Giriş Kayıt
En İyi Komedi Oyuncusu Sizce Hangisidir?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 86 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »

Charles Chaplin
7%
 7%  [ 114 ]
Peter Sellers
2%
 2%  [ 38 ]
Jim Carrey
22%
 22%  [ 355 ]
Kemal Sunal
40%
 40%  [ 626 ]
Eddie Murphy
1%
 1%  [ 19 ]
Steve Martin
1%
 1%  [ 20 ]
Şener Şen
16%
 16%  [ 254 ]
Adam Sandler
5%
 5%  [ 88 ]
Leslie Nielsen
0%
 0%  [ 11 ]
Diğer (Lütfen Belirtiniz)
2%
 2%  [ 36 ]
Toplam Oylar : 1561 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
freelast

İletiler: 2144

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
freelast

İletiTarih: 07 Aralık 2009 16:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
freelast

freelast
İlk cevabı ben vereyim. İki oyuncu arasında kaldım. Charles Chaplin ve Jim Carrey. Gönlüm Charles Chaplin dese de, gözlerimden yaş getirten (özellikle eski filmleri) Jim Carrey'den yana oy kullandım.

Bu arada, listede hiç kadın oyuncu olmaması da enteresan, sanırım beceremiyorlar bu işi diyerek farklı da bir tartışma başlatayım. Gülücük

İletiTarih: 07 Aralık 2009 16:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
agniyama31

İletiler: 732

Özel mesaj gönder
agniyama31
resim

Nasıl listeye konmaz çok ilginç yow yow
Oyum will ferrell için Saygılar

İletiTarih: 07 Aralık 2009 16:37
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
Bende freelast gibi Leslie Nielsen ve Jim Carrey arasında kaldım zorda olsa e birini seçmeliydim oyumu "Leslie Nielsen'dan yana kullandım.

İletiTarih: 07 Aralık 2009 16:49
freelast

freelast
Arkadaşlar, ankete 10 tane seçenek yazabiliyoruz. Bir tanesine "Diğer" seçeneğini koyduğum için geriye 9 hakkım kalıyor. Bunları da en tanındık isimlerden seçmeye çalıştım. Bu bilgiyi paylaşayım da, listede olmayan birini yazabilmeniz için de "diğer" seçeneği aktif zaten. Saygılar

İletiTarih: 07 Aralık 2009 17:04
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
Bence şıklar arasından Kemal Sunal, aklıma Steve Carell geldi o da şıklar arasında olabilrdi bence, diğer kısmı içinde Steve Carell diyorum. Bir arkadaş benzer anketi diziler içinde yapsa iyi olur bence, dizilerde buradaki aktörlere göre daha çok göze çarpan oyuncular var bence.

İletiTarih: 07 Aralık 2009 18:39
forestgump03

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
forestgump03
şener şen ile kemal sunal arasında kaldım ikisini de çok severim tabii yabancılar da var ama kemal sunalın filmlerinde ciddi konuları komedi ile anlatım aynı anda da mesaj verebilmesi beni buna iten sebeptir.

İletiTarih: 07 Aralık 2009 20:21
Siberay

İletiler: 347

Özel mesaj gönder
Siberay
İlyas Salman.Sadece gülmüyorsunuz:düşünüyorsunuz.Oyum diğer seçeneğine gitti.

İletiTarih: 07 Aralık 2009 20:40
arcgokhan

İletiler: 38

Özel mesaj gönder
arcgokhan
simon pegg i tek geçerim

İletiTarih: 07 Aralık 2009 22:44
Deiji

İletiler: 466

Özel mesaj gönder
Deiji
Tartışmasız Şener Şen ama oyumu Leslie Nielsen'den yana kullandım, yanlışlıkla tabii.

İletiTarih: 07 Aralık 2009 22:46
dj shadow

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
dj shadow
bir arkadaş ilyas salman sadece güldür mmüyor düşündürüyor demiş ama o işin üstadı kemal sunal olduğunu bilmiyo sanırım eleştirel konuşmuyorum sadece kemal sunal bu iştede çok iyi filmleri müthiş bazen çok gülerken 5 dakşka sonra aynı filmde hüzünlene biliyorsunuz bence kemal sunal bu işin en büyük üstadı ve bunu küçük bütçelerle başardı hoolywood aktörü olabilsedi bugün dünya onu alkışlıyo olurdu diğer isimler bence onun yanında sönük birer yıldı gibiler herkese saygılar Saygılar

İletiTarih: 07 Aralık 2009 23:26
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
anket 2 ye ayrılsa isabet olur yerli ve yabancı diye, sebebine gelince şener şen varken ben başkasına oy kullanmam ,anket sadece yabancı olsaydı o zmnda jim c. derdim elbette Saygılar

İletiTarih: 08 Aralık 2009 06:07
martimur
Korku Sineması
Emektar

İletiler: 1189

Özel mesaj gönder
martimur
Korku Sineması
Emektar
Levent Kırca
Bir Numara

Yıllardır beni en çok güldüren sanatçıdır.
resim

İletiTarih: 08 Aralık 2009 18:50
er-man-yak

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
er-man-yak
Bence de yerli yabancı diye ayrılması gerekli.
Kemal Sunal'ı kimse geçemez burda oyum tabii ki ona.
Ama Charlie Sheen, Will Ferrel ve Peter Sellers da harika komedyenler. Yabancı ayrı olsaydı oyum onlardan birine giderdi.

Bayanlar hakkaten bu işi yapamıyo bu arada.
Türkiye'de de Adile Naşit ilk akla gelen isim. Belki bir de 'Domates Güzeli' Ayşen Gruda Gülücük)

İletiTarih: 08 Aralık 2009 19:36
devotions

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
devotions
kemal sunal bir numaram sonra ise şener şen tabii ki

İletiTarih: 08 Aralık 2009 22:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 86 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film