Giriş Kayıt

Ssam, Maiwei (2017)


Tv Dizisi

8.5
 • 170/ 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
8.5/10 puan 17 kullanıcı oyladı
Yönetmen:
Senaryo:
Ülke:
Sezon:
1.Sezon
Rating:
8.1
Vizyon Tarihi:
22 Mayıs 2017 (Güney Kore)
Dil:
Korece
Web Sitesi:
Nam-ı Diğer:
Fight for My Way
31 kişi izledi 10 kişi izleyecek 10 kişinin favorisi 4 takip
Özet
Onları yaralayan acımasız gerçekliğe rağmen hayattaki hayallerinin peşinden koşan iki kişi hakkındaki romantik bir dizi. Okul günlerinde Ko Dong Man (Park Seo Joon) Taekwondo'ya katılmıştır. Şimdiyse bir yandan sözleşmeli bir işçi olarak çalışarak geçimini sağlıyor bir yandan da UFC ünvanını kazanmaya çalışıyordur. Bu arada Choi Ae Ra (Kim Ji Won) bir sunucu olmayı ümit etmiş ancak bu hayalinden vazgeçmiştir.Şu an bir mağazanın danışma bölümünde çalışmaktadır. Ko Dong Man ve Choi Ae Ra çocukluklarından beridir çok iyi arkadaşlardır. Sürekli olarak birbirleriyle dalga geçip kavga etseler de başka birisi onları aşağılayacak olursa anında birbirlerini savunmaya geçmektedirler. Bu ilişkiyi anlamsal, üçüncü sınıf karışımı, çekişmeli ve romantik olarak adlandırmaktadırlar. Gün geçtikçe bu anlamsal ilişkileri yeni bir romantizme doğru çiçek açacaktır. (Apollon) - Gönderen: Splash
Yorumlar
6 yıl önce
default avatar
çok ama çok tatlı bir diziydi.İlk başta kararsız olsam da iyi ki izlemişim.Konusuna bakınca klasik dramalardaki gibi chaeboller ya da ağır acı, romantizm vs.. bulamayacaksınız belki ama bazen yerli yersiz güldürecek bazen de sinirden çıldırtacak çok çok başka bir şey fight for my way. Bir şans verin ve izleyin herkesin kendinden bsyler bulacağına eminim.Dizinin anafikri şu ki:'Büyük ya da küçük olsun hayallerinizden asla vazgeçmeyin.Hayatta yeni birşeylere başlamak için hiçbir zaman geç değildir.Önümüzdeki yollar hep yokuş aşağı olmayabilir düşebiliriz de ama ne olursa olsun elimizde bir avuç toprakla ayağa kalkmak da bizim elimizde'. diziyle ilgili en hoşuma giden şey de dizinin zenginlerin etrafında dönmeyen daha samimi,sıcak bir aile,arkadaşlık ortamında geçmesi,çok parası olmayan insanların da mutlu olabileceğini,onlar için hayatın daha zor ama daha imkansız olmadığını,sadece bir şeyi çok ama çok istemek ve bu uğurda çok çalışmak gerektiğini bizlere anlatmasıydı.Sunu da söylemeliyim ki şarkılar da bir harikaydı.Başrollerin inanılmaz uyumlu ve başarılı olduğunu söylememe bile gerek yok zaten.Kim ji won ve Park Seo joon yetenekli ve yükselen yıldızlar,her projeleri tutuyor da diyebiliriz.Onun dıiında özellikle Choi Ae Ra'nın aegyo yaparak sevimli gözükme çabalrı ve Ko Dong Man'ın sürekli birini bşylere benzetmesi en çok güldüğüm yerlerdi.Tabi bu benzetmeler için biraz kore camiasına aşina olmak gerek.Kaşlar ve Song Seung Heon gibi Çok Mutlu o kadar akıcıydı ki nasıl bittiğini hiç anlamadım.Arada neye uğradığımı şaşırdığım ters köşe sahneler de vardı.Kesinlikle monoton bir dizi değildi.Son yılların en başarılı romantik komedilerinden biri.Keşke hiç bitmeseydi.
5 yıl önce
avatar
Uzun zamandan beri böyle eğlenceli dizi izlememiştim. Mimikler ve rollerin bu kadar yakıştığı bir diziyi izlemekten keyif aldım. Kore dizilerinden hoşlananlar mutlaka seyretmeli. İyi seyirler.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024