Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 113. sayfa (Toplam 113 sayfa) [Bu başlıkta 1690 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 111, 112, 113
Yazar Mesaj
Lyviq

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
Bir türlü bulamadığım film (Bulundu)

Merhabalar eskiden vcd ile izlemiştim.Kapak resmi arka plan beyaz,önde de çocuk ve insanların olduğu bir kapaktı.Konuya gelecek olursak çocuk tam zenci değil ama siyahımsı tarz da saçı az kıvırcık küçük yaşlarda 9-12 arası ve oturduğu mahallede ya savaş oluyor yada çocuğu askere,savaşa götürmek için almaya geliyorlardı daha sonra çocuk yanında biri var mıydı hatırlamıyorum kaçmaya çalışıyordu ama mahallede savaş olduğunu net hatırlıyorum.

Tek hatıladığım bunlar. Ve 2012 öncesi bir film 2012 sonrası değil bu kadar

FİLM Voces inocentes (2004)

İletiTarih: 03 Temmuz 2019 20:58
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
xtremecode

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
« xtremecode » yazdı:
Merhaba,

Aradığım filmde bir hırsız var. Uzak doğuluydu ve bunun ya arkadaşı ya da bunu yakalamaya çalışan şaşkın bir polis vardı. Hırsız genellikle elmasların peşindeydi. (Jackie Chan olabilir ancak bulamadım?)

Bilen yok mudur? Sümüklü

İletiTarih: 10 Temmuz 2019 18:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ismetc
Korku Sineması
Görsel Yükleyici

İletiler: 1295

Özel mesaj gönder
« xtremecode » yazdı:
Bilen yok mudur? Sümüklü

Bu olabilir:

Bo bui gai wak
2006
Bo bui gai wak
Aksiyon / Komedi / Dram136 dk

Yönetmen: Benny Chan
Ren Zituo (Jackie Chan), sıra dışı kung fu tekniğine sahip biridir. Ancak Ren, bu kung fu hareketlerini yanlış yerlerde kullanarak haydutluk ve hırsızlık yapmaktadır. Hedefsiz bir yaşam sürdürmekte, günlerini kumar oynamakla geçirmekte ve ailesinden giderek...
6.6 (12,063 Oy)

İletiTarih: 10 Temmuz 2019 21:25
xtremecode

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Maalesef değil. Baygın

İletiTarih: 13 Temmuz 2019 20:16
KarsVegas

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Ardığım film yerli ve özel güçleri olan bir kadının eşiyle boşanmasını falan anlatıyor. Bir ara Tv8'de izlemiştim bilen var mı?

İletiTarih: 13 Temmuz 2019 21:45
BrainscanTrickster
Müdavim

İletiler: 288

Özel mesaj gönder
Bir korku filmi arıyorum, 90'lar olması lazım. Kontrolden çıkıp evdekileri öldürmeye başlayan bir robot vardı.Başlarda düzgün çalışıyor sonra ölüm moduna geçiyordu. Hatırlayan var mı ? "Homewracker" değil. "Chopping Mall" daki robot tarzındaydı.

edit: buldum "Evolver" 1995

İletiTarih: 15 Temmuz 2019 08:19
DarkMan35

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
iyi geceler arkadaşlar 2002-03 de izlediğim bir filmi arıyorum film yeni bir eve taşınan bir aileyi konu ediyor filmin vcd si vardı bende vasat bir fim türkçe çevirisi ya büyülü ev ya da perili ev gibi bişeydi doksanlar sonu milenyum başlangıcı bir filmdi hatırladığım tek sahne evin oğlu ile sevgilisi birlikte olurken çocuğa bir şeyler oluyordu başka bir sahne bir türlü hatırlayamıyorum bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi

İletiTarih: 16 Temmuz 2019 00:29
ismetc
Korku Sineması
Görsel Yükleyici

İletiler: 1295

Özel mesaj gönder
« DarkMan35 » yazdı:
iyi geceler arkadaşlar 2002-03 de izlediğim bir filmi arıyorum film yeni bir eve taşınan bir aileyi konu ediyor filmin vcd si vardı bende vasat bir fim türkçe çevirisi ya büyülü ev ya da perili ev gibi bişeydi doksanlar sonu milenyum başlangıcı bir filmdi hatırladığım tek sahne evin oğlu ile sevgilisi birlikte olurken çocuğa bir şeyler oluyordu başka bir sahne bir türlü hatırlayamıyorum bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi

Amityville serisinden bir film olabilir.

İletiTarih: 16 Temmuz 2019 03:47
DarkMan35

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
« ismetc » yazdı:
Amityville serisinden bir film olabilir.

çok teşekkür ederim sayende buldum

Amityville: Dollhouse (1996)
https://www.imdb.com/title/tt0115535/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

İletiTarih: 16 Temmuz 2019 09:38
Lyviq

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
Adını hatırlayamadığım 4 atlı filmi

Merhabalar adı bile aklımda olan filmi bulamadım Gülücük. 2 sene önce Ramazan da yayınlanmıştı. Mahşerin 4 atlısı diye çevirmişlerdi. Sanırım bizim Türkler öyle bir çeviriyor ki orjinal adıyla alakasız oluyor, mahşerin 4 atlısı ile ilgili 2 film var,2 side değil. Filmin konusuna gelecek olursak çoğunlukla çocuğa odaklı filmdi. Sanırım babası annesinden ayrılıp uzak bir yere taşınıyorlardı dedesinin yanına falan. Babası çocuğu çoğu zaman kemerle dövüyordu, çocuk devamlı rüya görüyordu bu atlılarla ilgili. Bir sahnede de çocuğun etrafında 4 atlı kılıç,balta,gürz vs silahları vardı yüzleri de maskeli veya siyah dı bu çocuk ortada, atılılar da etrafında şaha kalkıp duruyorlardı :d bu filmi bileniniz var mı?

Çocuğun içinde şeytan vardı sanırım

İletiTarih: 14 Ağustos 2019 01:36
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 113. sayfa (Toplam 113 sayfa) [Bu başlıkta 1690 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 111, 112, 113
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019