Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

MooNWalkeRx

 
Kayıt : 14 Haziran 2021
 • Aşk Tarifi
  Aşk Tarifi
 • Okja
  Okja
 • Marilyn ile Bir Hafta
  Marilyn ile Bir Hafta
 • Ağır Sıklet
  Ağır Sıklet
 • Doğal Kahramanlar
  Doğal Kahramanlar
Son Yorumları
Epic (2013)
18 Mayıs 2024
Anime karakterleri gibi görünüme sahip, görsellik olarak ise diğerlerinden baya farklı bir yapım olmuş. Klasik olduğu konusunda bende hemfikirim hatta izledikten bir süre sonra akıldan siliniyor. (Buz devrinin yaratıcıları olmalarına rağmen) Fakat yine akılda kalıcı olabilecek karakterler yarattıkları için güzel zaman geçirebilirsiniz. "Mub" (sümüklüböcek) ve "Grub" (salyangoz) karakterleri film boyunca epey güldürdü. Ben en çok "Bufo" karakterine bayıldım. Mafya kurbağa da oluyormuş. Pray
Mr. Popper's Penguins (2011)
02 Mayıs 2024
6 şirin penguenin Jim Carrey ile birlikte yer aldığı bu absürt komedi izlenmez mi? Film; çocukken babasından uzak kaldığı için alamadığı sevgiyi çocuklarına da gösteremeyen ve muhtemelen de işine fazlasıyla önem vererek ailesinden vazgeçen bir babanın, yine babasının ona bıraktığı miras(lar) olan eşsiz 6 penguenle tekrar bağ kurmasını fazlasıyla komik şekilde anlatıyor. Jim Carrey yine mimikleriyle ve oyunculuğuyla mükemmeldi.
Turbo (2013)
02 Mayıs 2024
Baya eğlenerek izlediğim bir filmdi. Her zamankinden farklı, absürt bir olayla vermeye çalıştığı mesajı gayet beğendim. Turbo'ya dönüştüğü yerler çok komikti baya güldürdü.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024