Giriş Kayıt
Peter Jackson'ın yönettiği "The Hobbit serisi" sizce başarıyı yakalayabilecek mi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 24 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2

Peter Jackson'ın yönettiği The Hobbit serisi sizce başarıyı yakalayabilecek mi?
Evet
74%
 74%  [ 658 ]
Hayır
25%
 25%  [ 227 ]
Toplam Oylar : 885 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
kalimero

İletiler: 50

Özel mesaj gönder
kalimero
kesinlikle çok iyi olacak,öyle büyük bir şirketin LOTR den çıkardığı sahneler bile Türk sinemasının bir yıllık bütçesi ederken,olmamış,pişmemiş bir eseri karşımıza çıkartmazlar,bu diye.çok zevkli,eğlenceli ve bir o kadar da 3D bir seri bizi bekliyor Gülücük ii seyirler ..

İletiTarih: 23 Ekim 2012 11:08
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
AsutieL

İletiler: 71

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
AsutieL
Hobbit kitabı, LOTR üçlemesinden ayrı bir hikayeyi barındırır. LOTR ile olan ilişkisini ise herhalde bilmeyen yoktur. Fakat; şunu iyi ayırmakta fayda var. Eğer, Hobbit filmini LOTR ile kıyaslayarak bir beklenti içine girerseniz. Emin olun hayal kırıklığına uğrarsınız. Benim şahsi görüşüm Tolkien'ın bütün eserlerine bağımsız bir gözle bakmaya çalışın. Çünkü, her biri kendi için bir derya. Bu yüzden Tolkien, son yüzyılın en iyi yazarlarından biridir. Yukarıda bazı yorumlar okudum. Şu karakter yok, eskisi gibi olmayacaktır gibi yorumlarda bulunulmuş. Arkadaşlar araştırmadan yorum yapıyorsunuz. Yüzük serisinin senaryoları öyle baştan savma, uydurularak sinemaya aktarılan senaryolar değildir. Bu bir devam filmi de değildir. Bir orta dünya fanı olarak, böyle bir filmin yapılması bile bende müthiş heyecanlar uyandırıyor. Fakat; beklentiler değil. Ayrıca, bu filmler bize Orta-Dünyada yeni kapılar açacaktır. O kapılar ne derseniz. En basitinden LOTR serisinde gizem olarak kalan Ereborlu Cüceleri yakından tanıyacağız. Bu da size farklı düşünmek için bir kapı olsun ve son olarak lütfen; -LOTR ile kıyaslama yapmayın!

İletiTarih: 28 Ekim 2012 01:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Four Lions

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
Four Lions
hobidik ne demek anlamadım ama hayır dedim iyi bir şeymi kötümü bilmirem

İletiTarih: 28 Ekim 2012 20:40
beregost

İletiler: 763
Şehir: PLUTON GEZEGENİ. Gezegenimizi güneş sisteminden çıkaranlar utansın

Özel mesaj gönder
beregost
J.R.R. Tolkien'in Hobbit'i 90 ların sonunda okuduğum adeta L.O.T.R a bir hazırlık kitabıydı ancak edebiyat dili olarak L.O.T.R dan çok daha iyiydi. Film olarak maceranın sonunu bildiğimiz için kimi kesimleri tatmin etmeyebilir ama bence büyük bir yapıt bizi bekliyor Peter Jackson'un ellerinden. En azından L.O.T.R da kitabın olmazsa olmaz sahnelerini atladığı için yapılan eleştilerden ders alacağını düşünüyorum.

İletiTarih: 29 Ekim 2012 02:34
abstergo78

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
abstergo78
kitabı okudum isteyenlere gönderebilirm

İletiTarih: 30 Ekim 2012 14:45
steven amir
Yorumbaz

İletiler: 16

Özel mesaj gönder
steven amir Yorumbaz
Hobbit i 1937 yılında çocukları için yazan Tolkien aslında daha öncesinde kurgulamaya başlıyor üçlemeyi .Üniversite yılları 1914 ve sonrasına denk geldiğine göre ve 1954-55li yıllarında üçleme tamamlandığına göre çok sağlam bir bağ var bir origins tarzı olarak.Aslında Hobbit sağlam sonun sağlam başlangıcı olarak çok önceden hazır olan bir kitaptan kaynaklanıyor.Ben başarıyı yine destansılık ve görselliğin, teknikle ve Peter Jackson ın dehasıyla buluşmasında görüyorum.Zaten biliyor olsaydık izlemeye gerekde kalmazdı.Ve zaten bildiğimiz seriyi de kaçar defa izledik siz varın düşünün.

İletiTarih: 30 Ekim 2012 16:54
legend1900

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
legend1900
daha film çikmamişken önyargılı bir yorum yapmak hele hele yüzük kardeşliği serisiyle karşılaştırmak çok yersiz olur, yeni bi seri, yeni yüzler, tarih olarak çok daha önce yaşanmış oldugu belirtilse de yepyeni bir macera, yüzük üçlemesinden bağımsız olarak farklı bir gözle bakılması gerektiği görüşündeyim

İletiTarih: 30 Ekim 2012 20:36
Pagajakh

İletiler: 76

twitter Özel mesaj gönder
Pagajakh
İlk film Yüzük Kardeşliği gibi durağandı, fakat diğer filmler gösterecek ne olacağını Gülücük Bence başarıyı yakalayacaktır.

İletiTarih: 18 Şubat 2013 00:00
Alisantoori

İletiler: 39

Özel mesaj gönder
Alisantoori
iyi gidiyor bence olur Hıhı

İletiTarih: 29 Haziran 2016 15:53
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 24 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film