Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

rottendog

 
Kayıt : 08 Eylül 2019
Son Yorumları
Thor: Love and Thunder (2022)
12 Eylül 2022
stan lee mezarında ters dönmüştür eminim. son dönem diziler olsun üstüne bir de bu film sanırım marvel izleyici kitlesini +12 yaşa çekmenin derdinde. bu saçmalığın başka hiç bir mantıklı açıklaması yok çünkü. bayağı bayağı çocuk kahraman filmiydi
Dune: Part One (2021)
25 Ekim 2021
kitabı okudum. filmden beklentim çok yüksekti ama bu benim suçum değil. Lotr ve GoT serisi ile yarışacak diye ben beyan etmedim. gel gelelim bir bilim kurgu filmine göre çok yavaş ve sıkıcı. genelde kitaptan uyarlama filmlerde sıkıcı diyologlar atlanarak kitapta olmayan aksiyonlar katılır filme. fakat bu filmde o sıkıcı diyaloglar çok daha sıkıcı verilmiş. sürekli bir ağır çekim ve hans zimmer den uzun hava çığırtısı beni rahatsız etti. görsel efektler güzeldi ama gerisi boş. starwars ve star trek gibi cıvık başlamaması filmin aslında hoşuma gitmişti ama 1 buçuk saatten sonra film bayıyor. film uzaydan daha çok orta doğu filmi gibi.
Community (2009)
14 Mart 2021
ilk iki sezon mükemmeldi. ondan sonra dizi gerçekten düşüşe geçti. 3 ve 4 sezonlar zorlama gitti ve 5. sezonla zorlasan da izlenmez bir hal aldı. senaryo bütçesi mi düşürüldü anlamadım. ilk 2 sezonu yazan ellerden böyle bir düşüş görmek hakikaten çok garip. ilk sezonu izlerken bu diziden nasıl haberim olmamış diye şaşırmıştım. sonraki sezonlar durumu aydınlattı. efsane olmaya giderken yanlış yola sapmış. ilk sezonlar hatırına puanım 7.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023