Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 33. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1824 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 31, 32, 33, 34, 35, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
Yazar Mesaj
chandra

İletiler: 472

facebook Özel mesaj gönder
chandra
« Sinigami » yazdı:
Evet, zombi değiller. Muhtemelen kötü ruhlar ve ABD yapımı.

Tamamdır. Sörç is on

İletiTarih: 27 Aralık 2012 17:12
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
One1Minute

İletiler: 1100

Özel mesaj gönder
One1Minute
« Sinigami » yazdı:
Arkadaşlar aradığım bu film, yıllardır 2 -3 ayda bir aklıma gelir. Bir türlü ismini hatırlayamadığım içinde çok merak ettiğim bir filmdir. Filmin sadece fragmanını hatırlıyorum. Fragmanda yer altına sığmayan ruhlar vardı. Cehennem taşıyor ve dünyaya geliyorlar. Başrolde de Nicole Kidman'a benzer bir kadın vardı sanırım. Sarı saçlı bir kadındı. Fragmandan hatırladığım kadarıyla kadın çok korkuyordu. Sürekli kaçıyordu.

Seventh Moon
2008
Seventh Moon
Korku / Gerilim87 dk

Yönetmen: Eduardo Sánchez
Çinlilerin inancına göre 7 artık ayın dolunay gecesinde cehennemin kapıları açılır ve ölülerin ruhları canlıların dünyasında serbest kalır Melissa (Amy Smart) ve Yul (Tim Chiou) yeni evlenmiş genç bir çifttir Balayı için Çin'e giderler Tur rehberi...
4.5 (3,174 Oy)

Alıntı:
Çinlilerin inancına göre 7 artık ayın dolunay gecesinde cehennemin kapıları açılır ve ölülerin ruhları canlıların dünyasında serbest kalır Melissa (Amy Smart) ve Yul (Tim Chiou) yeni evlenmiş genç bir çifttir Balayı için Çin'e giderler Tur rehberi onları ıssız bir bölgede bırakır Burada ölülerin saldırısına uğrayan çift, 7 ayın gecesinde hayatta kalmak için mücadele edecektir.

Bu film ya da listedeki filmlerden biri olabilir mi?
http://www.imdb.com/keyword/ghost-house-underground/

İletiTarih: 27 Aralık 2012 17:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
« ArcheR » yazdı:
Bu film ya da listedeki filmlerden biri olabilir mi?
http://www.imdb.com/keyword/ghost-house-underground/

Hepsinin fragmanlarını izledim ama maalesef aradığım film değiller. Anlattıklarımın hepsi fragmanda olması gerekiyor. Fragmanı gördüğünüz an o film olduğunu anlarsınız.

İletiTarih: 27 Aralık 2012 17:49
MuSt-Y

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
MuSt-Y
Bir film seyretmiştim, adını hatırlayamıyorum tekrar seyretmek istiyorum.Filmin afişinde Bir canavara koca bir balta fırlatan adam vardı. ünlü bir filmdi .çok eskiden seyrettim doğru düzgün konusunu bile hatırlayamıyorum.

İletiTarih: 29 Aralık 2012 17:58
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
« MuSt-Y » yazdı:
Bir film seyretmiştim, adını hatırlayamıyorum tekrar seyretmek istiyorum.Filmin afişinde Bir canavara koca bir balta fırlatan adam vardı. ünlü bir filmdi .çok eskiden seyrettim doğru düzgün konusunu bile hatırlayamıyorum.

Hatırladığınız kadarıyla filmden bahsederseniz belki bir çağrışım yapabilir.

İletiTarih: 29 Aralık 2012 18:03
MuSt-Y

Özel mesaj gönder
MuSt-Y
« Sinigami » yazdı:
Hatırladığınız kadarıyla filmden bahsederseniz belki bir çağrışım yapabilir.

işin kötü tarafı da o konuyla ilgili bir şey hatırlamıyorum.sadece bir sahnesinde 8-9 tane adamla bir canavarı öldürüyorlardı hatta filmin afişinde de o sahneyi kullanmışlardı.

