Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

bianconero

 
Kayıt : 15 Aralık 2019
  • Hababam Sınıfı
    Hababam Sınıfı
Son Yorumları
Mortal Kombat (2021)
01 Haziran 2021
yorumları biraz toparlayayım. öncelikle film kötü değil. gayet keyifli ve izlenebilir. ilk başlardaki amatörlük ilerledikçe biraz daha makul seviyeye çıkıyor. yalnız karakter seçimlerini kim yapmış neye göre seçmiş gerçekten anlaşılır gibi değil. özellikle raiden, yıldırım tanrısından çok herşeye benziyor. diğer karakterlerden sadece kanoyu beğendim. onun dışındakiler vasat. giriş filmi diye ısındırmak için mi yapmışlar diye düşünmüyor değilim. çünkü film tüm mortal kombat evrenini ve hikayesini kapsamıyor. bir çok karakter filmde mevcut değil. onlar da sırasıyla diğer filmlerde çıkacaklar sanırım, filmin sonundaki johnny cage posteri buna işaret ediyor. ayrıca görsel efektleri ve sahne çekimlerini çok beğendim. kesinlikle üst kalite! ses efektleri de çok çok iyi. ben bir sonraki filmden daha çok şey bekliyorum. daha yakışan ve sırıtmayan güçlü karakterler. son not olarak; filmi kaliteli bir rip ve üst kalite bir ses sistemi ya da kulaklıkla izleyemiyorsanız beğenmeme ihtimaliniz daha ağır basıyor çünkü görsel efektler ile ses efektleri sizi filme bağlayan unsurlar... keyifli seyirler, kötü yorumlara aldanmayın.eğer mortal kombat sizin için biraz duygusal ise sonuna kadar sıkılmadan izlersiniz çok çok fazla bişey beklemeden Wink
Life (2017)
26 Nisan 2020
o kadar film izledim ve yorumlar okudum ki bu filmin yorumları gerçekten enteresan. film iyi veya kötü demeden gerilim lafına takıldım. fazlaca gerilim, korku filmi izlemiş birisi olarak hiç gerilmedim desem yalan söylememiş olurum. gerilimi hissettiriyor diyenler sanırım çizgi film izliyorlar sürekli ya da korku filmlerinden tırsanlar olabilir. film için yorumum kısa olacak; görsel efektler üst düzey fakat gerisi vasat. böyle olunca oyunculuklar da öne çıkamıyor. oyunculara iyi para vererek oynatmışlar yoksa bu oyuncular bu filmde oynamazdı.
The Last Witch Hunter (2015)
29 Mart 2020
kötü değil, ortalamanın üzerinde. yalnız karakterler çok zayıf kalmış gücü hissettirmiyorlar ve basit sahneler... bu senaryo daha iyi bir yönetmen ve başka bir başrol oyuncusuyla çok daha iyi işlenebilirdi. 7-7,5 puanı zorlayabilecekken 6 puanlık bir film olmuş.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024