Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

yunusyimaz115

 
Kayıt : 09 Ocak 2020
 • Kara Hasat
  Kara Hasat
 • From Black
  From Black
 • Davet
  Davet
 • Şeytanın Düşmanı
  Şeytanın Düşmanı
 • Mirage
  Mirage
Son Yorumları
Separation (2021)
16 Temmuz 2021
koyu bir korku fanı olarak sevdim, hatta bitince on dk tuvalete gitmeden uyumaya çalıştım sıkışınca gittim mecbur. (gece 4 ev boş) Film aslında çok korku sayılmaz, hatta korku öğesini gerlim yaratmadan birden başlatıvermesi en büyük hatası. Beni asıl filme bağlayan şey oyunculuklar oldu. Babanın içinde olduğu bunalıma şak diye çekti film. Sonu da az da olsa şaşırttı. Halka 9 puanımı almıştı, bu 5,5 - 6 eder. korkuseverseniz direk izleyin zaten
Tides (2021)
14 Temmuz 2021
bilim kurgu fanı olarak ben beğenmedim. Gerilim olarak bakarsak yine vasat, şaşırtan bir yanı yok göstere göstere gidiyor ama gerilimi boşver, bilim kurguya bakalım: yahu tamamen yaratıcılığına kalmış, zaten mekan göstermiyosun, görsel efek vermiyosun, bari akıt kardeşim hikaye kurgusunu, bağla bişeylere, bağlamıyosan da mantıklı salla bişeyler de vay anasını dedirt. Çizgi roman bile okumamış demek ki bu kadar sığ bir yaratıcılıkla yapmışlar ortaya tek tür bişey. vasat masat izlenir ama kendi arkadaşlarım bunu izliyim mi diye sorsa, ... et youtubedan video falan izle derdim.
Godfather of Harlem (2019)
07 Temmuz 2021
ilk sezonu bitirdim, öyle ahım şahım bir dizi değil. Amerikayı yöneten mafya, bodrum katı üç kuruşluk mekandan çıkmıyor. Ortam seçimleri aşırı kötü. Irkçlık dönemini biraz yansıtıyor ama öylesine bize ayrımcılık var denip geçilmiş, biz kendimiz hayal gücümüzle tamamlıyoruz. oyunculuklar iyi. Senaryo aşırı kısır ilerliyor. Yaratıcılık hiç yok. Çok basit git şunu vur, tamam gittim vurdum gibi sahneler. 6,5 puan anca eder.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024