İletiTarih: 29 Aralık 2012 18:46
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 1671

Özel mesaj gönder
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici
« MuSt-Y » yazdı:

Balta, afiş falan deyince aklıma şu film geldi birden.

Hatchet
2006
Hatchet
Komedi / Korku85 dk

Yönetmen: Adam Green
Bir grup insanın bir tur ile geziye çıkması ve sonrasında da geziye çıktığı yerde daha önceki zaman da meydana gelen gizemli hikayenin kahramanlarından bir yaratığın kendi başlarına musallat olması anlatılıyor. | Gönderen: godfathergodgodfathergod...
5.7 (33,814 Oy)

Eğer bu film değilse tahmini olarak hangi yıla ait bir film onu belirtirseniz bulma ihtimalimiz yükselebilir.

İletiTarih: 29 Aralık 2012 19:00
MuSt-Y

Özel mesaj gönder
MuSt-Y
« ibobey84 » yazdı:
Balta, afiş falan deyince aklıma şu film geldi birden.

Hatchet
2006
Hatchet
Komedi / Korku85 dk

Yönetmen: Adam Green
Bir grup insanın bir tur ile geziye çıkması ve sonrasında da geziye çıktığı yerde daha önceki zaman da meydana gelen gizemli hikayenin kahramanlarından bir yaratığın kendi başlarına musallat olması anlatılıyor. | Gönderen: godfathergodgodfathergod...
5.7 (33,814 Oy)

Eğer bu film değilse tahmini olarak hangi yıla ait bir film onu belirtirseniz bulma ihtimalimiz yükselebilir.

2004-2010 arasıdır herhalde görseli iyiydi çünkü.

İletiTarih: 29 Aralık 2012 19:13
labnet

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
labnet
film adını hatırlamıyom yardm lütfennnnn

ya adamın biri zamanda solucan deliği bulup kendini köprüden atıyor 17. yüzyıla felan gidio geri dönerken yine köprüden atlıyor oradan bi adam da intihar ediyo sanıyo peşinden tutmak için uğraşırken oda günümüze gelio. böle bişiydi adı neydi yardım edin lütfen teşekkür ederim şimdiden. Punky

İletiTarih: 02 Ocak 2013 08:42
pacitom

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
pacitom
Bir balmumu müzesi vardı eski bir film, Vampir, kurtadam, mumya gbi karakterler Müzenin içindeki o şeritten girildiğinde canlanıyordu ama sadece o şeridin içinde oluyordu yaşananlar polonya kanalında izlemiştim hiçbir kelimesini anlamadan fakat çok güzeldi hitckok un mu bilmiyorum bulamadım hiçbiryerde hatırlayanınız var mı böyle bir film?

İletiTarih: 03 Ocak 2013 17:06
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
« pacitom » yazdı:
Bir balmumu müzesi vardı eski bir film, Vampir, kurtadam, mumya gbi karakterler Müzenin içindeki o şeritten girildiğinde canlanıyordu ama sadece o şeridin içinde oluyordu yaşananlar polonya kanalında izlemiştim hiçbir kelimesini anlamadan fakat çok güzeldi hitckok un mu bilmiyorum bulamadım hiçbiryerde hatırlayanınız var mı böyle bir film?

Böyle bir film buldum ama emin değilim?

Mystery of the Wax Museum
1933
Korku / Gizem / Gerilim77 dk

Yönetmen: Michael Curtiz
Carly, Paige ve arkadaşlarıyla beraber senenin en büyük kolej maçına doğru yola çıkmıştır. Altı kişilik grup için baştan sona eğlenceli geçmesi planlanan yolculuk daha başında Carly için kabusa dönüşür. Çünkü erkek arkadaşı Wade ve kardeşi...
6.8 (6,886 Oy)

