Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

pus

 
Kayıt : 25 Aralık 2018
 • İlgi Manyağı
  İlgi Manyağı
 • İyi Şanslar Leo Grande
  İyi Şanslar Leo Grande
 • Große Freiheit
  Große Freiheit
 • Dil Dersleri
  Dil Dersleri
 • Murina
  Murina
Son Yorumları
Kampen om Narvik (2022)
24 Ocak 2023
Neresinden çekersem oradan elimde kalan olmamış; ham bir yapım izledim... Ne izledik? Kadının "dram"ını mı? Oğlanın "kahraman?"lığını mı? Norveç'in "duruş"unu mu? İngiliz'lerin k*ypaklığını mı yoksa Alman'ların "kötülüğünü" mü? Rütbesi altında ezilen pek çok karakter izledik o kesin... Kar manzaraları dışında pek bir keyif almadığım seyirlik demekte zorlandığım bir yapım oldu.
Barfuss (2005)
18 Ocak 2023
Yorumlar da filmin puanı da şaka gibi hem de en kötüsünden. İşlenişin berbat olmasının yanında inandırıcılık ve samimi oyunculuk da sınıfta kalıyor. Kötü rol kesilen ucuz bir tiyatro oyununu andıran bu filmde beğenimi kazanan tek sekans kızın sevgililiği tanımladığı o kısa andı hepsi o.
Close (2022)
17 Ocak 2023
Uzun zamandır iMBD'de bu puanları alan bir yapım denk gelmiyordu... Sonra bir baktım zaten Tomboy'dan Girl'den... tanıdığım gönüllerin sultanı Lukas Dhont'muş yönetmen...
Her saniyesinden kalite akan, renkler, kamera açıları, dekor ve ve ve dibine kadar samimi, içten ve insan bir yapım olur da elbette çok daha fazlasını hak eder bu puanların. Kağıt kesiği bir filmdi. Kolay unutulmayan ve hafızaya kazınan filmlerden oldu.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023