Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

basatemur

 
Kayıt : 27 Aralık 2019
 • Shiva Baby
  Shiva Baby
 • İngiliz Hasta
  İngiliz Hasta
 • Zafer Yolları
  Zafer Yolları
 • Dehşet Gezegeni
  Dehşet Gezegeni
 • Ucuz Roman
  Ucuz Roman
Son Yorumları
Das Experiment (2001)
06 Mart 2023
"yedi yıldır işe geç kalmadım." diyen havayolu firmasında çalışan bir adamın eline güç verildiğinde gardiyanların acımasız lideri olan vahşi bir insana dönüştüğünü göstermesi beni en çok etkileyen yer oldu, uzun zamandır bir film izlerken bu kadar gerilimine kapılıp kasvetli hissetmedim, izlemeden önce aldığım bilgiler çerçevesinde nasıl bir filmle karşılaşacağımı biliyordum fakat beni bu kadar etkileyeceğini düşünememiştim filmi izlerken mahkumlarla aynı demir parmaklıklarda gibi hissediyorsunuz kaçtıklarında onlar kadar heyecanlanıyorsunuz, filmdeki aşk unsuru ise başrolü aşk olan çoğu filmden daha da etkileyiciydi benim için, daha gerçekçi daha tutkulu ve daha damakta tat bırakan.
The English Patient (1996)
12 Aralık 2021
Film içerisindeki bazı ögelerin ve karakterlerin gerçek hayattan olması( bulunan mağaranın gerçek hayatta yine kont tarafından bulunması gibi) çok özel. film boyunca huzurlu müzikler sanatvari çekimlerin olması senaryoyu daha da yukarı taşımış. ertelemeyin ve izleyin efendim "kalp yanan bir organdır." ❤️‍
Lord of War (2005)
29 Ağustos 2021
Filmler yalnızca izlediğimizde zevk alacağımız video kayıtları değildir. Filmler insanların hayat felsefelerini oluşturabilir, onlara yön verebilir. Bu film gözler önüne serilen savaşlar için farkındalık yaratılıp insanın vicdanını sorgulamasına neden olmuştur. Her film iyi değildir fakat bazı filmler büyüleyicidir.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024