Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

MooNWalkeRx

 
Kayıt : 14 Haziran 2021
 • Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
  Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
 • Kopma
  Kopma
 • Geçmişin Gölgesinde
  Geçmişin Gölgesinde
 • Akıl Defteri
  Akıl Defteri
 • Hayalimdeki Aşk
  Hayalimdeki Aşk
Son Yorumları
Ruby Sparks (2012)
20 Mart 2023
Kadın ve erkek ilişkileri üzerine yazılmış en fantastik kurgulardan biri olmuş. Çoğu yerinde sürekli gülümseyerek hatta kahkaha atarak tepki verdim olanlara.. Başta size de garip geliyor durum fakat nedense böyle birşey normalmiş gibi hemen alışıyorsunuz. Bu da senaryonun ne kadar karşıya geçtiğini gösterir bence.. E tabi bunda başroldeki çiftin gerçekte de ilişkisi olması ve başrol kızın senaryoyu bu gerçeklikte ele alması etkili olmuş olabilir. Yan roller özellikle abisi ve cici baba Antonio Banderas filme çok renk katmışlar. Müzikler de şahane.. E izlemek için daha ne ister insan.!! Bu arada şunu söylemeden geçemeyeceğim başroldeki yazarımız gerçekten yalnız olmayı hak eden biri.. Yani ben kadınlardan ve ilişkilerden anlamam ama bu kadar baskıya kimse dayanamazdı. 5 yıllık ilişkisinde yaşadıklarına karşı tarafın gözünden bakınca anlıyorsunuz kendisini terk eden kızı.. Kendi dediğinin ve bildiğinin dışına çıkmayan tabiri caizse kuklalar arayan asosyal bir yazar kendisi.. Kendi düşlediği karakteri bile hayatından bezdirip, kendisine karşı soğumasını ve başka bir yol çizmesini sağlayabilmek gerçekten büyük bir yetenek (!)
Hodejegerne (2011)
13 Mart 2023
Kan, vahşet, çıplaklık vs. daha gerçekçi olarak hangi sinema ekolünde var bilmiyorum. O kadar yerinde ve dozunda kullanılmış ki bazen film izlediğinizi anlamıyorsunuz. Bana göre filmin puan kırmama sebep olan tek eksiği sürenin kısıtlı olması nedeniyle konuya çok hızlı ve ani giriş yapılması akabinde olayların çok hızlı gelişmesidir. Filmin size verdiği ipuçlarıyla yola çıkarak tahmin edeceğiniz sonu film asla size vermiyor. Ters köşe yaparken bile duygularınızla oynuyor. Sırf başrolümüzün film boyunca başına gelen olaylar silsilesi için dahi izlenebilir. İyi seyirler...
La migliore offerta (2013)
06 Mart 2023
Bu film; bir kez daha, kadınlara güven konusunda ve evlilik üzerine düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu, yanılmadığımı gösterdi. 36 yaşında kaliteli yalnızlık seçen bir erkek olarak başrolümüzün yaşadıklarını ve hissettiklerini derinden hissettim. İşte ne kadar ben bilinçli bir bireyim, bu konularda alt edilmem diye düşünseniz de bu aşk denen tuzağa düştükten sonra bildiğiniz herşeyi unutup, kendinizi karşınızdaki her kimse ona adıyorsunuz. Ama başrol bunu hak ediyor muydu? Bence evet!!

Filmin içeriği konusunda herşey yazılmış zaten ekleme yapmaya gerek yok ama
Sürprizbozan: Göster
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023