Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Siestalavista

 
Kayıt : 25 Haziran 2021
 • Venom: Zehirli Öfke 2
  Venom: Zehirli Öfke 2
 • Dune: Çöl Gezegeni
  Dune: Çöl Gezegeni
 • Yeşil Şövalye
  Yeşil Şövalye
 • The Protégé
  The Protégé
 • İntikam Vakti
  İntikam Vakti
Son Yorumları
Venom: Let There Be Carnage (2021)
22 Kasım 2021
Sony marvel ile iş birliği içinde olmadığı sürece böyle kötü filmler çıkmaya devam edecek gibi.. Olmamış yani. Hikaye bölük pörçük. Ha youtube dan kesit izlemişiz ha böyle film. Filmin süresini de az buldum ayrıca hikaye gittikçe saçmalaşıyor olması gerekenden uzaklaşıyor. Tom Hardy'yi de harcıyorlar..
Dune: Part One (2021)
15 Kasım 2021
Keşke dizi olsaymış dediğim bir film. 2.5 saat biraz uzun gibi görünse de bir serinin "ilk filmi" her zaman daha çok bilgi vermeye sonrası için alt yapı oluşturmaya dayalı olur diye düşünmek lazım. Sabırlı olup verilenleri aldıktan sonra da film bitiyor zaten. Tam yerinde bitmiş gerçekten, devam edecek sanıyordum ama "ee noldu, bitti mi şimdi?" dedim. Yani ısındık ısındık tam aksiyon moduna girdik filmi bitirdiler diye biraz canım sıkılmadı değil ama bu da ikinci filme bağlayan unsur sanırım. Başlarda ve aralarda aksiyon var ama hiç aksiyon tadı vermiyor. Her şey Paul'un arka planını oluşturmak için yapılmış ama bu konuda biraz eksik kalmışlar gibi.

Genele bakınca başlarda soğuk gelse de sonlara doğru açılan bir film. Güzel buldum. Hani şu uzun zamandır beklenen fakat bir türlü gelmeyen, geldiğindeyse büyük yapıt olabilecek bir film adayı gibi geldi bana. İnşallah senaryoyu biraz daha canlandırabilirler. Boşuna demediler umarım
Sürprizbozan: Göster


Özetle, tam bir macera başlangıcının temelini atmışlar..
The Green Knight (2021)
01 Eylül 2021
Şimdi bu filmi izlerken bir hikaye dinliyor veya okuyor gibi izlemeniz lazım. Aksiyon dolu bir film değil maalesef. Fragmanla filmden beklentiyi yükseltmişler. Kötü diyemem ancak iyi demek de gelmiyor içimden. Biraz sanat için yapılmış sanat gibi. Bu filmi okumak için biraz sabır gerekiyor biraz da film izleyeceğim düşüncesinden çıkıp hikayeyi idrak etmeniz gerekiyor.. Aslında klasik bir filmde bir karakter gelişimi gözlemleriz, o karakter adım adım olgunlaşır bu süreçte de maceralar geçirir. Burda alışık olunandan farklı olarak karakter gelişimini en sona koyarak izleyiciye daha çok yaşanılan atmosfer ve o destansı hikayeler verilmeye çalışılmış.
Sürprizbozan: Göster


Burada ya beklentiyi düşük tutacaksınız ya da klasik sinema örneklerinin dışında bir film izleyeceğinizi bilmeniz lazım. bu tarz şeyleri sevmeyecek kişiler için film 2 nin üzerine çıkmaz ancak meraklısına veya farklı şeylere ilgi duyanlara en az 5 veya 6 lık bir film diyebiliriz.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023