Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

dayanamayan

 
Kayıt : 18 Mayıs 2021
 • The Three-Body Problem
  The Three-Body Problem
 • Dublör
  Dublör
 • The Three-Body Problem
  The Three-Body Problem
 • Shôgun
  Shôgun
 • 3 Cisim Problemi
  3 Cisim Problemi
 • Halo
  Halo
Son Yorumları
The Three-Body Problem (2023)
30 Mart 2024
Netflix dizisini izledikten sonra başladım, ondan çok daha detaylı ve güzel. Altyazısını çevirecek yüce gönüllü çevirmenlere şimdiden teşekkür ederim. Bence mutlaka çevrilmesi gereken bir dizi.
3 Body Problem (2024)
22 Mart 2024
İlk iki bölüm için konuşuyorum, çok iyi gidiyor. Aşırı sürükleyici ve merak ettirici şekilde ilerliyor. Şuanlık puanım 9, sezon bitince güncelleyeceğim. (ilk sezon için 8.5 puanım)

3 ve 4. bölüm için konuşuyorum, dozu arttırdıkça arttırıyor. İzlerken heyecan duygusuyla kendimden geçiyorum. Bilimi geliştiremiyorsan geleceğe karşı hazırlanabilir misin?

Güncelleme: Diziyi bitirdim su gibi aktı gitti. Fakat bilim kurgu sevmeyen biri bence diziden keyif almaz. Ayrıca ilk dört bölüm sonrası durağanlaşıyor ve ilk bölümlerde verdiği noluyor? ne bu? nasıl yaaa? gibi sorulara cevaplar verilmiş oluyor. 4.bölüm sonrası 3 bölüm dramaya dönmeye başlıyor dizi ve soru sormamaya başlıyorsunuz. Açıkçası yarattığı gizemi çok hızlı bitirdi dizi, sihirbazın numaralarını öğrendik ve artık etkilenmemeye başladık. Son bölüm tekrardan işler kızıştı ama baştaki gibi bir his yaratmadı. Kitabı okumadım ama umarım ikinci sezonda tekrardan gizemli ve merak duymamızı sağlayacak şeyler görürüz. Kitabı okuyanlar spoiler vermeden görücez ya da görmeyeceğiz gibi cevaplar verirse sevinirim.
Aseudal Yeondaegi (2019)
17 Mart 2024
İkinci sezonda ne yazık ki büyük bir düşüş var, ilerleyiş yavaş olmakla birlikte ilk sezonun verdiği ters köşe, heyecan duygusu ve sürükleyiciliği yakalayamıyor. Ve anlamsız bir şekilde üçüncü sezona kapı araladılar. İlk sezona hakaret olmuş ne yazık ki
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film