Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 34. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1824 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 32, 33, 34, 35, 36, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
Yazar Mesaj
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
« pacitom » yazdı:
Tamam bahsettiğim birinci filmdi, yıllar önce küçükken izlediğimde çok etkilenmiştim bakalım şimdi neler olacak Gülücük

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hepinize.

Bulduğuna sevindim Gülücük hitckok deyince Alfred Hitchcock zannettim. Meğerse Hickoxmuş o.

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 1671

Özel mesaj gönder
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici
Re: film adını hatırlamıyom yardm lütfennnnn

« labnet » yazdı:
ya adamın biri zamanda solucan deliği bulup kendini köprüden atıyor 17. yüzyıla felan gidio geri dönerken yine köprüden atlıyor oradan bi adam da intihar ediyo sanıyo peşinden tutmak için uğraşırken oda günümüze gelio. böle bişiydi adı neydi yardım edin lütfen teşekkür ederim şimdiden. Punky

Şu film olabilir diye düşünüyorum.

Kate & Leopold
2001
Kate & Leopold
Komedi / Fantastik / Romantik118 dk

Yönetmen: James Mangold
Erkek arkadaşı Stuart'la olan ilişkisinin bittiği gerçeğine inanmak istemeyen Kate ısrarlı aramalarına karşın cevapsız kalınca Stuart'ın evine gitmeye karar verir. Leopold Stuart'a giderken 19. yüzyıldan fırlamışa benzeyen kıyafetler giyen Leopold adında...
6.4 (89,448 Oy)

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:34
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
« eriCartman_1907 » yazdı:
Üniversite ya da kolej tarzı bir ortamda oturan gençler muhabbet ederken içlerinden birinin 'Size bir hikaye anlatacağım.' tarzı cümlesi ile hikayeye başlıyor.Katil kapşonu tüylü olan bir kar montu giyiyor ve kapşon sürekli kapalı olduğundan yüzü hiç gözükmüyor.Kurbanlarını balta tarzı bir cisim ile öldürüyor.Filmin sonunda genç hikayeyi katilin ölümü ile bitiriyor ama içlerinden biri kalkıp 'hikaye böyle bitmiyor.' diye atılıyor.Devam filmi var mı bilmiyorum.Filmin sonu çok ortada kalıyordu.Yaklaşık 10 sene önce izlemiştim.Hatırlayabildiklerim bu kadar. Saygılar

Bu filmi ben de yıllar önce tv'de izlemiştim. Bu olabilir mi?

Urban Legend
1998
Urban Legend
Korku / Gizem99 dk

Yönetmen: Jamie Blanks
Köklü tarihi geçmişiyle tanınan New England'daki Pendleton Koleji'nde yavaş yavaş işlenmeye başlanan cinayetler tıpkı, "hep şöyle yaparsan başına böyle kötü şeyler gelir" türü hikayelerle bağlantılıdır. Bu cinayetleri işleyen kişi kampüsteki öğrencileri...
5.6 (72,181 Oy)

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:39
eriCartman

İletiler: 2683

eriCartman
« Sinigami » yazdı:
Bu filmi ben de yıllar önce tv'de izlemiştim. Bu olabilir mi?

Urban Legend
1998
Urban Legend
Korku / Gizem99 dk

Yönetmen: Jamie Blanks
Köklü tarihi geçmişiyle tanınan New England'daki Pendleton Koleji'nde yavaş yavaş işlenmeye başlanan cinayetler tıpkı, "hep şöyle yaparsan başına böyle kötü şeyler gelir" türü hikayelerle bağlantılıdır. Bu cinayetleri işleyen kişi kampüsteki öğrencileri...
5.6 (72,181 Oy)

Adamın dibisin Sinigami Punky Punky Punky Saygılar Çoookkk teşekkürler. Çok Mutlu Çok Mutlu

İletiTarih: 03 Ocak 2013 19:45
4syphilis

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
4syphilis
Bilimkurgu biyeri kurtarmak veya kusatmak olabilir aradığım film kapak fotosunda uçak olabilir şimdiden teşekkürler

İletiTarih: 03 Ocak 2013 23:28
One1Minute

İletiler: 1100

Özel mesaj gönder
One1Minute
« MuSt-Y » yazdı:
Bir film seyretmiştim, adını hatırlayamıyorum tekrar seyretmek istiyorum.Filmin afişinde Bir canavara koca bir balta fırlatan adam vardı. ünlü bir filmdi .çok eskiden seyrettim doğru düzgün konusunu bile hatırlayamıyorum.

« MuSt-Y » yazdı:
işin kötü tarafı da o konuyla ilgili bir şey hatırlamıyorum.sadece bir sahnesinde 8-9 tane adamla bir canavarı öldürüyorlardı hatta filmin afişinde de o sahneyi kullanmışlardı.

