Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Barton Fink

 
Kayıt : 24 Haziran 2009
Son Giriş : Gizli
 • Çıkışlar Hediyelik Eşya Dükkanından
  Çıkışlar Hediyelik Eşya Dükkanından
 • 12
  12
 • Dev.D
  Dev.D
 • Hayırsever
  Hayırsever
 • Kopyalayan Adam
  Kopyalayan Adam
Son Yorumları
La France (2007)
22 Ağustos 2009
1917 baharı, I. dünya savaşı tüm dehşetiyle devam etmekte. Fransa'nın kuzeyinde yaşayan Camille cephedeki kocasından onu terkettiğini yazan bir mektup alır. Eşinin bu mektubundan şüphelenir ve onu bulmak için cepheye doğru yola çıkar. Camille karşılaştığı bir grup (müzisyen!) askerle birlikte savaşın bıraktığı izler arasında sonunu kestiremediği bir maceraya atılır.
Heaven on Earth (2008)
09 Temmuz 2009
Chand Hindistan'dan Kanada'daki başka bir hint ailesine gelin gider. Evleneceği kocası Rocky'i ilk defa kendisini hava alanına karşılamaya geldiğinde görür. Son derece iyimser ve hayat dolu bir genç kadın olan Chand yabancı olduğu bu yeni hayattan umutludur.
Ama beraber yaşadığı bu insanlar ve bu geniş aile ortamının evliliğine olan baskısı onu umutsuzluğa sürükler. Kocasının ilgisini çekebilmek için şifalı iksirlere bile başvurur. Hayatı ile bir Hint fablı olan "Kral Kobra" arasında fantezi ile gerçek birbirine girer. Chand, Hindistan'a dönecek midir?
TBS (2008)
07 Temmuz 2009
Johan, babasını ve kızkardeşini öldürmekten akli dengesi yetersiz mahkumların kaldığı TBS kliniğinde cezasını çekmektedir. Kalıcı bir hapishaneye nakledileceğini öğrenir ve onu kurtarabilecek tek kişi de annesidir. Ama bugüne kadar yargı önünde konuşmayı reddetmiş ve gerçekleri sakladığını düşündüğü annesi ifade vermeye yanaşmaz. Başka bir seçeneği kalmadığını düşünen Johan annesini ifade vermeye ikna edebilmek için firar eder. Polisin takibinden kurtulmak için de 13 yaşında bir kızı rehine alır. Peşlerine polisi takan Johan ve Tessa, Johan'ın annesini bulmak için Hollanda'dan Belçika'ya doğru yol alırlar.....
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024