Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

bahadirerenn

 
Kayıt : 03 Aralık 2021
  • Uncharted
    Uncharted
  • Avatar
    Avatar
  • Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları
    Fantastik Canavarlar:
Son Yorumları
Dune: Part Two (2024)
18 Nisan 2024
İlk film fiyaskosundan sonra daha doyurucu bir yapım ortaya çıkmış. Görsellikler her zaman ki gibi muhteşem. Yaşasın bilgisayar destekli çölde geçen ama her şeyi stüdyoda çekilen filmler. Romanı okuyan herkes bilir ki hikayenin filme uyarlanması gerçekten zordur. David Fincher'in komik absürt ötesi filminden sonra belki daha ayağı yere basan bir film olmuş olabilir ama yine de .2000 yılında çekilen mini dizi bundan çok daha üstün bir yapım. Hem hikaye anlatımı hem de oyunculuk açısından.
Argylle (2024)
20 Mart 2024
Gizli Ajan yada James Bond filmlerini seven biri olarak heyecanlanmıştım. Ancak birbiri ardına gelen saçmalıklar ve inandırıcılıktan uzak hikayeler ile başarısız bir film çıktı karşıma. Vakit geçirmek için idare eder. Bu kadar iyi bir kast bu kadar zayıf bir öykü ile buluşunca filmde ki şaşırtmacalar da bildik olunca bu filme harcanan paraya yazık diyor insan. Yaşasın dijital sahneler, yaşasın efektler. İyi de filmin sonunu tahmin edince ne anlamı kalıyor bilemedim.
Aquaman and the Lost Kingdom (2023)
20 Mart 2024
Zorlama senaryolar, kötü espriler, Hiç bir yere gitmeyen boş diyaloglar ve biraz görsellik içeren sahneler ile film yapmak artık Amerikan film şirketlerinin düsturu haline geldi. Bu filmler sadece üçüncü dünya ülkelerinin kurtarıcı Amerika dayatmasına kadar giden hikayeler ile saçmalıkların daniskasını oluşturuyor. Yeterince süper kahraman filmi seyrettik ve doyduk sanırım. Ya iyi bir senaryo ve biraz insanlıktan nasibini almış bir sinema yaparlar yada gişede zarar etmeye devam ederler. Seyrederken çok sıkıldım ve vaktimi çaldıkları için gerçekten kızdım.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024