Bu film olabilir mi?
10,000 BC
2008
10,000 BC
Aksiyon / Macera / Dram109 dk

Yönetmen: Roland Emmerich
Uzak bir dağ kabilesinde, genç avcı D'Leh (Steven Strait) kalbinin kraliçesini bulmuştur: Güzel Evolet (Camilla Belle). Gizemli bir savaşçı grup, köyünü yağmalayıp, Evolet'i kaçırınca, D'Leh sevdiği kadını kurtarmak için savaşçıların peşinden dünyanın...
5.1 (135,891 Oy)

İletiTarih: 03 Ocak 2013 23:36
MuSt-Y

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
MuSt-Y
« ArcheR » yazdı:
Bu film olabilir mi?
10,000 BC
2008
10,000 BC
Aksiyon / Macera / Dram109 dk

Yönetmen: Roland Emmerich
Uzak bir dağ kabilesinde, genç avcı D'Leh (Steven Strait) kalbinin kraliçesini bulmuştur: Güzel Evolet (Camilla Belle). Gizemli bir savaşçı grup, köyünü yağmalayıp, Evolet'i kaçırınca, D'Leh sevdiği kadını kurtarmak için savaşçıların peşinden dünyanın...
5.1 (135,891 Oy)

hayır bu film değildi.kendimden şüphelenmeye başladım acaba hayal mi görüyorum diye kaç aydır arıyorum ama hala netice yok.

İletiTarih: 04 Ocak 2013 00:06
pacitom

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
pacitom
arkadaşlar yine eskilerden bir zombi filmi vardı,

bir genç erkek ve onun kız arkadaşı, genç erkeğin babası etrafında geçiyordu film.
babası kapalı bir tesiste zombilerle ilgili test yapıyordu derken bu genç erkeğin kız arkadaşı da yavaş yavaş zombi olmaya başlamıştı markette taze et yemeye çalışıyordu. Hatırladığım birde sokakta yaşayan bir adam vardı ona madeni para vermişti herkes zombi olmaya başlayınca o adama madeni parayı gösterip kaçmışlardı. Filmin sonunda ise: o tesise kız arkdaşıyla gidip orada kendide ısırılmıştı ve bütün tesis yanmıştı. Babası onu kurtamaya çalışıyordu ama çocuk kolunu gösterip zombi olacağını söylemişti ve yanmıştı. Tv de izlemiştim çok etkilenmiştim. Hatırlayanınız var ise çok müteşekkir kalacağım, yıllardır aklıma gelip duruyor Gülücük

İletiTarih: 07 Ocak 2013 16:48
MrBird

İletiler: 156

Özel mesaj gönder
MrBird
« 4syphilis » yazdı:
Bilimkurgu biyeri kurtarmak veya kusatmak olabilir aradığım film kapak fotosunda uçak olabilir şimdiden teşekkürler

Bu film siparişi mi? Bu kadar bilgi ile birilerinin sizin seyrederek hatırlayamadığınız bir filmi hatırlamasını yada tanımasını beklemiyorsunuz herhalde... Bir nefeste bir yeri kurtarmak yada kuşatmak ile ilgili en az bir düzine film sayarım... Hele kapağında uşak olan onbinlerce film vardır...

Kendinizi zorlayıp biraz detay verseniz?

İletiTarih: 07 Ocak 2013 17:33
Ein
Müdavim

İletiler: 604

Özel mesaj gönder
Ein Müdavim
« pacitom » yazdı:
arkadaşlar yine eskilerden bir zombi filmi vardı,

bir genç erkek ve onun kız arkadaşı, genç erkeğin babası etrafında geçiyordu film.
babası kapalı bir tesiste zombilerle ilgili test yapıyordu derken bu genç erkeğin kız arkadaşı da yavaş yavaş zombi olmaya başlamıştı markette taze et yemeye çalışıyordu. Hatırladığım birde sokakta yaşayan bir adam vardı ona madeni para vermişti herkes zombi olmaya başlayınca o adama madeni parayı gösterip kaçmışlardı. Filmin sonunda ise: o tesise kız arkdaşıyla gidip orada kendide ısırılmıştı ve bütün tesis yanmıştı. Babası onu kurtamaya çalışıyordu ama çocuk kolunu gösterip zombi olacağını söylemişti ve yanmıştı. Tv de izlemiştim çok etkilenmiştim. Hatırlayanınız var ise çok müteşekkir kalacağım, yıllardır aklıma gelip duruyor Gülücük

Sanırım bu
Return of the Living Dead III
1993
Korku97 dk

Yönetmen: Brian Yuzna
Kız arkadaşını motorsiklet kazasında kaybeden genç, onu babasının deneyleri sayesinde yeniden diriltir. Ancak geri dönen hatun beyin yeme ve vücuduna sivri şeyler sokma gibi ilginç davranışlar sergilemeye başlayınca olaylar gelişir. | Gönderen: mrtxhan...
5.9 (16,925 Oy)

İletiTarih: 07 Ocak 2013 20:26
eminmetehan

İletiler: 381

Özel mesaj gönder
eminmetehan
Evet filmimizde amerikan askerleri bir alman askerine işkence ederek konuşturmaya çalışıyorlar adam konuşmuyor. Sonra M4 sherman tankının önüne yatırıyorlar yavaş yavaş eziyorlar yine konuşmuyor sonra full ezip geçiyorlar geriye kuşbaşı alman kalıyor 94 yada 95te tvde izlemiştim. Alman-amerikan rolleri karışmış olabilir yada 2. dünya savaşıyla alakalı bile olmayabilir. The beast of warı izledim o değil. Hadi Sinigami sana güveniyorum Saygılar