İletiTarih: 03 Ocak 2013 17:57
eriCartman

İletiler: 2683

eriCartman
Üniversite ya da kolej tarzı bir ortamda oturan gençler muhabbet ederken içlerinden birinin 'Size bir hikaye anlatacağım.' tarzı cümlesi ile hikayeye başlıyor.Katil kapşonu tüylü olan bir kar montu giyiyor ve kapşon sürekli kapalı olduğundan yüzü hiç gözükmüyor.Kurbanlarını balta tarzı bir cisim ile öldürüyor.Filmin sonunda genç hikayeyi katilin ölümü ile bitiriyor ama içlerinden biri kalkıp 'hikaye böyle bitmiyor.' diye atılıyor.Devam filmi var mı bilmiyorum.Filmin sonu çok ortada kalıyordu.Yaklaşık 10 sene önce izlemiştim.Hatırlayabildiklerim bu kadar. Saygılar

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:08
One1Minute

İletiler: 1100

Özel mesaj gönder
One1Minute
« pacitom » yazdı:

Waxwork
1988
Waxwork
Komedi / Korku95 dk

Yönetmen: Anthony Hickox
Balmumu galerisi şehre gelir, ve gizemli bir adam bazı gençlere gece yarısı özel bir gösteri sunmak için davet eder. Ama bu farklı bir galeridir, sergileri izlerken, sergilenen sahneler canlanır ve izleyiciyi tasvir edilen hikayenin içine çeker. - Gönderen:...
6.1 (14,214 Oy)

Waxwork II: Lost in Time
1992
Komedi / Fantastik / Korku104 dk

1. filmde en son sahnesinde kesik bir el yanan balmumu galerisinden kaçıp kurtulmayı başarmıştı. Sonrasında eli bir cinayet işler, Sarah'ın üvey babasını öldürür . Olaydan, Sarah suçlanır. Mark arkadaşının yardımına koşar. Sağlam bir delil bulmak...
5.4 (4,989 Oy)

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:14
pacitom

Özel mesaj gönder
pacitom
« Sinigami » yazdı:
Böyle bir film buldum ama emin değilim?

1933
Korku / Gizem / Gerilim77 dk

Yönetmen: Michael Curtiz
Carly, Paige ve arkadaşlarıyla beraber senenin en büyük kolej maçına doğru yola çıkmıştır. Altı kişilik grup için baştan sona eğlenceli geçmesi planlanan yolculuk daha başında Carly için kabusa dönüşür. Çünkü erkek arkadaşı Wade ve kardeşi...
6.8 (6,886 Oy)

Kardeşim ilgin için çok teşekkürler, fakat film biraz daha yeni,
Mumya heykelinin önüne geliyordu müzenin içindekiler arkadan müze görevlisi iktiriyordu o anki sahne canlanıyordu
vampir kısmına gelincede aynen canlanıyordu
mezarlık vardı oraya iktirdiğinde zombiler çıkıyordu.

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:15
pacitom

Özel mesaj gönder
pacitom
« ArcheR » yazdı:
Waxwork
1988
Waxwork
Komedi / Korku95 dk

Balmumu galerisi şehre gelir, ve gizemli bir adam bazı gençlere gece yarısı özel bir gösteri sunmak için davet eder. Ama bu farklı bir galeridir, sergileri izlerken, sergilenen sahneler canlanır ve izleyiciyi tasvir edilen hikayenin içine çeker. - Gönderen:...
6.1 (14,214 Oy)

1992
Komedi / Fantastik / Korku104 dk

1. filmde en son sahnesinde kesik bir el yanan balmumu galerisinden kaçıp kurtulmayı başarmıştı. Sonrasında eli bir cinayet işler, Sarah'ın üvey babasını öldürür . Olaydan, Sarah suçlanır. Mark arkadaşının yardımına koşar. Sağlam bir delil bulmak...
5.4 (4,989 Oy)

Tamam bahsettiğim birinci filmdi, yıllar önce küçükken izlediğimde çok etkilenmiştim bakalım şimdi neler olacak Gülücük

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hepinize.

İletiTarih: 03 Ocak 2013 18:21
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 33. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1824 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 31, 32, 33, 34, 35, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film