Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 65. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1824 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 63, 64, 65, 66, 67, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
Yazar Mesaj
CrZZZY

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
CrZZZY
uçak aksiyon macera

s.a ben bir film izlemiştim ama unuttum ya film konusu şöyle idi 3 arkadaş uçak ile uyuşturucu kaçırıyor ve uçak ile dağların arasında dolasıyor ve uçak tek motorlu idi bana yardımcı olurmusunuz

İletiTarih: 28 Şubat 2014 15:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 28 Şubat 2014 18:31 - Aventador tarafından
Taşındığı Forum: SM Pusula > Yardım
mupersan22

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
mupersan22
yardım

arkadaşlar yardım 1 aydır arıyorum fılım konusu bır gurup ya orencı yada mahkumdu hatırladıgım kadarıyla bunlar bıryere temızlık yapma amacıylamı gıdıyorlardı otel yada köşk gibi biyere gidiyorlardı kapıdan gırdıklerınde sag tarafda ahşap gorunum bir saat vardı ve her gece belırlı zamanlarda duruyordu saat bunlarda bozuk dıye tamır etmek ıcın ahşap saat içini açıyorlardı içinden bir kitap çıkıyordu hatta bir kadın vardı kırmızı elbiseli kocası bunu bogarak olduruyordu ve fılımmın sonunda ahşap saat kırmızı elbiseli kadının kocasının uzerine dusuyordu ve adamın karnına saatten çıkan bir demır parçası saplanıyordu
yerde kalıyordu oylece 2 kişi kurtuluyordu bir bayan bir erkek kapıdan dısarı çıktıklarında karsı kaldırımda oturan küçük çocuk gibi birilerini goruyordu sarı kadın arkadasını geri çekıyordu yukarda evın çatısında tadılat vardı gıren çıkamıyordu anlayacagınız eve hayalet gibi geziyorlardı evde haps olup bilen varsa bizamet

İletiTarih: 28 Şubat 2014 18:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
Re: yardım

« mupersan22 » yazdı:
arkadaşlar yardım 1 aydır arıyorum fılım konusu bır gurup ya orencı yada mahkumdu hatırladıgım kadarıyla bunlar bıryere temızlık yapma amacıylamı gıdıyorlardı otel yada köşk gibi biyere gidiyorlardı kapıdan gırdıklerınde sag tarafda ahşap gorunum bir saat vardı ve her gece belırlı zamanlarda duruyordu saat bunlarda bozuk dıye tamır etmek ıcın ahşap saat içini açıyorlardı içinden bir kitap çıkıyordu hatta bir kadın vardı kırmızı elbiseli kocası bunu bogarak olduruyordu ve fılımmın sonunda ahşap saat kırmızı elbiseli kadının kocasının uzerine dusuyordu ve adamın karnına saatten çıkan bir demır parçası saplanıyordu
yerde kalıyordu oylece 2 kişi kurtuluyordu bir bayan bir erkek kapıdan dısarı çıktıklarında karsı kaldırımda oturan küçük çocuk gibi birilerini goruyordu sarı kadın arkadasını geri çekıyordu yukarda evın çatısında tadılat vardı gıren çıkamıyordu anlayacagınız eve hayalet gibi geziyorlardı evde haps olup bilen varsa bizamet

See No Evil
2006
See No Evil
Aksiyon / Korku / Gerilim84 dk

Yönetmen: Gregory Dark
'ÖLÜM ÇIKMAZI / SEE NO EVIL' cezalarının azaltılması karşılığında harabeye dönmüş eski bir otelin tamirat ve dekorasyonunu yapmak üzere seçilmiş sekiz genç mahkumun hikayesini konu alıyor. Şu anda otelin yabancılara yoğun nefret duyan efsanevi bir...
5.0 (29,022 Oy)

İletiTarih: 28 Şubat 2014 19:41
mupersan22

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
mupersan22
Sinigami
kardesım ben bunu ızlemıstım onerdıgın fılım bı harıka ama bu degıl neyazıkkı yardımların ıcın tşk ederım

İletiTarih: 28 Şubat 2014 23:50
malkavianvampir

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
malkavianvampir
Arkadaşlar merhaba bir tane sinema flim vardı bayan tetikçi veya suikastçı gibi birşey fakat hafızasını kaybediyor bir kasabaya yerleşiyordu.Bir adam bundan hoşlanıyordu ortayaşlı çift te olabilir biraz komedi flim sanırım lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim size