İletiTarih: 07 Ocak 2013 20:48
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 1671

Özel mesaj gönder
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici
« eminmetehan » yazdı:
Evet filmimizde amerikan askerleri bir alman askerine işkence ederek konuşturmaya çalışıyorlar adam konuşmuyor. Sonra M4 sherman tankının önüne yatırıyorlar yavaş yavaş eziyorlar yine konuşmuyor sonra full ezip geçiyorlar geriye kuşbaşı alman kalıyor 94 yada 95te tvde izlemiştim. Alman-amerikan rolleri karışmış olabilir yada 2. dünya savaşıyla alakalı bile olmayabilir. The beast of warı izledim o değil. Hadi Sinigami sana güveniyorum Saygılar

Hocam şu filmlerden biri olabilir belki. Tanklardan pek anlamam da. Saygılar

The Big Red One
1980
The Big Red One
Dram / Savaş113 dk

Yönetmen: Samuel Fuller
2. Dünya Savaşı’nda Normandiya ve Çekoslovakya’ da çarpışmış ve savaşın en önemli zaferinin hayatta kalmak olduğunu gayet iyi bilen bir yönetmenin gözünden, The Big Red One olarak bilinen Birinci Piyade Bölüğü’ nün yaşadıkları anlatılmakta....
7.1 (21,605 Oy)

A Bridge Too Far
1977
A Bridge Too Far
Dram / Tarihi / Savaş175 dk

Yönetmen: Richard Attenborough
2. Dünya Savaşı'nda Normandiya çıkartması sonrası, müttefikler Hollanda'yı istila edip oradan da almaya'nın sanayi bölgesi Ruhr'u ele geçirip Almanları savaştan düşürmek için Ren Nehri üzerindeki Nijmegen ve Arnheim köprülerini ele geçirmek için...
7.4 (62,168 Oy)

Battle of the Bulge
1965
Battle of the Bulge
Dram / Tarihi / Savaş167 dk

Yönetmen: Ken Annakin
II. Dünya Savaşı'nın sonları...1944 aralığında Hitler son kozunu oynamak üzere Belçika üzerine 250.000 asker ve 1.000 tane yeni panzerlerini gönderir. Şok bir baskınla 80 bin kayıp verdirip Amerikan kolordusunu ezerek ilerleyen panzer tümenini durdurmak müttefikler...
6.8 (17,929 Oy)

Kelly's Heroes
1970
Kelly's Heroes
Macera / Komedi / Savaş144 dk

Yönetmen: Brian G. Hutton
2. Dünya Savaşı’nda Teğmen Kelly, düşman saflarının öte tarafındaki bir Alman bankasında 16 milyon dolarlık altın külçelerinin yattığını öğrenir... | Gönderen: vedatotur...
7.6 (54,532 Oy)

İletiTarih: 08 Ocak 2013 02:46
pacitom

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
pacitom
« cobalt » yazdı:
Sanırım bu
1993
Korku97 dk

Yönetmen: Brian Yuzna
Kız arkadaşını motorsiklet kazasında kaybeden genç, onu babasının deneyleri sayesinde yeniden diriltir. Ancak geri dönen hatun beyin yeme ve vücuduna sivri şeyler sokma gibi ilginç davranışlar sergilemeye başlayınca olaylar gelişir. | Gönderen: mrtxhan...
5.9 (16,925 Oy)

Kardeş emeğine sağlık çok teşekkür ederim aynen bu Gülücük yıllardır aklıma gelip duruyordu sağol.

İletiTarih: 08 Ocak 2013 15:55
Akturk
Müdavim

İletiler: 1461

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Akturk Müdavim
Bir film izlemiştim kanal cnbc-e ya da tnt olabilir. Bir çocuk var. Bu çocuk oyuncak gibi bir şey alıyor ama yapılırken hatalı yapıldığı için çocuk kendi klonunu oluşturuyor. Sonra bu klon hiç bir şey bilmediği için okuduğu her şey aklında kalıyor çocuğun yerine sınava girip yüksek notlar alıyor. Hatta ilk sınavda sınavı bitirince bitirdim diye bağırıyor. Bir de şey hatırlıyorum bu klon hiç bir şey bilmediği için karnı guruldayınca şaşırıyor çocuk klona yemek getiriyor klon doyunca geğiriyor ve korkup gaz kaçırıyorum diyor. hahahahaha hahahahaha hahahahaha

Soruyu zaten biliyorsunuz bu filmin adı ne?

İletiTarih: 08 Ocak 2013 18:37
Ein
Müdavim

İletiler: 604

Özel mesaj gönder
Ein Müdavim
« pacitom » yazdı:
Kardeş emeğine sağlık çok teşekkür ederim aynen bu Gülücük yıllardır aklıma gelip duruyordu sağol.

Rica ederim Saygılar

İletiTarih: 08 Ocak 2013 19:33
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 34. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1824 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 32, 33, 34, 35, 36, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film