Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

eeozkececi

 
Kayıt : 25 Nisan 2020
 • Evlen Benimle
  Evlen Benimle
 • Konuş Onunla
  Konuş Onunla
 • Huang feihong zhi yingxiong you meng
  Huang feihong zhi yingxiong you meng
 • Sen İhtimali
  Sen İhtimali
 • Sevgiyi Ararken
  Sevgiyi Ararken
Son Yorumları
Padman (2018)
17 Mart 2024
Doğruyu söylemek gerekirse filmin ilk yarısında, özellikle adamın denemeler yaparken yaptığı "aptalca" işler yüzünden neredeyse filmi kapatacaktım. Bu kadar yaratıcı bir adamın o kadar aptalca şeyler yapacağına inanmıyorum. Bunu senaryonun abartması olarak değerlendiriyorum. Ama ikinci yarıda resmen film keşke 3 saat olsaymış dedim. Oyunculuklar muhteşemdi. Konu çok samimi, basit ve doğal işlenmiş. Seyretmeye doyamadım ikinci yarıyı. Mutlaka seyredin.
Aashiqui 2 (2013)
16 Mart 2024
Bu film aşk filmi değil dramdı. Alkolik adamın çevresindekilerin ve özellikle zavallı kızın dramı. Seni bu kadar koşulsuz seven bir insan için alkolü bırakamıyorsan, en kısa zamanda en yakın köprüye gidip manzaraya yakından bak. Herkesi dertten kurtar. Filmdeki mantık hataları da ayrı konu ama neyse. Dram dedik geçtik... Oğlanın sarhoş taklidini zerre yapamaması da cabasıydı. Shradda bence gayet iyiydi. Galiba filmde oyunculuk bakımından tek iyi olan da yine kızdı.
San Andreas (2015)
07 Mart 2024
Maraş depreminden bir yıl sonra izledim. İnanılmaz ürkütücüydü. Maraşta neler yaşandığını farklı bir gözle görmüş oluyorsunuz. Filmde bir sürü mantık hatası olmasına rağmen izlenir. Bir de her yerden, her şeyden son saniyelerde kurtulma klişesinden de artık usandım. Keşke bu kadar çok kullanmasalar.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film