İletiTarih: 04 Mart 2014 15:22
HüzünlÜ

İletiler: 99

Özel mesaj gönder
HüzünlÜ
« malkavianvampir » yazdı:
Arkadaşlar merhaba bir tane sinema flim vardı bayan tetikçi veya suikastçı gibi birşey fakat hafızasını kaybediyor bir kasabaya yerleşiyordu.Bir adam bundan hoşlanıyordu ortayaşlı çift te olabilir biraz komedi flim sanırım lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim size

Wanted
2008
Wanted
Aksiyon / Suç / Gerilim110 dk

Yönetmen: Timur Bekmambetov
Şimdilerde Birleşmiş Milletler fahri elçisi olarak Ortadoğu'nun çorak topraklarında gezinen Angelina Jolie ve dudakları, Rus yönetmen Bekmambetov’un son projesi Wanted ile görücüye çıkıyor. Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye...
6.7 (410,853 Oy)

Salt
2010
Salt
Aksiyon / Gizem / Gerilim100 dk

Yönetmen: Phillip Noyce
Evelyn Salt (Angelina Jolie), görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir CIA ajanıdır. Ancak bir itirafçının onu Rus ajanı olmakla suçlamasıyla bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize...
6.5 (331,460 Oy)

The Tourist
2010
The Tourist
Aksiyon / Macera / Suç103 dk

Yönetmen: Florian Henckel von Donnersmarck
Hikaye, kırık kalbinin acısından kurtulmak için İtalya’ya giden Amerikalı bir turist, Frank (Depp)’in etrafında şekilleniyor. Olağanüstü bir kadın olan Elise (Jolie)’nin yoluna çıkmasıyla işler değişir. Ancak Elise’nin onunla karşılaşması aslında...
6.0 (257,594 Oy)

Aklıma şimdilik bunlar geldi Saygılar

İletiTarih: 04 Mart 2014 18:18
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
« malkavianvampir » yazdı:

The Long Kiss Goodnight
1996
The Long Kiss Goodnight
Aksiyon / Suç / Dram121 dk

Yönetmen: Renny Harlin
Problemli bir geçmişin izinde... Samantha Caine, banliyöde sekiz yaşındaki oğluyla yaşayan sıradan bir ev hanımıdır. Bir gün kafasına aldığı bir darbe sonucu, geçmişine dair bazı ayrıntıları hatırlamaya başlar. Hatırladığı kadarıyla Samantha...
6.8 (86,208 Oy)

Belki bu olabilir.

İletiTarih: 04 Mart 2014 18:24
malkavianvampir

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
malkavianvampir
Çok teşekkür ederim bunlar değil daha böyle bilinmedik oyuncular vardı ve daha eskiydi 2000 veya öncesi olabilir

İletiTarih: 04 Mart 2014 19:36
pacitom

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
pacitom
selam arkadaşlar,
eski bir film, bir şirket için koku buluyordu adamın biri yanlış hatırlamıyorsam sinek kuşu ile ilgili bir parfüm ve bu parfüm tüm karşı cinsi çekiyordu; ancak bu parfüm sayesinde evlenenlerin çocukları iğrenç kokuyordu.
hatırlayan var ise teşekkürler.

İletiTarih: 16 Mart 2014 03:27
vassilly

Özel mesaj gönder
vassilly
film

slm arkadaşlar,
bundan 10 sene falan önceydi korku filmi bi adam şeytandan kaçmaya çalışıyordu hatırladığım en net sahnesi cadede şeytan birine dokunuyo dokunduğu kişi o an şeytan olup adama birşeyler söylüyordu filmden korkup kapattım o yüzden başka sahne bilmiyorum şimdiden teşekkürler

İletiTarih: 16 Mart 2014 04:15
Chaotic Cinema
Korku Sineması

İletiler: 2694

Özel mesaj gönder
Chaotic Cinema
Korku Sineması
Re: film

« vassilly » yazdı:
slm arkadaşlar,
bundan 10 sene falan önceydi korku filmi bi adam şeytandan kaçmaya çalışıyordu hatırladığım en net sahnesi cadede şeytan birine dokunuyo dokunduğu kişi o an şeytan olup adama birşeyler söylüyordu filmden korkup kapattım o yüzden başka sahne bilmiyorum şimdiden teşekkürler

