Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

rebidem

 
Kayıt : 17 Nisan 2019
Son Yorumları
Loki (2021)
16 Temmuz 2021
Dizi genel itibariyle güzeldi ama ikinci sezon onayını aldıkları belli olduktan sonra sezon finaline karar verilmiş gibi gözüküyor. İkinci sezon onayını almamış olsa, çok kötü bir final derdim. Çünkü her şey çok havada kaldı. Olayları hiçbir yere bağlamamışlar. Bunun sebebi de 2.sezona yeni konu aramakla geçirmeyelim. Bir konumuz zaten var, buna devam edelim demişler gibi duruyor. Kısaca finalden memnun değilim. Geri kalan bölümlerde zaman zaman saçmalıklar olsa da genel itibariyle bir sonraki sahneyi hep merak ederek izledim. Sürükleyici bir diziydi. Ben memnun kaldım. En iyi marvel dizisi mi? Bence değil. Ben WandaVision'ı daha çok beğendim.

Puanım 8/10
11.22.63 (2016)
15 Temmuz 2021
İlk yayınlanmaya başladığı zamanlarda izleyip beğenmiştim ama hiç yorumunu yapmamıştım.Bu aralar sağda solda bazı sahne kesitlerini görüyorum ve bu beni tekrar izlemeye itti. Fırsat bulduğum ilk vakitta tekrardan izlemeyi düşünüyorum. Bu diziyi zamanında izlediğimde çok beğenmiştim. Özellikle bir bilim-kurgu,macera filmi beklerken aşk filmi çıkmasını hiç beklemiyordum. Beklemediğim yerden vurulunca, gerçekten bayıldım diyebilirım. Ama sevdiğim kısım filmin genel senaryosu değil karakterlerin kendi yaşadıkları olay örgüsüydü. Bir suikast engelleme filmi olarak baksanız dizi bence iyi değil ama bir aşk filmi olarak bakdığım zaman, oyuncular rollerini çok iyi yansıtmış. Özellikle James Franco ve Sarah Gadon'a bayıldım. Hatta kendimi yapımdaki Jake Epping(James Franco) yerine koyduğum zaman bende Sadie karakterine aşık oldum diyebilirim. Bir filmde yada dizide empati yapabiliyorsam,o karakterin hissettiği duyguları (bu öfke,intikam,nefret vs. de olabilir) bende hissedebiliyorsam, bu o ürünün(film,dizi,kitap hatta bu bir video oyunu da olabilir) bazı şeyleri başardığını gösterir. Velhasıl Kelam ben bu diziyi çok beğendim. İzlemeyen arkadaşlara da bu türü seviyorsanız tavsiye ederim.
Black Widow (2021)
15 Temmuz 2021
Filmi başlarında bayağı beğenmiştim. Merak unsurunu iyi götürüyordu. Çok beğenmediğim Black Widow karakterinin geçmişinde neler yaşadığını merak ettirtmeyi başarmıştı. Ama ikinci yarısı ile beraber film bir çöküşe geçti ki sonuna kadar devam etti. Sırf süper kahraman filmi çekeceğiz diye ikinci yarısında aksiyona abanmışlar ama filmin öne çıkan yönünü öldürmüş.Filmde sırf konulmuş olmak için konulan karakterler var. David Harbour'ı filan keşke hiç bu filme hiç koymasaydınız.Senaryo,olay örgüsüne falan hiçbir katkısı yok.

Sürprizbozan: Göster


Florence Pugh ise bence filmdeki karakterini iyi oynamış(Hatta filmdeki en sevdiğim karakter). Burada beğenmeyen arkadaşlar olabilir.Ama ben bu karakteri Black Widow'dan daha çok beğendim.Scarlett Johansson'ın kazık yutmuş oyunculuğunu hiç beğenmiyorum. Hiçbir filmde de black widow'u beğenmemiştim. Bu filmde de malesef beğenmedim. Malesef diyorum çünkü bu filme başlarken bu film beni bu karaktere ısındırabilir demiştim ama olmadı.Sonuç olarak boş zamanınız varsa ve çerezlik bir film arıyorsanız ve özellikle filmlerdeki Black Widow karakterini seviyorsanız beklentiyi düşük tutarak izlenebilir .Ama kendi adıma söylüyorum, piyasada daha güzel boş zaman geçirmelik, çerezlik filmler var. (bkz:Cruella). Puanım 5.5 dan 6.

Sürprizbozan: Göster
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023