olmayacağı kesin, çok fazla konuşma ve şarkı var. Sanırım yarın paylaşabilirim %50 deyim. 2-3 kez kontrol edeceğim. İzlenebilir halde bir çeviri olacağına inanıyorum.

İletiTarih: 13 Ağustos 2019 19:22
JackSawyer

Özel mesaj gönder
« didemyil » yazdı:
Yaklaşık 4-5 saat önce çeviriye başladım. 10/10 bir çeviri olmayacağı kesin, çok fazla konuşma ve şarkı var. Sanırım yarın paylaşabilirim %50 deyim. 2-3 kez kontrol edeceğim. İzlenebilir halde bir çeviri olacağına inanıyorum.

Çok teşekkürler Tapıyorum

İletiTarih: 13 Ağustos 2019 20:53
Ragnar47

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
didem hanım bugun altyazı biter mi bekliyorum altyazıyı Çok Mutlu

İletiTarih: 13 Ağustos 2019 22:23
aRiSe

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Amma uzadı bu altyazı mevzusu. En sonunda ingilizce altyazı ile izledim Çok Mutlu Valla helal olsun sevgili çevirmen arkadaşa. %90 da bırak kaç git. İnşallah ciddi bir mevzu değildir.

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 00:34
crazyman81

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Teşekkürler Didem hanım, sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gelsin.

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 12:19
Enes Biga

İletiler: 415

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Merhabalar. Görevim çıktığı için altyazıyı bitiremedim, öncelikle onu belirteyim. Kaçmak ya da unutup gitmek gibi bir durum yok ortada arkadaşlar. Geciktiğimin farkındayım ama yapabileceğim bir şey de yok. İş ve özel hayat önce geliyor bazen.
2000 satır çeviri var ortada ve bunun 4/1'lik kısmı şarkı çevirilerinden oluşuyor. Haliyle öyle iki günde çevirdim yüklüyorum gibi bir durum olması mümkün değil, en azından benim için. Bazı çevirmen arkadaşlara söyledim ama onlar da müsait değil, aynı durum onlar için de geçerli sonuçta.
Malum, bayram. Araya bir de o girdi. Fazla giremiyorum internete ya da oturamıyorum bilgisayar başına. Sizler de haklısınız elbette izlemek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz ama biraz anlayış, biraz saygı lütfen. (Saygı kelimesi burası için değil, Instagram'dan yazılanlar içindi bu arada.)
Eğer bir aksilik çıkmazsa, görev ya da başka bir durum, akşam vakti yüklemiş olacağım.
Şimdiden iyi seyirler Saygılar

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 14:37
JackSawyer

Özel mesaj gönder
Ben bu filmin altyazısının lanetli olduğunu düşünmeye başladım. Kim çevirmeye kalksa %90 dan sonra stand by oluyor Çok Mutlu şimdiden ellerinize sağlık Süperrrrrr

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 14:47
didemyil

« JackSawyer » yazdı:
Ben bu filmin altyazısının lanetli olduğunu düşünmeye başladım. Kim çevirmeye kalksa %90 dan sonra stand by oluyor Çok Mutlu şimdiden ellerinize sağlık Süperrrrrr

Çok fazla satır var 2000 küsur birde şarkılar giriyor işin içine o yüzden.

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 15:21
Dr Robert Ford

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
« didemyil » yazdı:
Çok fazla satır var 2000 küsur birde şarkılar giriyor işin içine o yüzden.

sizin çeviriniz iptal mi oldu?

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 15:57
didemyil

« Dr Robert Ford » yazdı:
sizin çeviriniz iptal mi oldu?

Şu an yayında

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 16:10
crazyman81

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
« didemyil » yazdı:
Şu an yayında

Didem hanım sizin çeviriniz görünmüyor, galiba kaldırdılar. Çok tuhaf işler oluyor anlamadım.Bırakın bir emek harcanmış o kadar kişi bekliyor insanlar indirsin çevrilen altyazıyı. Diğer çevirmende kendi çevirisini ekler uygun olduğunda, insanlar seçimini yapar ve indirip izlerler.

Didem hanım rica etsem sizin çevirinizi paylaşır mısınız. Özelden veya indirebileceğim herhangi bir siteden.
Teşekkürler şimdiden.

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 17:06
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 36 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019