Fallen
1998
Fallen
Aksiyon / Suç / Dram124 dk

Yönetmen: Gregory Hoblit
Dedektif John Hobbes, önceden bildiği suçluyu arıyordu... Ama çoktan yakalanmış ve ölmüştü... Cinayet dedektifi John Hobbes (Denzel Washington) kalabalık kaldırımda katilin peşine düşer. Orada: küçük, orta yaşlı bir kadın. Hayır, bekle: katil kadının...
7.0 (93,728 Oy)

İletiTarih: 16 Mart 2014 04:54
HüzünlÜ

İletiler: 99

Özel mesaj gönder
HüzünlÜ
İlk aklıma gelen film bu oldu

Perfume: The Story of a Murderer
2006
Suç / Dram / Fantastik147 dk

Yönetmen: Tom Tykwer
Kalabalık şehir meydanında bir parfüm yapımcısı olan Jean-Baptiste Grenouille'ün hüküm giymesini izlemek için toplanmıştır. Halk zincirlerinden tutulup sürüklenen adamı kalenin balkonunda gördüğünde gürültüyle öldürülmesi için tezahürata başlar....
7.5 (267,180 Oy)

İletiTarih: 16 Mart 2014 09:02
pacitom

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
pacitom
« HüzünlÜ » yazdı:
İlk aklıma gelen film bu oldu

2006
Suç / Dram / Fantastik147 dk

Yönetmen: Tom Tykwer
Kalabalık şehir meydanında bir parfüm yapımcısı olan Jean-Baptiste Grenouille'ün hüküm giymesini izlemek için toplanmıştır. Halk zincirlerinden tutulup sürüklenen adamı kalenin balkonunda gördüğünde gürültüyle öldürülmesi için tezahürata başlar....
7.5 (267,180 Oy)

Cevap için teşekkürler ama aradığım bu film değildi. Sağolun.

İletiTarih: 16 Mart 2014 13:33
blackness

Özel mesaj gönder
blackness
ARKADASLAR İSMİNİ HATIRLAYAMADIGIM BİR ANİMASYON FİLM VAR YARDIMCI OLRMSNZ
iki denizci kardeş yada arkadas bir adaya düşer adada hazine filan vardı

bu kardeş yada arkadaslar adada kral gibi bişey oluyodu sanrm sonra kaçmak zorunda kalıyorlar gemi ile kaçmaya çalışıyolar. hatta bi bölümünde basketbol gibi bişey oynuyolar kirpi top yerine geçiyo komik bişydi aklıma takıldı kac gündür bulamıyorum en son nehir gibi bi yerden gemi ile kaçıyolar mağaradan filan geçiyolar gemiyle ismini bi türlü bulamadım ismini hatrlayan varmı

İletiTarih: 22 Mart 2014 16:50
gitarisyen
Çevirmen

İletiler: 1284

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
gitarisyen Çevirmen
Re: ARKADASLAR İSMİNİ HATIRLAYAMADIGIM BİR ANİMASYON FİLM VAR YARDIMCI OLRMSNZ
iki denizci kardeş yada arkadas bir adaya düşer adada hazine filan vardı

« blackness » yazdı:
bu kardeş yada arkadaslar adada kral gibi bişey oluyodu sanrm sonra kaçmak zorunda kalıyorlar gemi ile kaçmaya çalışıyolar. hatta bi bölümünde basketbol gibi bişey oynuyolar kirpi top yerine geçiyo komik bişydi aklıma takıldı kac gündür bulamıyorum en son nehir gibi bi yerden gemi ile kaçıyolar mağaradan filan geçiyolar gemiyle ismini bi türlü bulamadım ismini hatrlayan varmı

Yıllar önce izlediğim için bahsettiğiniz sahnelerin içinde olduğunu hayal meyal hatırladığım şöyle bir animasyon var. Çok emin olmamakla beraber belki bu olabilir:

The Road to El Dorado
2000
The Road to El Dorado
Animasyon / Macera / Komedi89 dk

Yönetmen: Bibo Bergeron, Don Paul, Jeffrey Katzenberg
"El Dorado" adındaki kayıp altın şehri arayan iki kafadarın başından geçenlerin anlatıldığı çizgi film, ailece izlenilebilecek eğlenceli bir yapım. | Gönderen: fidey79...
6.9 (108,602 Oy)

İletiTarih: 22 Mart 2014 17:07
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 65. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1824 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 63, 64, 65, 66, 67, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film