Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

denyz07

 
Kayıt : 01 Ekim 2011
 • Godzilla vs. Kong
  Godzilla vs. Kong
 • King Kong
  King Kong
 • Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk
  Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk
 • Zavallılar
  Zavallılar
 • Freelance
  Freelance
Son Yorumları
Dune: Part Two (2024)
01 Mayıs 2024
Ağır giden bir film kabul . Ancak hikayesini bilen, oyununu pc'de oynayan, Uzay ile ilgili gemisine kadar star wars 'ın bundan aldığını öğrendikgen sonra bu film sevilir. Yönetmenlik, oyuncu seçimi, CGI kısmına eleştri bile yapılamıyor zaten. Her zaman izlenebilecek bir film. 3. 'sü bundan güzel olacaktır.
Fallout (2024)
01 Mayıs 2024
Oyununu bilmeden izleyen bir gamer olarak çok güzel bir dizi, dizi olarak. Başlangıcı ve hikaye merakını sürekli tutan 7 bölümü var. 8. bölüm ise bence olabilecek en güzel sezon finallerinden birisiydi. End game ile bile yarışır diyebilirim. Dünyanın sonu ve onun niye olabileceği, olduktan sonra ne olabileceği vs. konuları gerçekten bu konu ile ilgili filmlerin hepsini içine alır dışarı tükürür. Oyunculuklar da bence hiç sırıtmıyordu. Başrol oyuncuları da gayet başarılı idi. Özellikle Aaron Moten çok başarılı oynamış. En kısa zamanda 2. seonu gelmesi ümidi ile. İyi Seyirler.
The Fallout (2021)
20 Nisan 2024
Ya yanlış fallout'a gelmeyin arkadaşlar. Tamam Jenna Ortage için değdi diyelim ama oyun umarken drama gelmişiz. Evet filmi izlemezseniz duygusal bir film izlememiş olursunuz ama yanlışlıkla izleseniz bile gençlerin yaşadığı zor zamanlarına tanıklık eden ebevenynlerin ne düşündüğünü de hissetmiş olursunuz. Bu bakımdan izlenebilir.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film