Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

ahmetkep

 
Kayıt : 16 Mart 2008
 • Top Gun: Maverick
  Top Gun: Maverick
 • Red Notice
  Red Notice
 • Greenland
  Greenland
 • Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
  Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
 • Kara Şövalye Yükseliyor
  Kara Şövalye Yükseliyor
Son Yorumları
Özellikle NetFlix gibi sevmediğim platformların tutulduğu bu dönemde malesef izleyecek kaliteli yapımlar bulamıyoruz. Allahtan Tom Cruse abimiz bu platformlarda bulunmuyor da kaliteli sinema filmleri görebiliyoruz. En son keyif aldığım film yine Tom Cruse'nin Top Gun 2 filmiydi. Film izleme kültürümü kaybettiğim bu dönemde keyif aldığım bir sinema filmi izlemek gerçekten çok güzeldi. Teşekkürler Tom Cruse. Film çok güzeldi. Yine her zamanki görevimiz tehlike filmlerinden biriydi ama güzeldi. Kesinlikle izlenmeli.
Avatar: The Way of Water (2022)
23 Mayıs 2023
İlk filme göre basit kaçmış. Senaryoyu çok beğenmedim. Bence Avatar 2 gelmemeliydi. Çok keyifle izlemedim. Sadece aksiyon sahneleri güzel. İnsanların büyük makinelerin içinde savaşmasını izlemek güzel oluyor.
Plane (2023)
14 Şubat 2023
Filmde mantık hataları çok fazla olsa da sonuna kadar izlettirdi. Kopukluklar vardı, hikayeyi güzel anlatamamışlardı ama yine de güzeldi. Böyle filmler izlemeyi özlemişim. Özellikle dijital platformlardan sonra herşeyi diziye çevirmeye başladılar. Şöyle izle-geç tarzı filmler de lazım.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024